Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

@Malwina77 ale beta ładnie rośnie oby tak dalej spokojnej ciazy zycze.

@aniaaa_29 a jak twoja beta ? 

Kasia to za 5 dni idz na bete. A co 2 dzien rob test jesli bedziesz spokojniejsza i bedziesz widziala czy kreski ciemnieja czy nie. Pewnie beda  coraz ciemniejsze🤞 

Paula trzymam kciuki zeby wszystko bylo wporzadku 🤞

Edytowane przez Marzenaa

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gość Kasia napisał:

Paula ja mam dokładnie to samo, boję się cieszyć..mimo że objawy typowo na ciążę no i wyszła druga kreska przed okresem i to całkiem gruba 🙁

A kiedy chcesz iść na betę? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Marzenaa napisał:

@Malwina77 ale beta ładnie rośnie oby tak dalej spokojnej ciazy zycze.

@aniaaa_29 a jak twoja beta ? 

Kasia to za 5 dni idz na bete. A co 2 dzien rob test jesli bedziesz spokojniejsza i bedziesz widziala czy kreski ciemnieja czy nie. zeby byly coraz ciemniejsze🤞

@Marzenaa ja lecę o 15 na badanie żeby zrobić przed 16 to będę miała wyniki dzisiaj, dam znać 🙂 zaczynam mieć obawy że to tak wcześnie a ja nie potrafię się nie cieszyć z tego. Tyle smutnych przypadków się zdarza w takim wczesnym okresie a ja jednak jestem juz w sumie po 1 laparotomii i 2 laparoskopiach i brak jednego jajowodu... 🙄

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co mam robić..  mialam o 13 zadzwonić do lekarza o wynik bety. Nie dodzwonilam się za to automatyczna sekretarka się włączyła że przepraszają ale musieli zamknąć całkiem od dzisiaj i narazie do 13.05. I pacjentki które miały mieć w tym czasie wizytę mają zadzwonić za 3 tyg A kobiety w ciąży w nagłych przypadkach mają jechać do szpitala... Ręce mi opadają.. a chyba prędko nie otworzą skoro pacjenci mają dopiero za 3 tyg dzwonić..dziwne. co ja mam teraz robić..  😅 zdążyłam się z nerwów poplakac...

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny

Wróciłam od lekarza z nową nadzieja. Pęcherzyk jest jeden peknie prawdopodobnie jutro. Endometrium się poprawiło lekarz mówił że jest super. Przepisał luteine i kazał brać od środy ma pomóc zarodkowi się zagnieździć. Jak się nie uda w tym cyklu czekają mnie badania pod kątem mutacji. 

Odnośnik do komentarza

dziewczyny muszę się pochwalić, bo nie normalnie nie wytrzymam!! 

siedzę sama w pracy i tak mi się trochę nudziło, poszłam do Rossman kupiłam test ciążowy, z czystej ciekawości czy zciemnieje. I powiem szczerze, że nawet w mojej poprzedniej ciąży taka kreska nie wyszła z porannego moczu! 

 

proszę Was zobaczcie, czy moja radość jest uzasadniona haha😅 test środkowy robiłam przedwczoraj a ten na dole chwilę temu 🙈 

https://zapodaj.net/fcffcaf5e3f75.jpg.html

Odnośnik do komentarza

Monia to teraz musisz dzialac oby sie udalo oby sie udało 🤞

Kasia jesli hormon rosnie to kreska bedzie coraz ciemniejsza  czego ci bardzo zycze moze idz w srode na bete a w piatek powtorzysz i bedzie juz wszystko jasne. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Kasia to dawaj znać jak poszło 🙂 ja  nie zdążyłam dojechać na badania tak zeby był wynik jeszcze dziś i musze czekać do jutra 🙄 dzwoniłam do mojej gin bo dzisiaj jakoś tak mnie bardziej brzuch pobolewał i się zaczęłam denerwować ale kazała zwiększyć duphaston jak coś i cierpliwie czekać na wizytę. Zaczynam chyba za dużo czytać tych smutniejszych historii na forum i się nakręcam 😣

Odnośnik do komentarza

dam znać co wyszło! aczkolwiek też brzuch mnie boli..niby na okres, ale też takie rozpychanie. nie jest to duży ból, ale dosyć nieprzyjemny.

 

aniaaa_29 trzymam kciuki i koniecznie daj znać jutro ❤️

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, nie wiem czy wariuje...ale zrobiłam jeszcze rano test i kreska owszem od razu wyszła druga, jest różowa, ale odrobinę bledsza niż wczoraj 🙁 czy coś mogło się złego stać przez noc? 🙁😭

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję dwóch kreseczek ❤ spokojnych 9 miesięcy wam życzę 😊 

Kasia Jeśli się martwisz, to zdecydowanie powinnaś zrobić betę i progesteron, skoro testy wychodzą pozytywne, to na betę na pewno nie jest za wcześnie, a mogła byś reagować w razie niskiego progesteronu, a tak siedzisz i sie zamartwiasz... test mógł wyjść jaśniejszy, może mocz był bardziej rozwodniony, tym akurat się nie przejmuj, jeśli nie jest jakaś dużo jaśniejsza.

Monia przyjemnych starań.

aniaaa_29 trzymam kciuki za wyniki 

Paula to pewnie przez korona wirusa zamknęli na 2 tyg., może mają kwarantanne, poszukaj innego lekarza 

Ana.a a jak u Ciebie? 

KasiaF trzymaj się kochana ❤

U mnie @ przyszła w sobotę i dała mi ostro popalić.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy chyba troszkę faktycznie przesadzam. brzuch mnie trochę bardziej boli, ale to pewnie ze stresu. już jestem po becie, także z niecierpliwością czekam na 14/15 jak będą wyniki.

 

trzymam kciuki za kolejny cykl ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...