Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Karola napisał:

Cześć  dziewczyny...wszystkim przyszłym  mama serdecznie gratuluje😘 ja niestety jestem w trakcie @ wiec kolejny miesiac przepadl...ale postanowilan sie nie zalamywac..nakupilam pudlo suplementow...wracam do treningow i dzis dzwonie do psychologa umowic sie na sesje.

Ja ponoć nie mogę zajsc wciaze.. lekarze ladowali wemnie leki..  Bylam już w klinice nieplodnosci tam mnie wysłal ginekolog..stwierdzili u mnie chorobe której nie mam a leki 2 paczki o 7 tygodni brałam.. stymulacja..bez powodzen aż wzięłam się za siebie sama bo czułam że coś jest nie tak. Jestem zdrowa. Wszystko odstawilam.  Wizyta W Dabrowie Groniczej Bioresonans dała mi bardzo dużo!! Biorę witamine D3 +k2 20-40 tys jednostek dziennie. Omega3 kapsułki,  kwas askorbinowy w proszku z wodą, jod w płynie smaruje w skórę.do tego suplement infolic .Jestem wciazy❤

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Kasia napisał:

PAULA czekam czekam i się doczekać nie mogę 🙁. ja chyba pójdę jakoś 23.05, będę wtedy w 5 tygodniu

To zaleldwie kilka dni można powiedzieć.. ale dla nas jak wieki.. 😪

Odnośnik do komentarza

dziękuję ❤️ 

 

słuchajcie, dziś zaczęło boleć mnie podbrzusze jak na okres..czy to normalne? 🙁 nie jest to ogromny ból, do wytrzymania. jestem dziś w 4 tygodniu, wizytę zaplanowałam w przyszłym tygodniu w czwartek 🙁

Odnośnik do komentarza

Kasia wiele dziewczyn odczuwa takie objawy na samym początku ciąży. Myślę se jest to całkiem normalne. Bóle brzucha mogą towarzyszyć przez całą ciążę, bo jednak w Twojej macicy zachodzi teraz bardzo dużo zmian 😉 Myślę że to jest związane z tym że macica zaczyna się powiększać, by zrobić miejsce dla dzidziusia, który przecież bardzo szybko rośnie i się rozwija 🙂 Ja też czułam takie "ciągnięcie" w podbrzuszu, ale u mnie pojawiło się ok 6tc. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

dziękuję ❤️ 

 

słuchajcie, dziś zaczęło boleć mnie podbrzusze jak na okres..czy to normalne? 🙁 nie jest to ogromny ból, do wytrzymania. jestem dziś w 4 tygodniu, wizytę zaplanowałam w przyszłym tygodniu w czwartek 🙁

Jak najbardziej normalne. Macica się powieksza

Odnośnik do komentarza

@Patte ja bym na twoim miejscu zrobila test. A bylas u gin robilas jakies badania ?

Wiem ze ciezko jest. My tez sie staramy w pierwsza ciaze zaszlam po pol roku ale niestety ją stracilam w 27 tygodniu i od tego czasu nie mogę zajsc jest mi tak zle z tym ze szok. Moj gin jeszcze nie przyjmuje  i zostaje mi tylko czekac 😔 ja mam nadzieje ze jeszcze zajde w ciaze i utule moje dzieciatko

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Marzenaa napisał:

@Patte ja bym na twoim miejscu zrobila test. A bylas u gin robilas jakies badania ?

Wiem ze ciezko jest. My tez sie staramy w pierwsza ciaze zaszlam po pol roku ale niestety ją stracilam w 27 tygodniu i od tego czasu nie mogę zajsc jest mi tak zle z tym ze szok. Moj gin jeszcze nie przyjmuje  i zostaje mi tylko czekac 😔 ja mam nadzieje ze jeszcze zajde w ciaze i utule moje dzieciatko

Kurcze a probowalas u innego lekarza? Sytuacja z korona jeszcze troche potrwa, trzeba szukac pomocy w roznych miejsach.

Patte właśnie robilas jakies badania przez ten rok? Ja tez sie staram od roku, udalo mi sie zajsc w grudniu i teraz w kwietniu. Obie poronilam, teraz skupiam sie na diagnostyce.

Odnośnik do komentarza

Patte zrob test, jesli negatywny umow się na monitoring owu. Bedziesz miala pewnosc co do tego czy sa pecherzyki i czy pekaja. Jesli po 3 takich cyklach sie nie uda, a wyniki bedziesz miala dobre to rozwaz zrobienie badania droznosci jajników. I bierz kochana wiesiołek do owulacji. Częsta przyczyna problemu z zajsciem jest slabej jakosci sluz lub przytkane jajowody. Moze Ty nie wierzysz, ale ja w Ciebie bardzo mocno wierzę, nie poddawaj się tylko i zacznij działać! 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Patte zrob test, jesli negatywny umow się na monitoring owu. Bedziesz miala pewnosc co do tego czy sa pecherzyki i czy pekaja. Jesli po 3 takich cyklach sie nie uda, a wyniki bedziesz miala dobre to rozwaz zrobienie badania droznosci jajników. I bierz kochana wiesiołek do owulacji. Częsta przyczyna problemu z zajsciem jest slabej jakosci sluz lub przytkane jajowody. Moze Ty nie wierzysz, ale ja w Ciebie bardzo mocno wierzę, nie poddawaj się tylko i zacznij działać! 

Oj tych niedroznych jajowodow to sie boję, bo to już tylko in vitro zostaje wtedy:(

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Patte napisał:

Oj tych niedroznych jajowodow to sie boję, bo to już tylko in vitro zostaje wtedy:(

Nieeeee ja mialam w grudniu robione badanie droznosci i samo to ze czynnik przeplynal mi jajowodamj udroznil je i w tym samyn cyklu zaszlam w ciaze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...