Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny trzymam kciuki za wasze starania🤞 

karola  powodzenia w jutrzejszym testowaniu🤞 

A ja mam  dzisiaj 14dc i zalamka moj M wyjezdza wieczorem  i dopiero w niedziele wraca nawet przytulanek niebylo znowu cykl stracony 😔 chyba mnie jakis kryzys łapie  bo jakos nie wierze  ze zajde w ciaze 😔

Jak myślisz od czego to zależy? Że inni mają dzieci od tak A my nie możemy...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Patte napisał:

Jak myślisz od czego to zależy? Że inni mają dzieci od tak A my nie możemy...

Powiem ci ze nie wiem bo ja mam 3 siostry i kazda z nich ma po 3 dzieci . 2 siostrom sie zdarzyly wpadki a reszta planowane w przeciagu 3 miesiecy zaszly w ciaze a ja staram sie i staram i nic czasami mam dosc i mysle ze taki nasz los i mamy zyc tylko we dwoje

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marzenaa napisał:

Powiem ci ze nie wiem bo ja mam 3 siostry i kazda z nich ma po 3 dzieci . 2 siostrom sie zdarzyly wpadki a reszta planowane w przeciagu 3 miesiecy zaszly w ciaze a ja staram sie i staram i nic czasami mam dosc i mysle ze taki nasz los i mamy zyc tylko we dwoje

U nas niby ,,dopiero" rok, więc wszyscy mówią żeby nie tracić nadziei. Ale łatwo się mówi tym co nie mają takich problemów. Moja mama mi opowiadała, że na mnie czekała prawie dwa lata, tzn. Na ciaze. I też myślała, że nie będzie mieć dzieci. Wtedy lekarz przez jeden cykl zlecił jej tabletki antykoncepcyjne I od razu pozniej zaszła. Później z bratem już nie było problemu zaszła od razu. I w sumie nie wiadomo czemu tak. U mnie jest podobnie- nie wiadomo czemu ciąży nie ma 😞

Odnośnik do komentarza

Karola

Wiem o czym mowilsz. U mnie było dość podobnie z koleżanką tylko że ona zarzekała się że nie już nigdy więcej dzieci. Kiedy dowiedziała się że ja zaszłam ona nagle też chciała.w dzień kiedy jej powiedziałam pojechała wyciągnąć wkładkę... Pozniej ja poronilam a ona dalej jest w ciąży...

 Kiedy mogą pojawić się pierwsze objawy ciąży? Przed terminem miesiączki czy raczej po?? 

Odnośnik do komentarza

Marta myślę że zdecydowanie po, czasem podobno początkowe odczucia są takie same jak na @.

U mnie jakaś huśtawka, jeszcze kilka dni temu byłam pełna nadziei, wmówiłam sobie że inofem pomoże, tymczasem niby już po owulce, a ja nawet nie czułam jajników, wcześniej zawsze dawały o sobie znać...  Ja przez wakacje daje sobie czas, na luzie podchodzimy do tematu, jeśli nic z tego nie wyjdzie wrócimy do dalszej diagnostyki.

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zerknijcie sobie na instagramie na profil kobitek z @Akademia płodności. Ja nie korzystalam z diety od nich ale raz byłam na webinarze darmowym i fajne rzeczy mówiły. O tym jak prawidłowe dieta wpływa na płodność. Nawet stan jamy ustnej (zebow) ma wpływ na płodność. Wielu parom już pomogły może i którejś z Was tez pomogą. 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Marzena  Testy facelle u mnie dobrze pokazywały bo równocześnie byłam na monitoringu. Może ten jeden był wadliwy. Najlepiej robić wieczorem o stałych porach. 

Patte Po duphastonie nie miałam żadnych skutków ubocznych ale na każdy organizm może inaczej działać. Poproś lekarza o luteine dopochwowa ma takie same działanie tylko jest naturalna i mniej skutków ubocznych. 

Odnośnik do komentarza

Ja testów facelle używałam przy pierwszych staraniach, ale moim zdanie słabe jakościowo, zawsze miałam wątpliwości, czy to już pozytywny, przerzucilam się na domowe labolatorium i były dużo lepsze, a teraz kupowałam te z allegro o czułości 10 https://allegro.pl/oferta/014-3-test-owulacyjny-owulacyjne-10miu-ml-gratisy-6705659679?utm_medium=app_share&utm_source=facebook I przy nich nie miałam wątpliwości, jak była owulacja to kreska testowa dużo ciemniejsza od kontrolnej, ale teraz są one niedostępne, więc zamówiłam jakieś płytkowe,  zobaczę jak się sprawdzą. 

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

@misKolorowy ja tez tych kiedys uzywalam testow co ty z allegro. Ale po prostu z ciekawosci kupilam teraz z rossmana te i chyba zle zrobilam bo jakos dziwnie wychodzą te kreski te z allegro byly bardziej czytelne dla mnie  no nic  tylko niepotrzebne  kase wydalam. 

@Patte wiesz kazdy organizm jest inny trzymam kciuki zeby nastepny test byl pozytywny 🤞 

A moj M dzisiaj wrocil szybciej ale chyba juz za pozno na przytulanki  bo wczoraj mialam bol prawego jajnika i sluz a dzisiaj juz nic ehh moj pech noo😔

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/6/2020 o 8:47 PM, Marzenaa napisał:

Używała  ktoras z was testow owulacyjnych facelle z rossmana  sprawdzaly sie u was ??? Bo ja kupilam z nudow i chyba sa jakies wadliwe bo nawet ta kontrolna kreska jest jasna i po przerywana

Ja skorzystałam z testów clearblue z cyfrowym ekranem który pokazuje buźkę. Pomogło 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...