Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, aniaaa_29 napisał:

@Marzenaa no właśnie dzisiaj się dowiem co i jak mam nadzieję że będzie ok. Słuchajcie a czy jeśli wcześniej przyrost był ponad 100% a po kolejnym badaniu o 74% to myślicie że coś zaczyna się dziać nie tak? 😟

Kochana masz piękna wysoką bete. Przyrost również jest również w normie.  Nie analizuj, nie myśl, nie stresuj się. Trzymam mocno kciuki za wszystkie kreseczki dziewczyny 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Anna.a napisał:

KasiaF a Ty kochana jak się trzymasz? Będziesz robić jakies badania ? 

W poniedziałek ide skontrolowac tarczyce i zrobie: tsh, ft3,ft4, wit D3, wit B12 i homocysteine. 20.05 ide na kontrole do gin i zobacze jakie jeszcze badania mi zleci. To jest inna ginekolog niz mnie do tej pory prowadzila. Do tej co mnie prowadzila tez mam zamiar isc i zobacze co mi powie. Zobacze jaki maja na mnie pomysl. Napewno nie chce byc teraz w kolejnej ciazy, zanim nie skontroluje swojego ciala, bo kolejnej takiej sytuacji już nie wytrzymam.

Odnośnik do komentarza

KasiaF w sumie dobrze, ze pójdziesz tez do innego lekarza, poznasz również jego zdanie. I doskonale Cię rozumiem, że póki co nie chcesz być w kolejnej ciąży. To przykre, że po raz kolejny spotkała Cię strata 😞 ile kobieta musi wycierpieć żeby mieć swoje ukochane dziecko ... i nie ważne czy byłoby to pierwsze, drugie czy piąte, boli jak cholera, że ciagle pod górkę 😞 

trzymaj się kochana i daj znać jak wyniki. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

@aniaaa_29 spokojnie, nie masz czym się martwić. Beta rośnie najszybciej w pierwszych dniach po zagnieżdżeniu, potem trochę zwalnia. Przyrost masz ponad 66%, więc jak najbardziej w normie. Dlatego myślę, że nie masz się czym martwić. Ale trochę Ci się nie dziwię, bo ja po poronieniu jak zajdę, to na pewno też będę panikować i wszystko analizować. Trzymam kciuki za Ciebie, na pewno wszystko jest ok 🙂

KasiaF masz rację, trzeba to sprawdzić, bo niestety to co Cie spotkało jest bardzo przykre 😞 Daj sobie teraz czas na zrobienie różnych badań. I dobrze byłoby przebadać też partnera - mi w szpitalu mówili, że czasem jak plemniki są słabe, to ciąża też może się nie utrzymać. Będzie dobrze, tylko musisz trochę odpocząć od tematu ciąży, a zająć się swoim zdrowiem. Jeszcze będziesz miała swoje maleństwo, zobaczysz! 🙂

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza, wizyta pełna stresu bo tak mnie nie raz kłuje ten jajnik i czasami podbrzusze pobolewa ale Pani Doktor powiedziała że na ten czas jest dobrze i mam sobie nie wkręcać 🙂 jest pęcherzyk GS 1.14 mm, nie ma jeszcze serduszka, wychodzi 5t5d, kontrolne usg za tydzień we wtorek 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, aniaaa_29 napisał:

Gin kazała już nie robić, przyrost jest, pęcherzyk jest i tylko przyjść za tydzień na usg bo już wtedy powinno być coś więcej. Ale się zastanawiam czy jeszcze jutro nie zrobić, ale z drugiej strony znowu się stresować? Ja już nic nie zdziałam tylko teraz czekać ehh

Zrobisz jak uważasz.  Tylko czy nerwy ci potrzebne musisz sama zdecydowac .. Super  ze za tydzien masz znowu wizyte.

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Kasia bardzo ładny wynik! Ja dzień przed miesiączką (czyli 3+6) miałam wynik 138 (a też robiłam w dilabie) 🙂 Myślę, że nedzi się ładnie rosła skoro kreski na teście tak ciemniały. A co do lekarza, to myślę, se najwcześniej za 2 tygodnie, wtedy będziesz gdzieś w 6tc, a przed 6tc to i tak nic nie widać. Powodzenia 😘 

@Anna.a bardzo mi przykro 😞 Następnym razem się uda, trzeba mieć nadzieję 💪🏼

@aniaaa_29 super, gratuluję! Myślę, że nie ma już sensu latać na tę betę. Skoro lekarz mówi, że jest okey jak na ten czas ciąży to myślę, że można wierzyć 🙂

Ja dzisiaj tak dziwnie się czuje... Tzn. w sumie normalnie, jak zawsze podczas dni płodnych i tak mnie tchnęło, żeby zrobic test zobaczyć czy beta spadła. Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna ucieszył mnie widok jednej kreski. Koniec mojego koszmaru zwiazengo z poronieniem. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze i niedługo znów będziemy działać 🙂

 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Kasia napisał:

https://zapodaj.net/27eada2a81268.jpg.html

 

moja beta. nie wierzę w to, cała się trzęsę masakra!! pomożecie rozszyfrować? ostatni "okres" był 17-19.04 cykle w sumie różnie, 28/30 dni. wychodzi chyba 3 tydzień. 🙈 teraz tylko czekać na przyrost 🤯

Kasia mamy pewnie ten sam termin porodu. Ja tez mialam @ 17.04 :))) gratulacje i spokojnej ciąży:) u mnie beta w poniedziałek była 94.20

Odnośnik do komentarza

Malwina77  o widzisz 😃 mnie wychodzi jakoś 24.01 🙂 jutro idę kolejny raz na betę, mam stres taki jak przed egzaminem na prawo jazdy haha! ogólnie biorę femibion 1 od miesiąca już, staram się nie stresować...ale wczoraj zasnęłam już o 31 haha.

 

również trzymam kciuki za spokojne 9 miesięcy kochana ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...