Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

@Malwina77 ja też tak miałam, że bolały mnie bardzo piersi, ale mnie zaczęły boleć jakoś 8 dni po owulacji i myślę że wtedy było zagnieżdżenie. Tak bardzo mnie bolały jak nigdy i czułam, że coś może być na rzeczy.

Kasia faktycznie jest jakaś delikatna druga kreseczka. Myślę że warto powtórzyć test jutro z porannego moczu. Ja też miała taki plan, żeby nic nie mówić mężowi, dopóki nie pójdę na usg... Ale byłam taks szczęśliwa, że od razu pokazalam mu test. I dobrze w sumie zrobiłam, bo nie doczekałby się usg 😞

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Madziulaa ja miałam w zeszłym miesiącu ciążę biochemiczna 😩 cieszyłam się ciąża dokładnie 5 dni...jestem w szoku że się "udało" tak szybko .

 

dlatego zastawiam się czy po południu by cokolwiek wyszło..

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość kasia napisał:

Madziulaa ja miałam w zeszłym miesiącu ciążę biochemiczna 😩 cieszyłam się ciąża dokładnie 5 dni...jestem w szoku że się "udało" tak szybko .

 

dlatego zastawiam się czy po południu by cokolwiek wyszło..

Kreska jest widoczna, jak nic ciąża. Najlepiejbidz dziś zbadaj betę i progesteron, po ciąży biochemicznej lepiej to sprawdzić i w razie potrzeby  wdrożyć szybko leki.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

@Madziulaa skoro nie masz żadnych dolegliwości po tym stosunku tzn że nic złego się nie dzieje. Dobrze, że pozwoliliscie sobie na tą bliskość, dobrze wam to zrobi 💚

 

Karola daj znać jak test 🙂

Ja wciąż czekam na @ (na teście jedna kreska), temperatura dziwnie powoli spada, zawsze miałam tak, że jak spadała, to od razu przychodził okres, ale nie mam wątpliwości, że przyjdzie, chciała bym już zacząć nowy cykl.

20200509_103538.jpg

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

a powiedzcie mi proszę, czy ja mogę sama coś zrobić żeby utrzymać tą ciążę? czy zarodek zagnieździ się niezależnie co bym nie zrobiła? 😩 przyjmuje od prawie miesiąca femibion i w sumie tyle. nie dźwigam, nie przemęczam się. mam jedynie bóle podbrzusza 😩 z obliczeń wynika że to jakoś 3 tydzień.

Odnośnik do komentarza

Testowałam wczoraj i pojawiła się blada, lecz widoczna druga kreseczka. Trochę się ucieszyłam, dziś rano powtórzyłam test tej samej firmy i brak drugiej kreseczki 😞 eh ... przykro mi się zrobiło, ale z drugiej strony to wysokie TSH, wiec raczej marne były szanse. Także czekam do poniedziałku na @ zeby zacząć nowy cykl. 
 

A za resztę dziewczyn trzymam kciuki żeby najbliższy cykl okazał się tym szczęśliwym 🙂 🤞

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Kasia napisał:

a powiedzcie mi proszę, czy ja mogę sama coś zrobić żeby utrzymać tą ciążę? czy zarodek zagnieździ się niezależnie co bym nie zrobiła? 😩 przyjmuje od prawie miesiąca femibion i w sumie tyle. nie dźwigam, nie przemęczam się. mam jedynie bóle podbrzusza 😩 z obliczeń wynika że to jakoś 3 tydzień.

Jeśli pojawiła się druga kreska, to znaczy że zarodek już się zagnieździł, bo dopiero wtedy zaczyna wytwarzać się betahcg. Najlepiej byłoby sprawdzić progesteron i jak jest niski to zacząć przyjmować duphaston lub luteinę. To są leki na receptę, więc musiałabyś się skontaktować ze swoim lekarzem. Jak wie, że jesteś po ciąży biochemicznej to powinien bez problemu zgodzić się na te leki. No i dobrze, że się oszczędzasz. Tak poza tym to niestety nie mamy żadnego wpływu na przebieg ciąży. Będzie dobrze, trzymam mocno kciuki! 

@misKolorowyno temperatura ewidentnie spada, więc myślę że może jeszcze dziś pojawi się miesiączka. Ja czasem miałam tak, że jak zauważyłam spadek to jeszcze tego samego dnia przychodził okres, a czasem tak że dopiero drugiego dnia niskiej temp. Szczerze nie wiem czy to od czegoś zależało. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

dziękuję Madziulaa ❤️

właśnie wróciłam z pracy i zrobiłam test, bo mówię skoro jestem w ciąży to o tej porze też powinna wyjść kreska haha, głupia ja! ale faktycznie wyszła taka prawie niewidoczna, no ale to pewnie dlatego, że wczesne wszystko jest.

mam plan zrobić betę chyba w terminie planowanej miesiączki, czyli za tydzień bo się trochę boję jednak. Jutro powtórzę test i za tydzień haha. 

 

dzięki za wsparcie ❤️

Odnośnik do komentarza

Kasia no to super! Testuj rano koniecznie 🙂

Moja beta z czwartku 2 348 a z dzisiaj 4 855 przyrost jest chyba ok? Kurczę mam trochę wyrzuty sumienia bo wybraliśmy sie na mały spacer po gorach, oczywiście starałam się nie przemęczać i odpoczywac co trochę, teraz nawet fajnie się czuję ale boję się żebym tylko nie zaszkodziła maluszkowi😟

Odnośnik do komentarza

@Madziulaadzięki, jak tylko mi przyjdzie inofem to zacznę od razu pić, super ze pozwoliliście sobie na zbliżenie dobrze to Wam zrobi :) jeżeli nie odczułaś bolu w trakcie ani po to na pewno nic się nie stanie

Gratuluję kreseczek :) to też nadzieję dla nas pozostałych starajacych się, jak chyba jestem blisko owu, testy negatywne, temp nie rośnie ale mnóstwo śluzu chociaż to też pewnie zasługa wiesiołka

u mnie 12dc i nie mogę się doczekać poniedziałkowej wizyty u lekarza

Odnośnik do komentarza

@aniaaa_29 piekna ta beta 😍 jesli nic cie noe boli to spokojnie. 

Kasia powtorz test z porannego moczu i dawaj znac co i jak powidzenia 🤞

KasiaF wspolczuje i tule mocno moze po badaniach bedziesz wiedziala na czym stoisz i czemu tak sie dzieje. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Cierpliwa

KasiaF  ❤❤❤  :(:( nawet nie wiem co mam napisać...

u mnie w poniedziałek mija 3 tydzień od zabiegu. Ide na kontrolę do mojej gin. Hist-pat prawidłowy, czekam na wyniki badan genetycznych i muszę załatwić sprawy urzędowe (akt).

zobaczymy co po kontroli powie lekarz. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza

hej kochane! u mnie standard, jak mam testować to wstaję razem z kurami i później nie mogę zasnąć 😅

 

zrobiłam kolejny test, wrzucę link dla porównania..jak dla mnie ewidentnie jest druga kreska, na żywo wiadomo lepiej widać ale już nie trzeba wytężać wzroku, żeby ją dostrzec 🙈. powiem Wam, że się trochę boję czy wszystko będzie okej no i czy sobie poradzimy 😫 ahh te obawy haha!

https://zapodaj.net/29cff0d06f758.jpg.html

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość Kasia napisał:

Marzenaa poszłabym z chęcią, ale tak bardzo się boję 🙁 ostatnim razem miałam betę 17.7 a po dwóch dniach 6.8 🙁

Kasia to poczekaj do terminu @ jeśli testy beda dalej pozytywne i idz na bete. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, aniaaa_29 napisał:

Kasia F bardzo mi przykro 😟 trzymam kciuki żeby kolejny cykl był tym szczęśliwym ❤️ @Marzenaa a jak u Ciebie? 🙂

U mnie dzisiaj 17dc  i wczoraj bardzo bolalo  mnie podbrzusze dzisiaj troche mniej ale nie nastawiam sie pozytywnie. A ty jakies objawy ciazowe masz? 

@PatteKiedys czytalam i widzialam zdj ze testy owulacyjne wychodzily pozytywne w ciazy  ale niechce robic nadzieji. Mozesz zrobic test ciazowy jutro rano jesli bardzo cie kusi. 🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...