Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Marzenaa napisał:

U mnie dzisiaj 17dc  i wczoraj bardzo bolalo  mnie podbrzusze dzisiaj troche mniej ale nie nastawiam sie pozytywnie. A ty jakies objawy ciazowe masz? 

@PatteKiedys czytalam i widzialam zdj ze testy owulacyjne wychodzily pozytywne w ciazy  ale niechce robic nadzieji. Mozesz zrobic test ciazowy jutro rano jesli bardzo cie kusi. 🤞

Staraj się jak najmniej myśleć zajmij czymś głowę 🙂 ja przestawiłam myślenie na to że chcę zrzucić 2-3 kg i zaczelam myśleć o dietetycznym jedzeniu i jeździe na rowerze hehe. Wiesz co poza bolesnymi piersami i sporą ilością śluzu to nie bardzo zauważyłam dlatego też mnie to martwi🙄 może czasami jakieś napady jedzenia ale chwilowe no i z wagi dalej delikatnie lecę a nie jem już tak dietetycznie no i nie jeżdżę na rowerze, nie wiem co to może oznaczać 😕

Odnośnik do komentarza
W dniu 9/5/2020 o 10:43 AM, Gość kasia napisał:

Madziulaa ja miałam w zeszłym miesiącu ciążę biochemiczna 😩 cieszyłam się ciąża dokładnie 5 dni...jestem w szoku że się "udało" tak szybko .

 

dlatego zastawiam się czy po południu by cokolwiek wyszło..

Ja to samo, ciaza biochemiczna i zaraz sie udalo znowu do tego mam PCOS i lekarze mówili że bez ich pomocy nie zajde wciaze  😅 Test robilam 24.04 druga kreska byla jasna bardzo ale 2 dni juz o wiele ciemniejsza. Bylam we wtorek  u lekarza i byłam 2 razy na becie. Jutro mam dzwonić .  Lekarz mówi że to 6-7  Tydzień i narazie było 1.4mm i niby mówi że dzidzi jest za małe.. ale do zapłodnienia doszło plus minus 14.04. Tak się martwię po tym poronieniu biochemicznym...😩

Odnośnik do komentarza

PAULA też się boję 🙁 zastanawiam się czy jest sens iść na betę przed terminem planowanej miesiączki. Niby testy wyszły pozytywne, więc hormon jest, ale boje się rozczarowania 🙁 jaka Ci beta wyszła? trzymam kciuki ❤️

Odnośnik do komentarza

@aniaaa_29 ja w pierwszej ciazy zrobilam test w 45dc bo tez tylko bolaly mnie piersi i od czasu do czasu brzuch dopiero w 10tygodniu  dostalam mdlosci   z początku tez caly czas sie zastanawialam czy jest wszystko dobrze. A kiedy masz wizyte u gin? 

Moj skonczyl naprawe roweru i od jutra bede mogla sobie pojezdzic. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Marzenaa napisał:

@aniaaa_29 ja w pierwszej ciazy zrobilam test w 45dc bo tez tylko bolaly mnie piersi i od czasu do czasu brzuch dopiero w 10tygodniu  dostalam mdlosci   z początku tez caly czas sie zastanawialam czy jest wszystko dobrze. A kiedy masz wizyte u gin? 

Moj skonczyl naprawe roweru i od jutra bede mogla sobie pojezdzic. 

@Marzenaa u mojej gin mam wizytę dopiero 9 czerwca kazała tak zostawić bo to będzie idealny termin telefonicznie przepisała mi duphaston 2x2 i witaminy na 1 trymestr. Ale ja się boję że tak późno i umówiłam się na usg przez luxmed teraz na czwartek no i jutro po pracy pojadę zrobić betę kontrolnie. Kurde już może mam jakieś schizy bo cały czas się macam czy na pewno mnie piersi bolą czasami mam wrażenie że mniej i się stresuję czy coś jest nie tak🙄

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aniaaa_29 napisał:

@Marzenaa u mojej gin mam wizytę dopiero 9 czerwca kazała tak zostawić bo to będzie idealny termin telefonicznie przepisała mi duphaston 2x2 i witaminy na 1 trymestr. Ale ja się boję że tak późno i umówiłam się na usg przez luxmed teraz na czwartek no i jutro po pracy pojadę zrobić betę kontrolnie. Kurde już może mam jakieś schizy bo cały czas się macam czy na pewno mnie piersi bolą czasami mam wrażenie że mniej i się stresuję czy coś jest nie tak🙄

@aniaaa_29Dobrze ze umowilas sie szybciej chociaż bedziesz spokojniejsza. Mnie szybko przestaly bolec chyba w 6 tygodniu i juz myslalam ze cos jest nie tak  a doktor powiedział  ze kazda kobieta ma inaczej. Trzymam kciuki za jutrzejszą bete 🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marzenaa napisał:

@aniaaa_29Dobrze ze umowilas sie szybciej chociaż bedziesz spokojniejsza. Mnie szybko przestaly bolec chyba w 6 tygodniu i juz myslalam ze cos jest nie tak  a doktor powiedział  ze kazda kobieta ma inaczej. Trzymam kciuki za jutrzejszą bete 🤞

Nie będę dziękować tylko dam znać jutro jaki wynik😘, już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć czy wszystko jest ok, a o czwartkowym usg nie wspomne tak mi się dłuży... 🙄

@Malwina77 no pięknie! Jeszcze nie gratuluję żeby nie zapeszać ale widać już coś na rzeczy😀 oby wszystko szło teraz dobrą drogą. Leć jutro na betę to bedziemy dwie czekać na wyniki hehe

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Kasia napisał:

myślicie, że mogę iść na betę powiedzmy we wtorek? boję się czy to nie będzie za wcześnie, już sama nie wiem kiedy powinnam dostać @, teoretycznie w piątek. ale nie wytrzymam tak długo 😭

Ja bym chyba zrobiła dopiero w piątek w takim razie ale jak juz nie mozesz sie doczekac to beta juz powinna cos wykazać szczególnie jak mowilas ze testy pozytywne 🙂

Odnośnik do komentarza

aniaaa_29 no właśnie w ciągu dwóch dni zrobiłam 4 testy i każdy wykazał drugą kreskę. a w poprzedniej ciąży jak byłam, to pozytywny test wyszedł dopiero jakie 5 dni po terminie @, a tu tydzień przed haha.

 

kurde, chyba zrobię we wtorek test, a w środę pójdę i w piątek, żeby sprawdzić przyrost. bo jak pójdę w piątek to będę musiała czekać do poniedziałku, u mnie laboratorium czynne tylko w tygodniu. masakra jakie to wszystko trudne! 😅❤️

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Kasia napisał:

aniaaa_29 no właśnie w ciągu dwóch dni zrobiłam 4 testy i każdy wykazał drugą kreskę. a w poprzedniej ciąży jak byłam, to pozytywny test wyszedł dopiero jakie 5 dni po terminie @, a tu tydzień przed haha.

 

kurde, chyba zrobię we wtorek test, a w środę pójdę i w piątek, żeby sprawdzić przyrost. bo jak pójdę w piątek to będę musiała czekać do poniedziałku, u mnie laboratorium czynne tylko w tygodniu. masakra jakie to wszystko trudne! 😅❤️

Ja zrobiłam pierwszy test jak mi się spozniala @ 3 dni a następnego dnia polecialam na betę i obliczam dokladnie tak jak Ty kiedy robic zeby bylo czynne😅 nie wiem skad jestes ja akurat ze Slaska i jezdze do Katowic do laboratorium bo jest czynne takze w sobote. Dlatego teraz jutro wypada 48h🙂 Ty czekasz na betę a mi sie teraz dluzy do czwartku 😣

Odnośnik do komentarza

aniaaa_29 ja z Dąbrowy 😅 mamy tu ŚLA ale byłam tam ostatnio, Pani mnie już zna i nie chce za bardzo z nią gadać haha. Trudno, zrobię w środę, coś musi wyjść. bo przecież testy byłyby wtedy negatywne 🙁 ja zrobiłam test, bo czułam że coś jest nie tak i strasznie mi się w głowie kręci, trochę się boję auto prowadzić.

zleci szybko! ❤️

 

Odnośnik do komentarza

@Malwina77 kreseczka super lec na bete. 

@Patte i co robilas test ? 

Dziewczyny ale sie tu w tym miesiacu posypalo Kreseczkamii normalnie az wam zazdroszcze co chwile dobre wiesci oby wiecej dziewczym zobaczylo II Kreseczki🤞🤞🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zaszalalyscie z tymi kreskami w tym miesiącu 😊 życzę każdej z was spokojnych i nudnych 9 miesięcy. 

 

U mnie z racji tego, że Holandia ściąga ograniczenia USG można już robić w 8 tygodniu, więc szybko dzwoniłam do położnej i wizytę mam już w tą środę 😊 czuje się dobrze, ale powoli zaczynają mi doskwierać mdłości, w szczególności jak budzę się rano głodna.  Do tego mam strasznie wyczulony węch i wszystko mi śmierdzi 🙄

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Ineeska90 napisał:

Dziewczyny zaszalalyscie z tymi kreskami w tym miesiącu 😊 życzę każdej z was spokojnych i nudnych 9 miesięcy. 

 

U mnie z racji tego, że Holandia ściąga ograniczenia USG można już robić w 8 tygodniu, więc szybko dzwoniłam do położnej i wizytę mam już w tą środę 😊 czuje się dobrze, ale powoli zaczynają mi doskwierać mdłości, w szczególności jak budzę się rano głodna.  Do tego mam strasznie wyczulony węch i wszystko mi śmierdzi 🙄

U mnie wychodzi 6 tydzień i jak pisałam wcześniej już się stresuję czy wszystko w porządku skoro poza bolesnymi piersiami nic mi nie jest🙈

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Kasia napisał:

PAULA też się boję 🙁 zastanawiam się czy jest sens iść na betę przed terminem planowanej miesiączki. Niby testy wyszły pozytywne, więc hormon jest, ale boje się rozczarowania 🙁 jaka Ci beta wyszła? trzymam kciuki ❤️

Ja z racji nieregularnych miesiączek zrobiłam test przed tydzień-dwa przed przypuszczeniem że może za tyle czasu powinnam dostać 🙂 beta  wyszla mi 2650 z krwi  za dwie godzinki mam dzwonić do lekarza czy wzroslo.  Rozumiem Cię. 27.04 powinnam skakać z radości i płakać widząc pozytywny test.. jak przed tym poronieniem Teraz kiedy wyszedł test pozytywny,obydwoje z mężem mamy to samo, brak tej radości, tych emocji o szczęścia przed zmianami i że się udało mimo że lekarze mówili nam co innego... to przez te obawy że się może znowu nie udać 😞

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...