Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, nie odzywałam się od kilku dni, ale codziennie Was podczytuję, żeby nie strecić wątku. Ciągle trzymam za wszystkie kciuki 🙂

My byliśmy u androloga. Właściwe to pojechałam z mężem, ale do gabinetu wszedł sam, bo wiecie "korona", a że tylko on bym umówiony, to mnie nie wpuścili. No cóż, spodziewałam się tego. Lekarz powiedział, że ta słaba morfologia może być na skutek warunków pracy. Mój Mąż pracuje w fabryce tłoków samochodowych i wystąpią aluminium. Wiecznie - gorąca + kontakt z metalami ciężkimi. To niestety nie wpływa dobrze na plemniki. Kazał mu odstawić używki (papierosy, alkohol, kawa) i chce powtórzyć to badanie w przyszłym tyogodniu żeby zobaczyc czy wyjdzie tak samo. Wiecie, jak mój mąż ma ponad 800 mln plemnikow, to nie jest możliwe, by zdabali każdy, więc wiadomo, że w takich badaniach bada się jakąś część. Może akurat w tej części co zbadali plemniki były nieprawidłowe, a w kilku innych byłyby lepsze? 🤞Tak czy siak lekarz powiedział, że z takimi wynikami nie ma szans na potomka i najpierw trzebaby je poprawić... Niestety mirfologia to ciężki temat. O ile ilość czy ruchliwość plemników można dość łatwo poprawić sumplementami, tak z morfologią jest ciężko 😞

Mimo wszystko nie chcemy się poddawać. Widzę, że mąż się stara, w ogóle nie pije piwa gdzie wcześniej pił prawie codziennie, papierosy też widzę, że mocno ograniczył, być może nawet rzucił. Ja kupiłam mu suplementy (nie żadne Profeltie czy Fertilmany, bo tam są małe dawki witamin i podobno nie działają wcale - kupiłam mu kilka witam osobno) no i zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Powoli godzę się z faktem, że nie jest nam po prostu pisane dziecko. Chcę mimo tego być szczęśliwa z Moim Mężem, bardzo się kochamy i to nas nie rozdzieli. Ślubowałam mu, że nie opuszczę go aż do śmierci - i nie opuszczę. Jakaś nadzieja jeszcze we mnie jest, jakby się udało byłoby najcudowniej na świecie... Ale chyba już nie mam takiego parcia jak kiedyś. 

Powodzenia dla Was, dziewczyny 😘 😘 

 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Madziulaa napisał:

Hej dziewczyny, nie odzywałam się od kilku dni, ale codziennie Was podczytuję, żeby nie strecić wątku. Ciągle trzymam za wszystkie kciuki 🙂

My byliśmy u androloga. Właściwe to pojechałam z mężem, ale do gabinetu wszedł sam, bo wiecie "korona", a że tylko on bym umówiony, to mnie nie wpuścili. No cóż, spodziewałam się tego. Lekarz powiedział, że ta słaba morfologia może być na skutek warunków pracy. Mój Mąż pracuje w fabryce tłoków samochodowych i wystąpią aluminium. Wiecznie - gorąca + kontakt z metalami ciężkimi. To niestety nie wpływa dobrze na plemniki. Kazał mu odstawić używki (papierosy, alkohol, kawa) i chce powtórzyć to badanie w przyszłym tyogodniu żeby zobaczyc czy wyjdzie tak samo. Wiecie, jak mój mąż ma ponad 800 mln plemnikow, to nie jest możliwe, by zdabali każdy, więc wiadomo, że w takich badaniach bada się jakąś część. Może akurat w tej części co zbadali plemniki były nieprawidłowe, a w kilku innych byłyby lepsze? 🤞Tak czy siak lekarz powiedział, że z takimi wynikami nie ma szans na potomka i najpierw trzebaby je poprawić... Niestety mirfologia to ciężki temat. O ile ilość czy ruchliwość plemników można dość łatwo poprawić sumplementami, tak z morfologią jest ciężko 😞

Mimo wszystko nie chcemy się poddawać. Widzę, że mąż się stara, w ogóle nie pije piwa gdzie wcześniej pił prawie codziennie, papierosy też widzę, że mocno ograniczył, być może nawet rzucił. Ja kupiłam mu suplementy (nie żadne Profeltie czy Fertilmany, bo tam są małe dawki witamin i podobno nie działają wcale - kupiłam mu kilka witam osobno) no i zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Powoli godzę się z faktem, że nie jest nam po prostu pisane dziecko. Chcę mimo tego być szczęśliwa z Moim Mężem, bardzo się kochamy i to nas nie rozdzieli. Ślubowałam mu, że nie opuszczę go aż do śmierci - i nie opuszczę. Jakaś nadzieja jeszcze we mnie jest, jakby się udało byłoby najcudowniej na świecie... Ale chyba już nie mam takiego parcia jak kiedyś. 

Powodzenia dla Was, dziewczyny 😘 😘 

 

Madziulaa sprobujcie moze oleju z czarnuszki. Czytalam ze udowodniono, że poprawia męska płodność 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

Hej dziewczyny wiem że do owulacji jeszcze mam czas ale mam problem jesyem W 12 DC  i robię testy owulacyjne wysyłałam dwa dni temu zdj i robię z rosmana i paskowe z allegro i te z alegroo są coraz ciemniejsze a te z rosmana już nie i nie wiem czy ktoras ma z nimi jakieś doświadczenie?  Oczywiście nie jestem nakręcona poprostu chcemy dzidzię ale bez jakiejś spiny narazie 🙂

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Madziulaa napisał:

Hej dziewczyny, nie odzywałam się od kilku dni, ale codziennie Was podczytuję, żeby nie strecić wątku. Ciągle trzymam za wszystkie kciuki 🙂

My byliśmy u androloga. Właściwe to pojechałam z mężem, ale do gabinetu wszedł sam, bo wiecie "korona", a że tylko on bym umówiony, to mnie nie wpuścili. No cóż, spodziewałam się tego. Lekarz powiedział, że ta słaba morfologia może być na skutek warunków pracy. Mój Mąż pracuje w fabryce tłoków samochodowych i wystąpią aluminium. Wiecznie - gorąca + kontakt z metalami ciężkimi. To niestety nie wpływa dobrze na plemniki. Kazał mu odstawić używki (papierosy, alkohol, kawa) i chce powtórzyć to badanie w przyszłym tyogodniu żeby zobaczyc czy wyjdzie tak samo. Wiecie, jak mój mąż ma ponad 800 mln plemnikow, to nie jest możliwe, by zdabali każdy, więc wiadomo, że w takich badaniach bada się jakąś część. Może akurat w tej części co zbadali plemniki były nieprawidłowe, a w kilku innych byłyby lepsze? 🤞Tak czy siak lekarz powiedział, że z takimi wynikami nie ma szans na potomka i najpierw trzebaby je poprawić... Niestety mirfologia to ciężki temat. O ile ilość czy ruchliwość plemników można dość łatwo poprawić sumplementami, tak z morfologią jest ciężko 😞

Mimo wszystko nie chcemy się poddawać. Widzę, że mąż się stara, w ogóle nie pije piwa gdzie wcześniej pił prawie codziennie, papierosy też widzę, że mocno ograniczył, być może nawet rzucił. Ja kupiłam mu suplementy (nie żadne Profeltie czy Fertilmany, bo tam są małe dawki witamin i podobno nie działają wcale - kupiłam mu kilka witam osobno) no i zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Powoli godzę się z faktem, że nie jest nam po prostu pisane dziecko. Chcę mimo tego być szczęśliwa z Moim Mężem, bardzo się kochamy i to nas nie rozdzieli. Ślubowałam mu, że nie opuszczę go aż do śmierci - i nie opuszczę. Jakaś nadzieja jeszcze we mnie jest, jakby się udało byłoby najcudowniej na świecie... Ale chyba już nie mam takiego parcia jak kiedyś. 

Powodzenia dla Was, dziewczyny 😘 😘 

 

Cześć Madziulaa, właśnie zastanawiałam się co u Was. Widzę że problemy ciąg dalszy 😞 ale super piszesz o mężu. Widać że bardzo się kochacie a to takie ważne. Macie siebie. Cudowne. Wyników męża pewnie szybko się nie poprawi ale jest to możliwe. Sama mam już dość tego co było i przestałam liczyć płodne dni żyjemy bez kalendarzyka lekarzy i leków. I jest mi z tym dobrze. Myślę że my już tego potrzebowaliśmy. Może i wy potrzebujecie? Życzę Ci spokoju i wiary że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Martyna 1212 napisał:

Hej dziewczyny wiem że do owulacji jeszcze mam czas ale mam problem jesyem W 12 DC  i robię testy owulacyjne wysyłałam dwa dni temu zdj i robię z rosmana i paskowe z allegro i te z alegroo są coraz ciemniejsze a te z rosmana już nie i nie wiem czy ktoras ma z nimi jakieś doświadczenie?  Oczywiście nie jestem nakręcona poprostu chcemy dzidzię ale bez jakiejś spiny narazie 🙂

A o jakiej czulesci masz te testy z allegro ?  Ja ich używałam tylko czasami pokazywaly  2 ciemne kreski a owulka byla 3 pozniej potwierdzone u gin. Ale sa tu dziewczyny co pisaly ze on dobrze pokazywaly owulke. Ja akurat ostatnio kupilam testy owu facelle z rossmana  i chyba byly wadliwe bo w jednych mialam  po przerywane kreski kontrolne albo ich wcale niebylo. Wiec jak dla mnie sa do niczego. Jak dla mnie   bardziej wiarygodne testa z allegro sa. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Natka napisał:

U mnie termin @ wypada na 19 w dzień moich urodzin moze to będzie prezent urodzinowy 🙏🙏🙏 trzymam kciuki za Nas wszystkie 😊

Ja tez na 19 mam termin @. A jak sie czujesz ? 

Oby w tym miesiacu tez posypalo sie duzo II kreseczek 🤞🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

@Marzenaa no właśnie te z rosmana mi się coś nie widzą kurcze bardziej wiarygodne wydają mi się chyba właśnie te z allegro no nie wiem ale jakoś się nie nakręcam zobaczymy 🙂 narazke mamy spokój jednego synka urodziłam mam nadzieję z drugim też jakos się uda 🙂 mam nadzieję że 19 dziewczyny będą te dwie kreski 🙂 zyczycze wam tego ja właśnie robię testy owu jestem ciekawa co dziś pokażą 13 DC dzis

Odnośnik do komentarza

natka 19 ma byc @ jesli nie przyjdzie  to wtedy testuje ale i tak czuje ze nic z tego bo przytulanki byly w 17dc wiec lipa bedzie z tego cyklu niestety. 

Martyna 1212  ja bym byla na twoim miejscu to bardziej bym wierzyla tym z allegro. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Martyna1212 moj M przychodzi pozno do domu czasami wyjezdza na 2 3 dni i po prostu niema sily na codzienne przytulanki a zmuszac go niebęde. Moze Tobie sie w tym cyklu uda. I jak tam testy owu ci wychodza? 

@Patte  @Anna.a i jak tam sie czujecie. Pewnie kusi was testy  juz zrobic ? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Marzenaa napisał:

Martyna1212 moj M przychodzi pozno do domu czasami wyjezdza na 2 3 dni i po prostu niema sily na codzienne przytulanki a zmuszac go niebęde. Moze Tobie sie w tym cyklu uda. I jak tam testy owu ci wychodza? 

@Patte  @Anna.a i jak tam sie czujecie. Pewnie kusi was testy  juz zrobic ? 

Już robiłam ni cienia kreski... chyba nic z tego 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

@patte bądź dobrej myśli zawsze trzeba być! Mu się o pierwszego też długo staraliśmy i cyk mamy 8 miesięcznego synusia a teraz znowu się staramy 🙂

@anna.a życzę ci tego aby był szczęśliwy cykl w ogóle mogłaby byc tu jakieś dwie kreski! 

https://zapodaj.net/d84b3f07b14a2.jpg.html

u nas zbliża się owulka a przytulanki sa już od 7 DC 😄 😄 i będą długo hihi 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@Patte ale jesli niema @ jest nadzieja idziesz dzisiaj na bete ? 

Martyna1212 to owocnych staran zycze🤞

Natka  to moze jakis znak ze sie udalo oby tak było 🤞

PAULA doktor powiedzial ze moje jajniki wyglądają  jak policystyczne  i ze bede miec trudnosc z zajsciem. A Tobie dzieki czemu udało sie zajsc w ciaze?  Jak sie czujesz? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki! Ostatnio pisałam zaraz po zrobieniu testu. Nie zaglądałam tu bo to był czas wypełniony oczekiwaniem i stresem, ponieważ byłam u lekarza kiedy ciąża miała dopiero 5 tygodni, kazał czekać i przyjść za trzy tygodnie żeby sprawdzić czy się rozwija i czy jest serduszko...Dlatego nie chciałam się nakręcać pisaniem , czytaniem o tym, mało kto wiedział o ciąży...Tak więc, obecnie jestem obecnie 8 tygodni i 5 dni w ciąży:) Byłam u lekarza 10 czerwca, maleństwo jak na razie się rozwija, serducho bije ❤️ Dziś będę rejestrować się na badania prenatalne 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...