Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11/5/2020 o 2:35 PM, Marzenaa napisał:

PAULA jesli masz mozliwosc to powtorz bete i umow sie do innego ginekologa powiesz mu o co chodzi i dlaczego przyszlas po co masz sie denerwowac jeszcze 3 tygodnie 

 

W dniu 11/5/2020 o 2:35 PM, Marzenaa napisał:

PAULA jesli masz mozliwosc to powtorz bete i umow sie do innego ginekologa powiesz mu o co chodzi i dlaczego przyszlas po co masz sie denerwowac jeszcze 3 tygodnie 

 

23 godziny temu, misKolorowy napisał:

Dziewczyny gratuluję dwóch kreseczek ❤ spokojnych 9 miesięcy wam życzę 😊 

Kasia Jeśli się martwisz, to zdecydowanie powinnaś zrobić betę i progesteron, skoro testy wychodzą pozytywne, to na betę na pewno nie jest za wcześnie, a mogła byś reagować w razie niskiego progesteronu, a tak siedzisz i sie zamartwiasz... test mógł wyjść jaśniejszy, może mocz był bardziej rozwodniony, tym akurat się nie przejmuj, jeśli nie jest jakaś dużo jaśniejsza.

Monia przyjemnych starań.

aniaaa_29 trzymam kciuki za wyniki 

Paula to pewnie przez korona wirusa zamknęli na 2 tyg., może mają kwarantanne, poszukaj innego lekarza 

Ana.a a jak u Ciebie? 

KasiaF trzymaj się kochana ❤

U mnie @ przyszła w sobotę i dała mi ostro popalić.

tego samego dnia pojechałam do szpitala bo taka informacje dostałam od automatycznej sekretarki ale nie chcieli mnie przyjąć...:/ powiedziałam jaką jest sytuacja i kazali mi czekać aż mój lekarz wróci:) masakra.. wydzwanialam do mojego lekarza ale cisza.. "nagraj wiadomość po usłyszeniu sygnału" dzisiaj znowu i cud.  Ktoś odebrał. Mieli faktycznie podejrzenie kogoś z Korona ale już mają otwarte. I Pani chciała do mnie dzwonić za parę min. Miała już przygotowanie papiery i wyniki i pogratulowala mi. Beta  2650 na ponad 5000 tyś. Jestem w prawie 7 tygodniu i 27.05 mam przyjść na wizytę na badania i paszport. Ale się cieszę ❤❤ oby do tego 12 tyg i potem będzie mniej stresu.  

Nie wiem jakby to było gdybym sama nie brała suplementów i witamin. Do teraz lekarz mi nic nie podał A chciał już to dawno zrobić więc się sama za to wzięłam.

 

Ale mnie szczęście rozpiera... do tego zaraz mam sesje noworodkowa🥰 dzidzia poczuje mój mega dobry humor hihi

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po 3 testowaniu, niestety dzisiaj pojawiła się miesiączka. Ale nie poddajemy się widocznie tak miało być dzieciątko ma sie urodzić później 😉 na razie nic dodatkowo nie robimy, ja sprawdzam sobie dni płodne komputerem owulacyjnym, sprawdzam nim min. lh i śluz i staramy się w miarę regularnie współżyć

Odnośnik do komentarza

Dzięki, jesteście kochane❤

Kasiu- nie ma 😞 ja swirowalam w piątek po 2 becie, musiałam jakos weekend przeczekać A potem te zamknięcie gabinetu. 4 dni ciągły mi się jak nie wiem co.. I non stop te myśli czy beta nie spadła.. jak w tej biochemicznej.. mialam dokładnie to samo przedwczoraj  kiedy mialam się dowiedzieć jaki wynik bety jest i ten tekst lekarza z zeszłego tyg (ciaza jest za mała jak na ten tydzień)...  było mi wiadomo że MOZE lekarz za 4 dni otworzy.. A ja już myśli że nie dość że nie znam wyniku to że jeszcze coś się może stac właśnie w tym czasie.. do tego piersi przestały mnie tak strasznie boleć,  ból ciut ustal i bóle jak przy @ też.. Ale bóle wracaja co jakiś czas lekarz mówi że to normalne że wszystko mi sie rozciąga 🙉🙉 a ja zaczynam mieć obrzydzenie do wielu rzeczy.. 

Poczekaj na betę:) jutro 1 raz nie ?

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Aneta napisał:

Ja jestem po 3 testowaniu, niestety dzisiaj pojawiła się miesiączka. Ale nie poddajemy się widocznie tak miało być dzieciątko ma sie urodzić później 😉 na razie nic dodatkowo nie robimy, ja sprawdzam sobie dni płodne komputerem owulacyjnym, sprawdzam nim min. lh i śluz i staramy się w miarę regularnie współżyć

MI pomógł system clearblue:) 

Chciałam zacząć od czegoś najłatwiejszego.

Mam PCOS i bardzo nieregurlane cykle ale ten system mi pomógł. A lekarze mówili że nie mam owulacji..   

Odnośnik do komentarza

dziewczyny może mnie trochę uspokoicie... naszły mnie myśli że zbliżenie niedzielne może nie wystarczyć... powiedzcie plemnik do dzisiaj przeżyje?myślę że dziś owu ale tak mnie bolał pęcherz że po niedzieli nie było zbliżen. Wygląda na to że w tym cyklu tylko jedno zbliżenie. A taki piękny był pęcherzyk że aż mi szkoda ze tak wyszło. I lekarz mówił że teraz to duża szansa. Od jutra wezmę progesteron

Odnośnik do komentarza

Cześć  dziewczyny...wszystkim przyszłym  mama serdecznie gratuluje😘 ja niestety jestem w trakcie @ wiec kolejny miesiac przepadl...ale postanowilan sie nie zalamywac..nakupilam pudlo suplementow...wracam do treningow i dzis dzwonie do psychologa umowic sie na sesje.

Odnośnik do komentarza

ja czekam z niecierpliwością na wyniki bety. mają być max do 20. dwa dni temu przyszły dopiero po 17 😭. już wariuje, a czuje się fatalnie,tak mnie mdli, śpię cały czas. dobrze,że dziś mam wolne, bo nie wiem jakbym dała radę. i to ciągłe uczucie pełności w brzuchu..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...