Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

@aniaaa_29 super! 😍 Gratulacje, rośnijcie zdrowo 😘

Kasia myślę, że przesadzasz... Oczywiście nie dziwię się, że się martwisz, ale bóle podbrzusza w ciąży są normalne. Macica się rozciąga, przygotowuje do ogromnych zmian, które w niej teraz zachodzą, przydatki pracują trochę inaczej więc mogą boleć. Myślę, że nie jest to powód do zmartwień, dopóki nie pojawi się krew. Będzie dobrze 😘 Moja znajoma była pierwszy raz u lekarza w 4+6 właśnie i był malutki pęcherzyk, ale lekarz powiedzial jej wtedy, że jest jeszcze za wcześnie, by coś powiedzieć bo wszystko może się wydarzyć, ale kazał jej być dobrej myśli 🙂 2 tygodnie później już biło serduszko. A tak swoją drogą... Jak to straciłaś ciążę w 2 tygodniu? W 2  tygodniu, to dopiero co jest owulacja i dochodzi do zapłodnienia. Wtedy jeszcze nawet nie wiemy, czy jesteśmy w ciąży 🤔Czyli, że straciłaś ciążą jeszcze przed zapłodnieniem? Trochę tego nie rozumiem... 

Ja dziś dzownilam do lekarza po wyniki histo. Akurat odebrała moja lekarka, bo tak się składa, że pracuje w tym szpitalu. Powiedziala mi, że ogólnie wynik nie jest najgorszy, ale wymagam obserwacji i podleczenia. Podejrzewam, że przez to że chodziła z tyko resztkami po poronieniu dość długo, to mogłam dostać jakiegoś zapalenia czy coś. Powiedziała, że weźmie kopię tych wyników i kazała mi wieczorem zadzownic, żeby się umówić do niej na wizytę. Przez telefon nie mogła mi wszystkiego powiedzieć. Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko się z tym uporać, tym bardziej, że chcemy już się starać  🤞

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

To dobrze, że Cie uspokoiła, bo nerwy teraz nie są Twoim sprzymierzeńcem 🙂

Może chodziło o to, że to 1-2 tygodnie po zapłodnieniu 😉 Jak robiłaś test clearblue ze wzkanikiem ciąży, to one właśnie tak działają, że pokazują ile czasu temu doszło do zapłodnienia. 

Jeszcze wracając do poprzedniego tematu : rozumiem Was dziewczyny. My jesteśmy razem prawo 9 lat, a niedługo 2 rocznica ślubu. Moja siostra ze swoim mężem są razem jakieś 6 lat, większość zbajimycj ciężarnych też ma dużo krótszy staż... Mój mąż jeszcze przed ślubem dużo mówił o dzieciach o chciał się starać od razu, ale ja nie chciałam 😞 Miałam pracę tylko na pół etatu za najniższa krajową. Chciałam dostać chociaż cały etat... I jak się udało od marca 2019 to od razu zaczęliśmy starania. Nie wiedziałam wtedy, że jestem chora na PCOS 😞 Gdybym wiedziała, że mam to dziadostwo to na pewno zaczęliśmy y starania wcześniej, może nawet przed ślubem. Bardzo teraz żałuję 😔 Ale teraz już się nic nie zrobi... Trzeba próbować i tyle 💪🏼

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo bardzo mi miło na prawdę!😘🥰 Ale nie będę dziękować bo może jestem przesądna hehe ale nie chcę zapeszać 🙂 oczywiście cały czas Was obserwuję i czytam wątek i strasznie Wam dopinguję 🤞❤️ ja będę spokojna jak się wybiorę na wizytę 9 czerwca narazie nic nikomu poza mężem i tutaj nie mówię, chciałabym wiedzieć że wszystko jest dobrze i żeby już te prenatalne były (mam już powoli dzwonić) ehh trzeba jeszcze poczekać 

Edytowane przez aniaaa_29
Błąd
Odnośnik do komentarza

@Madziulaamam dokładnie tak samo. Też jesteśmy prawie 9 lat z mężem razem. Po ślubie prawie 3. Dobrze ze macie wyniki. Pójdziesz na wizytę i może okaże się że będziecie już mogli działać dalej. Za co mocno trzymam kciuki.💪

U mnie 9 dni do @ . Ale tak Was tutaj czytam i pierwszymi objawami zwykle są jakieś ciągnięcia podbrzusza a jak to totalnie nic nie czuje. :( jeszcze jutro biorę progesteron a potem niech się dzieje wola nieba. Chodz czuję że znowu nic z tego :(

Odnośnik do komentarza

Monia u mnie objawy pojawiły się na 5 dni przed miesiączką i nie były to żadne ciągnięcia, a okropny ból piersi 🤭 Ciągnięcia w podbrzuszu pojawiły się dopiero jakoś ok 6tc, jak już wiedziałam, że jestem w ciąży. A niektórym dziewczynom dopiero po kilku dniach po terminie miesiączki pojawiają się jakieś objawy, także spokojnie. Myślę że 9 dni przed to jeszcze dużo 🙂 Trzymam kciuki, żeby miesiączka nie przyszła 🤞

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21/5/2020 o 12:38 PM, Madziulaa napisał:

To dobrze, że Cie uspokoiła, bo nerwy teraz nie są Twoim sprzymierzeńcem 🙂

Może chodziło o to, że to 1-2 tygodnie po zapłodnieniu 😉 Jak robiłaś test clearblue ze wzkanikiem ciąży, to one właśnie tak działają, że pokazują ile czasu temu doszło do zapłodnienia. 

Jeszcze wracając do poprzedniego tematu : rozumiem Was dziewczyny. My jesteśmy razem prawo 9 lat, a niedługo 2 rocznica ślubu. Moja siostra ze swoim mężem są razem jakieś 6 lat, większość zbajimycj ciężarnych też ma dużo krótszy staż... Mój mąż jeszcze przed ślubem dużo mówił o dzieciach o chciał się starać od razu, ale ja nie chciałam 😞 Miałam pracę tylko na pół etatu za najniższa krajową. Chciałam dostać chociaż cały etat... I jak się udało od marca 2019 to od razu zaczęliśmy starania. Nie wiedziałam wtedy, że jestem chora na PCOS 😞 Gdybym wiedziała, że mam to dziadostwo to na pewno zaczęliśmy y starania wcześniej, może nawet przed ślubem. Bardzo teraz żałuję 😔 Ale teraz już się nic nie zrobi... Trzeba próbować i tyle 💪🏼

Witam w klubie... nam minęło 5.05.2020 9 lat i prawie 2 po ślubie.. odstawilam w listopadzie  2018 tabletki czyli przed podróżą poslubna i się zabezpieczalismy bo ponoć nie jest dobrze dla ciazy tak odrazu po dłuższym czasie na anty. Cel był oczyścic się..  W listopadzie 2019 poszłam do lekarza na kontrolę bo wtedy dopiero zaczęły się problemy z nieregularna miesiączka i problemy z cerą..  I wtedy wyszło że mam też PCOS.. Nie wiedziałam co to jest.. A potem poczułam złość i smutek  do siebie dlaczego czekalismy ze slubem.. potem z planowaniem..czemu nie odrazu.. bo też chciałam mieć dobra i pewna pracę..  I mam od 4 lat umowę na stałe.. maz chciał już wcześniej ale podobnie jak Ty ja jeszcze nie chciałam... gdyby człowiek mógł cofnąć czas.. na całe szczęście udało mi się i jestem przy 8 tyg ciąży,  więc nie trać nadziei. Wam też się uda❤❤❤ 

Odnośnik do komentarza

Marzena 3 dni jest ok czasem się tak zdarza że jest krótsza. Jeśli nie masz z tego powodów żadnych dolegliwości typu nietypowy ból brzucha to bym sie nie martwiła i obserwowała kolejne miesiączki. Ale do ginekologa zawsze warto pojsc na kontrolę  🙂

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś 14 dc, do owulacji jeszcze kilka dni, a tak poza tym to zostały mi jeszcze 3 globulki na to zapalenie 😕 

Monia a Ty kiedy testujesz ? 🙂 trzymam kciuki za II kreseczki 🤞

@Marzenaa przykro mi, że się nie udało 😞 trzymaj się kochana. 

Natka również mi przykro, ze znowu @ przyszła, ale pamiętaj, ze nowy cykl to nowe nadzieje. 

@Malwina77 a co u Ciebie? 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

@Anna.a dziękuję 🧡 bratu mojego męża dzisiaj urodziła się córka, w domu ma już syna i tak mnie ścieła ta informacja ( w rodzinie już każdy ma po dwoje) że kiepski trzymał mi się dzisiaj humor. Jesteśmy jedyni bezdzietni. Życie bywa okrutne i bardzo niesprawiedliwe 😪

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...