Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna 1212

Hej dziewczyny z mężem zaczynamy się starać o dzidzię już drugi cykl postanowiłam.dolaczyc 🙂 mamy cudownego 8 miesięcznego synka 🙂

https://zapodaj.net/1f4e223194194.jpg.html

wczoraj miałam takie kreski na testach owulacyjnych 🙂 jakos nie miałam.zaufania do tych z allegro i kupiłam wczoraj z rosmana i zaczęłam.testowac jestem ciekawa kiedy mniej więcej owulacja będzie 🙂

wszystkim II kreskom gratuluję a staraczka powodzenia 🙂

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Natka napisał:

Hej dziewczyny w zeszły czwartek powinnam mieć owulacji według kalendarza Ale robię cały czas testy owulacyjne i cały czas wychodzą pozytywne 🤔 miała moze któraś z Was tak?

Kiedyś z ciekawości robiłam 3 dni i 5 dni po owulacji i dalej pokazywały 2 kreski ale druga kreska była już lekka a nie taka ciemna jak dzień przed owu.

Odnośnik do komentarza

Martyna1212 jak dla mnie to test negatywny jeszcze ktory dzien cyklu masz ?  

Natka caly czas pozytywne czyli oby dwie kreski sa tak samo ciemne ? Bo ja jak robilam testy to do dnia @  mialam druga kreske blada ale nie tak ciemna jak kontrolna.

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

@Marzenaa w tym cyklu czuje bardziej moje jajniki, szczególnie ten prawy. Gdy miała przyjść @ to zawsze z lewej strony lewa pierś mnie bolała i to tak bardzo mocno, teraz z piersiami nic się nie dzieje, więc całkiem prawdopodobne, że owulacja się przesunęła. Mimo wszystko mam nadzieje, że @ nie przyjdzie. Gdy byłam z synkiem w ciąży to myślałam, ze piersi mi eksplodują, nie mogłam ich dotknąć tak bolały. W drugiej ciąży (która zakończyła się poronieniem) to piersi w ogóle mnie bolały. Także jest 50/50 % szans. Jednak mam nadzieje, ze będą II kreseczki 😍

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marzenaa napisał:

Martyna1212 jak dla mnie to test negatywny jeszcze ktory dzien cyklu masz ?  

Natka caly czas pozytywne czyli oby dwie kreski sa tak samo ciemne ? Bo ja jak robilam testy to do dnia @  mialam druga kreske blada ale nie tak ciemna jak kontrolna.

Dwie tak samo ciemne 

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim! 😊 Teoretycznie 7 dni do okresu, piersi bolą jak zawsze, nic innego mi się nie dzieje. Chyba znowu będzie lipa 😞 no ale trudno, tak jak pisałam, staram się mało myśleć w temacie ciąży, odrywam się od tego w każdy możliwy sposób. Nawet pomagam teściowej truskawki zbierać, choć zarzekalam się że nie pójdę 🤣😁😜 

Ale serio chciałabym żeby się udało i żebym mogła zobaczyć II. 22.06 mamy drugą rocznice slubu- to byłby piękny prezent dla Męża i dla mnie 😍

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, 

Widzę wiele nowych nicków, cieszę sie, że wątek dalejt żyje... Większość z Was pewno mnie nie pamięta. 

Przybliżę w skrócie moją historię. 

25cs, na początku nikt nie umiał znaleźć przyczyny czemu nie zachodzimy, później zaczęła świrować moja owu - stres ze względu na pracę, która miałam, do tego to, że chcieliśmy, nie wychodziło, a wszyscy w około ciążyli nie pomagało. Przeszliśmy dużo badań, informacje od lekarza, że przy wynikach mojego nie ma szans (później się okazało, że lekarz źle zinterpretował wyniki i mój ma wyniki super), drożność jajowodów, symulacje cykli, ciążę biochemiczną... Zalamania psychiczne, kłótnie, nerwy, łącznie z tym, że chciałam się rozstać z moim, zaprzeczanie, odsuwanie się od ludzi... Zarzucanie sobie, że to moja wina, że pewni powinnam schudnac, ćwiczyć, że dieta itd. Wszystkiego próbowałam. Wspomagacze, maca, zioła, tabletki, odstawienie alkoholu. Wsłuchiwanie się w każdy sygnał z organizmu. Dosłownie świrowałam. Wszystko. Uwierzcie było ciężko... Do tego koniec roku był bardzo ciężki, choroba mojego taty, w końcu jego śmierć... I wtedy kiedy tata chorował powiedziałam, że odpuszczam ciążę, że ostatnit cykl próbujemy, bo mnie to wykańcza. Nie dość, że stres skąd brać na leczenie taty, jak wszystko się ułoży,  nasze wspólne łzy kiedy mój robił mi zastrzyki, które bolały... Odpuściłam. Stwierdziłam, że to nie dla mnie... Psychika zaczęła odpuszczać.. 

I - ostatni zastrzyk pregnyl, trzeba działać, a my się kłócimy bo nie mamy już sił, bo cała spontaniczność znikła... Ciężko było... 

I... Dzień przed pogrzebem taty okazało się, że "ten ostatni raz" rośnie sobie we mnie ❤️❤️

 

Więc proszę Was dziewczyny, nie poddawajcie się, bo nadzieja umiera ostatnia, ale czasem lepiej odpuścić... Zacząć żyć, skupić się na rozwijaniu pasji. Na chwilę aby psychika odpoczęła.. Organizm też potrzebuje takiego oddechu i później idzie latwiej... 

Wiem, że możecie skrytykować to co napisałam, powiecie tak, teraz latwo Ci się mówi bo już jesteś w ciąży, ale właśnie dlatego mówię bo wiem jak się przez to przechodzi.. 

I mimo wielu strachów od początku ciąży i obaw cały czas mam w głowie to jak było ciężko przez te 25cs..

@pena89  gratulacje i ciągle pamiętam jak "czarowałaś" z bety hahah oby z trzecim poszło szybciej i bez takich nerwów.. U nas też plan nie robić dużej przerwy, ale na razie skupiamy się na tym co przed nami.. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kiedy zaczęły się u Was objawy ciąży? Dziś powinnam dostać @, są dwie kreseczki ale bardzo słabiutka ta druga mimo że test czuły. Czuje dziwne jakby ciągnięcie z boków piersi i mam wrażenie że cały czas mi burczy w brzuchu 🙈 martwię się żeby było tym razem ok i doszukuje się u siebie różnych objawów

Odnośnik do komentarza
Gość @aniaaa_29
20 godzin temu, Marzenaa napisał:

Jak tam sie czuja nasze przyszle mamusie @aniaaa_29 PAULA , Kasia, @karinka85?  Jak wizyty ? 

Dziewczyny ktora teraz testuje ? Jak wasz cykl bo ja spisuje go na straty bo dopiero w 17 dc przytulanki byly😔 

Hej hej 😘 dzięki ze pytasz🙂 ja jutro mam wizytę wg OM będzie to 9t 6d, ostatnią wizytę miałam 29 maja i był zarodek z serduszkiem❤️ ale przed jutrzejszą strasznie się stresuję czy na pewno jest wszystko jak trzeba bo ja nie mam od początku żadnych mdłości ani nic 😕 poza tym od dzisiaj boli mnie gardło po jednej stronie i boję się czy nie złapałam jakiejś infekcji. Generalnie cierpię na nieżyt nosa alergolog przepisał mi krople które działają miejscowo i nie wchłaniają się praktycznie w ogóle do organizmu ale biorę je bardzo sporadycznie żeby na wszelki wypadek nie zaszkodzić tyle że jak niczego nie wezmę to mam ataki kichania albo straszny katar i takie błędne koło nie wiem co robić za bardzo🙄 miała może któraś z Was coś takiego? @Marzenaaa co u Ciebie? 

Odnośnik do komentarza

@Mininka bardzo długa była Twoja droga do II kreseczek, ale udało się 🥰 to co napisałaś to mimo wszystko daje jakaś nadzieje, że i nam w końcu się uda ! 🙂 rośnijcie zdrowo 😘

@aniaaa_29 nie martw się na zapas na pewno jest wszystko w porządku ! 😘 a co do nosa to sama tez jestem alergikiem i bez leków ciężko mi jest funkcjonować. Podczas ciąży też alergolog zapisał mi krople do nosa i tez starałam się ich używać sporadycznie, ale pani doktor powiedziała żeby unikać wyjścia na dwór w ciągu dnia. Wiem, ze to trudne siedziec w domu tym bardziej jak jest ładna pogoda, ale zalecenie było takie żeby wychodzić rano lub wieczorem zanim wszystko „obudzi” się do życia, te całe pylenie, które mnie uczula, a że tez mam uczulenie na roztocza I i II to bardzo częste sprzątanie w domu (w sumie to częste sprzątnie to nie tylko w czasie ciąży, ale ogolnie :D) rośnijcie zdrowo 😍

Marta nie martw się brakiem objawów ciąży 🙂 jeszcze mogą nadejść mdłości i wymioty, chociaż nie musza 🙂 każdy organizm jest inny i każda ciąża tez 🙂 brak objawów tez może być objawem 🙂 zdrówka dla was 😊

@parycja ja nie będę pisała o tym jak to było jak poroniłam (gdzieś wcześniej o tym pisałam) bo nie chce do tego wracać, ale jedyny objaw jaki miałam to raz zwymiotowałam i potem kilka tygodni chodziłam z martwym dzieckiem w ciąży. Jeżeli mi się uda to też będę bacznie obserwować siebie i swoje ciało i jestem pewna, ze będę bardzo się bała, ze sytuacja może się powtórzyć, ale mimo wszystko gdy zobaczę II kreseczki to będę bardzo szczęśliwa 😊

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

@Mininka gratulacje ! Wspaniala wiadomość! Twoja hiatoria na pewno da nadzieję innym dziewczyna ze jak nie 3 ani nie 13 cykl to może chociaż 23 ale się uda ! Rosnijcie zdrowo ! 😘

Marta ja zawsze robiłam będę kilka dni przed @ A dwie kreski pojawiały się dopiero w terminie albo kilka dni później i też blade więc ba pewno wszystko dobrze u Ciebie. Na wymioty to mnie koło 6 tygodnia dopiero brało. Wcześniej nie miałam żadnych objawów A przynajmniej sobie nie przypominam. 

Patte oby to było to ! Trzymam kciuki ! 

Edytowane przez pena89

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

🙂a 🙂 

@Mininka to długo droga za wami ale bardzo was doświadczyła i wzmocniła 🙂 gratulacje 

@marzena tak wiem że to negatyw jeszcze dziś mam dopiero 10 DC także jeszcze czas do owulki 🙂 zobaczymy czy coś zdziałamy dobrej myśli jesteśmy 

 

Odnośnik do komentarza

@aniaaa_29 powiem tak ze spisuje ten cykl na straty bo dopiero w 17dc byly przytulanki a po objawach to owulka byla chyba wczesniej. Zamiast myslec o ciazy  to postanowilam wziasc sie za siebie cwiczenia i co drugi dzien jazda na rowerze. Daj znac jak po wizycie 🤞

@Mininka twoja historia daje nadzieje ze kiedys wkoncu sie uda. Gratuluje i spokojnej ciazy zycze. 

@Patte moze jednak sie udalo i zobaczysz II kreseczki . Kiedy testujesz ?? 

@Anna.a to trzymam kciuki  pewnie za niedlugo testujesz co ? 

marta gratuluje jesli cie to uspokoi to idz na bete i powtorz po 2 dniach bedziesz wiedziala jak beta przyrasta. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...