Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

😊Hej dziewczyny mam pytanie trochę z innej beczki a mianowicie czysto teoretycznie jak chodzę do ginekologa w innym mieście i chciałabym rodzic w innym mieście to wystarczy wybrać kartę ciąży wraz ze wszystkimi badaniami? I jechać do tego szpitala? Jak to jest? 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

@olciakgratulacje 🙂

@luska tak możesz rodzic gdzie tylko chcesz 🙂 mozmozesz nawet jechać rodzic w Bieszczady 🙂

 Ja dziś 18 DC do 30 czerwca daleko daleko ale pewnie wszystko i tak się przesunie liczas testy owulacyjne pozytywne dopiero w 16dc najdłuższe dni 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

No to samo my na siłę nic wczoraj nie było chęci sil więc nic na siłę 🙂 jak będzie tak będzie 🙂 u nas to trzeci cykl więc spokojnie narazie chociaż mojego Hashimoto z niedoczynnościa mnie blokuje pożyjemy zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monia napisał:

cześć dziewczyny.

Ja dzisiaj miałam wizytę u gina. Kazał brać acard. I heparynę od połowy cyklu. Do tego aromek. Pregnyl. Glucophage. Metformax. Bromergon. 

Zobaczymy jak będzie dalej.

O kurcze duzo tego. W jakim dniu cyklu teraz jestes?

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny kupiłam wiesiołek w kapsułkach i moje pytanie jest takie ile brać kapsułek na dzień? Ile wy bierzecie? 

Ja bralam 3 x dziennie po 2 tabletki 🙂 i pamiętaj ze tylko do owulacji! Maz tez niech bierze 2x2, nie zaszkodzi mu 😉 Ja bardzo polecam wiesiołka 

Odnośnik do komentarza

@annly rozumiem Cie doskonale... Jak mojemu wyszła mirfologia 0% to też widziałam, że jest bardzi przygnębiony nie wiedziałam jak mam mu przekazać, że nie jestem na niego zła, że go nie obwiniam. Chyba zrozumiał... Trochę odpuściliśmy teraz temat, wiemy, że na razie i tak nic niestety z tego nie będzie 😞 Jutro mąż ma powtórne badanie. Za wcześnie na poprawę, ale mam cichutką nadzieję, że tamten wynik był jakiś... "niemierodajny" i teraz wyjdzie choć o 1% lepiej 🤞

Monia a w jakim celu i Glucophage i Metformax? Przeciez to jest ten sam lek tylko innej firmy i pod inna nazwą 🤷🏻‍♀️ 

U mnie dziś 19dc i podejrzewam, że jutro będzie owulacja 🤔 No ale zobaczymy. Czekam, bo mam zrobić badanie progesteronu, a jak nie było jeszcze owulacji (temp cały czas niska) to wyjdzie niemiarodajnie. 

 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Monia napisał:

 

Ale nie zaraz czytałam że to Metformina zmniejsza poziom testosteronu a i ten i ten ją ma. To już nie wiem czemu tak przepisał. Może lepiej jutro do niego zadzwonię.

Glucophage i Metformax mają DOKŁADNIE TAKA SAMĄ substancję czynna, wiem, bo miałam przepisaną metforminę właśnie początkowo, ale nie było jej w aptece i farmaceutka dała mi metformax w tej samej dawce jaki zamiennik. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Madziulaa napisał:

Glucophage i Metformax mają DOKŁADNIE TAKA SAMĄ substancję czynna, wiem, bo miałam przepisaną metforminę właśnie początkowo, ale nie było jej w aptece i farmaceutka dała mi metformax w tej samej dawce jaki zamiennik. 

No to koniecznie muszę zadzwonić. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaczarowana

Hej dziewczyny mogę dołączyć? Czytam Was od dłuższego czasu ale myślałam że w tym wątku nie będę musiała się udzielać. No ale cóż właśnie mija 10 miesiąc kiedy się nie udaje. A mamy w domu 4 latka i o niego w sumie się za bardzo nie staraliśmy. Ślub we wrześniu a w grudniu byłam już w ciąży. A teraz nie wiem czemu nie wychodzi. Byłam u gina przepisał mi duphaston od 16 dc wybrałam 10 tabletek i kurcze po 3 dniach pojawił mi się okres, chyba okres bo to bardziej plamienia a @ powinnam dostać za tydzień. A od 3 dc mam brać clostilbelgyt i nie wiem czy mam brać czy nie. Próbowałam dodzwonić się do lekarza ale nie odbiera. A w lipcu mam iść na monitoring zobaczymy co tam wyjdzie. Przytłacza mnie to wszystko... 

Odnośnik do komentarza

Beta negatywna, niestety znowu porażka. Teraz mąż musi powtórzyć badanie I jeszcze raz ovitrelle I duphaston 😞 później drożność jajowodow po tym cyklu jeśli się nie uda, no i kolejno... inseminacja chyba. Mam nadzieję mimo wszystko, że teraz sie uda. Nawet nie płakałam tym razem, chyba godze  się z rzeczywistością 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Patte napisał:

Beta negatywna, niestety znowu porażka. Teraz mąż musi powtórzyć badanie I jeszcze raz ovitrelle I duphaston 😞 później drożność jajowodow po tym cyklu jeśli się nie uda, no i kolejno... inseminacja chyba. Mam nadzieję mimo wszystko, że teraz sie uda. Nawet nie płakałam tym razem, chyba godze  się z rzeczywistością 

Kochana po droznosci daj sobie conajmniej 2-3 miesiace na zajście. Nie w kazdym cyklu zachodzi się w ciaze, nawet jesli ktos nie ma problemów, wiec nie zalamuj się w pierwszym cyklu po. Mi sie udalo zajsc po droznosci, mojej mamie kiedys tez. Do tego zadbaj o śluz, zeby byl dobrej jakosci bo czytalam, ze to tez jest przyczyna niepowodzeń czasami- polecam bardzo wiesiołek i siemie lniane. I musi sie udac!

Ja stosuje wiesiołek, wprowadzilan tez ostatnio olej lniany i olej z czarnuszki. Ten ostatni slyszalam, ze mocno polecany jest dla facetów wiec meza katuje 🤣

A i mąż poszedl po rozum do głowy i wczoraj caly dzień przepraszal po kłótni, wiec "pogodzilismy" się wieczorem wiec moze cykl nie jest zmarnowany 😉

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Kochana po droznosci daj sobie conajmniej 2-3 miesiace na zajście. Nie w kazdym cyklu zachodzi się w ciaze, nawet jesli ktos nie ma problemów, wiec nie zalamuj się w pierwszym cyklu po. Mi sie udalo zajsc po droznosci, mojej mamie kiedys tez. Do tego zadbaj o śluz, zeby byl dobrej jakosci bo czytalam, ze to tez jest przyczyna niepowodzeń czasami- polecam bardzo wiesiołek i siemie lniane. I musi sie udac!

Ja stosuje wiesiołek, wprowadzilan tez ostatnio olej lniany i olej z czarnuszki. Ten ostatni slyszalam, ze mocno polecany jest dla facetów wiec meza katuje 🤣

A i mąż poszedl po rozum do głowy i wczoraj caly dzień przepraszal po kłótni, wiec "pogodzilismy" się wieczorem wiec moze cykl nie jest zmarnowany 😉

Oby było dobrze, mam nadzieję...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patte napisał:

Beta negatywna, niestety znowu porażka. Teraz mąż musi powtórzyć badanie I jeszcze raz ovitrelle I duphaston 😞 później drożność jajowodow po tym cyklu jeśli się nie uda, no i kolejno... inseminacja chyba. Mam nadzieję mimo wszystko, że teraz sie uda. Nawet nie płakałam tym razem, chyba godze  się z rzeczywistością 

u mnie się okazało że zarodek nie mógł się zagnieździć przez mutację pai 1 może warto zrobić badania też u Ciebie pod tym kątem 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny a u mnie się pozmieniało strasznie, 24 kwietnia dostałam mocnego krwawienia 4 dni przed okresem i taki ból że wylądowałam w szpitalu na 2 dni. Okazało się że to bakteria w moczu i 3 tyg na mocnym antybiotyku. Miesiąc maj uważałam za stracony i tak już miałam mało co nadzieji. Mój partner za młodu miał wodniaka jądra i wszędzie gdzie czytałam i co mu lekarze powiedzieli że może nie mieć dzieci. Także miesiąc maj na antybiotyku, mój zaczął nowa pracę, dodatkowo rozwalił palec siekiera. Ja praca, dziecko i tak w kółko. Aż w czerwcu aplikacja mi przypomniała ze zbliżają mi się dni płodne co mnie zaczęło zastanawiać bo nawet jeszcze okresu nie miałam 🤨 sprawdzam aplikacje 10 dni spóźnienia, ale se mówię przez antybiotyk się spóźniło. A tu dalej nic i nic. W końcu zrobiłam po pracy wieczorem test i 2 kreseczki 😁 wychodzi na to że mam już dzisiaj początek 9 tyg a 22. 06 mam wizytę u lekarza i zobaczymy czy wszystko jest dobrze. Rok starań a tylko 1 miesiąc odpuściłam. Psyhika robi swoje. Pozdrawiam dziewuszki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...