Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gość Dorota81 napisał:

Cześć dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę, boję się kolejny raz zrobić test, dlatego postanowiłam napisać może coś podpowiecie:) ostatni raz okres miałam 11.04 z mężem kochaliśmy się tylko 19. 04 (9dc),po tym stosunku bardzo bolało mnie podbrzusze, miałam duuuzo wydzieliny i parcie na pęcherz. U ginekologa z racji zapewne stanu zapalnego byłam 04.05 (tydzień przed okresem), powiedziałam również o swoich podejrzeniach co do ciąży, zbadał mnie, pobrał cytologię, zrobił usg dopochwowe i stwierdził, że wszystko jest w normie, i baaaardzo mało prawdopodobne żebym była w ciąży w tym cyklu. Dał antybiotyk i globulki, i kazał czekać do okresu. Zastanawiam się dlaczego miał taką pewność co do braku ciąży tydzień przed okresem? 😞 myślcie, że mogę mieć jakąś szansę? Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂

A kiedy  termin masz @ ? A wiesz kiedy mialas owulacje robisz pomiary temperatury ? To idzie łatwo obliczyc kiedy byly dni plodne 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota81

Okres powinnam mieć 11kwitnia,czyli równo tydzień wcześniej byłam u ginekologa. Owulacje prawdopodobnie miałam 27.04 ponieważ miałam wtedy śluz z niewielka ilością nitek krwi. Według tych kalendarzy dni płodnych w internecie to faktycznie tak miałam. Zastanawia mnie czemu lekarz był tak przekonany, że w tym cyklu nic nie będzie. A ja z tego stresu nawet nie zapytałam:(

Odnośnik do komentarza

Mozesz zrobic test i mozesz isc na bete w dniu spodziewaj @  i potem powtorzyc jesli @ nadal nie dostaniesz. Moze dlatego byl pewny bo kochaliscie sie kiedy nie miałaś  owulacji a plemniki najdłużej zyja do 5 dni. Mozesz miec nadzieje i zrobic test. Powidzenia

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Dorota81 napisał:

😞 😞 czyli jakaś szansa może jest 🙂 a test coś już może pokazać? 

Napisalas ze okres powinnas miec 11 kwietnia czyli ci sie spoznia ? Czy chodzilo o 11 Maja ze masz dostac

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota81

O rany przepraszam, namieszałam 😞 mialam okres 11.03 następnie 11.04. Z mężem kochałam się 19. 04 (9 dc), 04.05 (tydzień przed okresem) byłam u ginekologa, który stwierdził, że ciąży w tym miesiącu nie będzie, dał antybiotyk i globulki i kazał czekac na okres. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Dorota81 napisał:

O rany przepraszam, namieszałam 😞 mialam okres 11.03 następnie 11.04. Z mężem kochałam się 19. 04 (9 dc), 04.05 (tydzień przed okresem) byłam u ginekologa, który stwierdził, że ciąży w tym miesiącu nie będzie, dał antybiotyk i globulki i kazał czekac na okres. 

Możesz poczekać z globulkami do poniedziałku. Zrobić test i będzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
2 godziny temu, Gość dorota81 napisał:

tak zrobie, dzieki za pomoc 🙂

A jesli bedziesz miala dalej watpliwosci i okres ci sie bedzie spoznial to możesz isc na bete i wtedy bedziesz miala pewnosc. Daj potem znac jak sytuacja 

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota81

Napewno dam znać 🙂 ale każdy mi mówi, że za duza odległość między stosunkiem a dniami płodnymi 😞 i teraz ten nieszczęsny antybiotyk też może opóźnić, okres,ale dostałam go właśnie od ginekologa i muszę brać. 

Odnośnik do komentarza
Gość dorota81

niestety nigdy cierpliwa nie bylam i wlasnie  zrobilam test PINK z rosmana (jak bylam w pierwszej ciazy to 6 dni przed @ juz mi słaba wtedy druga kreska wyszla i robilam wieczorem) teraz niestety nawet zadnego cienia sie nie dopatrzy a tak naprawde zostaly mi dwa dni do okresu. storunek mialam 19.04 a owulacja 27.04, u gienokologa bylam 04.05 wiec chyba faktycznie musze czekac na okres. moj maz pracuje poza domem i ciezko jest sie wstrzelic 😞

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość dorota81 napisał:

niestety nigdy cierpliwa nie bylam i wlasnie  zrobilam test PINK z rosmana (jak bylam w pierwszej ciazy to 6 dni przed @ juz mi słaba wtedy druga kreska wyszla i robilam wieczorem) teraz niestety nawet zadnego cienia sie nie dopatrzy a tak naprawde zostaly mi dwa dni do okresu. storunek mialam 19.04 a owulacja 27.04, u gienokologa bylam 04.05 wiec chyba faktycznie musze czekac na okres. moj maz pracuje poza domem i ciezko jest sie wstrzelic 😞

Jeszcze poczekaj do @ i jak nie przyjdzie to wtedy zrob test. Jesli nie w tym cyklu to w nastepnym moze sie uda sproboj sobie obliczyć  dni plodne i wtedy dzialajcie.  A ile sie juz staracie ? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość dorota81

tak zrobie:) a staramy sie od poczatku roku, pierwsza ciaza byla juz w drugim cyklu. w marcu tylko musielismy sie kilka razy zabezpieczyc.  dziekuje za wsparcie i odpowiedzi. Pozdrawiam i oczywiscie dam znac :) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Karola napisał:

Marzenaa ja przedwczoraj w 25 dc i nic z tego moze jutro spróbuje  jeszcze raz...ale nie mam nadzieji ...

A jak dlugie masz cykle ? Puki niema @ jest nadzieja 🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Karola
33 minuty temu, Marzenaa napisał:

A jak dlugie masz cykle ? Puki niema @ jest nadzieja 🤞

Przed poronieniem 27 28 dni...ostatnio mialam 31 ... Najgorszy jest ten czas czekania na to czy @ przyjdzie czy nie...doprowadza mnie to do szalu

Odnośnik do komentarza

hej kochane, ja dziś testowałam. Jestem 5/7 dni przed okresem, nie wiem czy mam zwidy? Trochę musiałam podkręcić zdjęcie, żeby było coś widać. Bardziej cień cienia. Jak myślicie, kiedy powtórzyć? Nie chcę iść póki co na betę, bo nie chce zapeszyć 🙁

<ahref=https://zapodaj.net/feef89fe75c7d.jpg.html>IMG_20200509_052642.jpg</a>

Odnośnik do komentarza

Wracając jeszcze do infemu, to nie ma znaczenia w którym dniu cyklu zacznie się go pić. On nie działa jakoś poszczególnie na fazy cyklu, tylko jego zadaniem jest wyregulowanie gospodarki hormonalnej. Ja też zaczęłam pić jakoś od połowy cyklu i nie wpłynęło to źle na mnie w żadne sposób 🙂

Dorota81 niestety wydaje mi się że faktycznie za dużo dbi upłynęło od stosunku do owulacji. Plemniki są w stanie przeżyć maxymalnie 5 dni w drogach rodnych. A to i tak jak są zdrowe i silne (a różnie to jeistety bywa). Tym bardziej dwa dn przed okresem test powinien już coś pokazać, u mnie wtedy już byl dość czytelny 🙂 Ale widzę, że dopiero zaczynacie się starać, więc nie poddawajcie się, nastepnym razem się uda 😘

  @Malwina77 o kurcze! Wiesz, zarodek zagnieżdża się chyba między 7 a 12 dniem po owulacji. Więc jak dla mnie to dopiero co się zagnieździł i to bardzo wczesna ciąża 🙂 Ja miałam wynik 138, ale to było 13 dni po owulacji więc tak naprawdę dzień przed miesiączką. Jak będzie rosło, to trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciukasy 🤞

Nas wczoraj trochę poniosło i kochaliśmy się z mężem. Co prawda użyliśmy prezerwatywy, ale w zeszły czwartek miałam zabieg i trochę się obawiam czy to nie za szybko i czy sobie nie zaszkodziłam tym stosunkiem. Miałam brązowe plamienia mniej więcej do wtorku, od tamtej pory nic. Sprawdzałam szyjkę to jest zamknięta. Wiecie, człowiek potrzebuje takiej bliskości z drugą osobą w tym trudnym dla nas okresie 😞

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Karola napisał:

Przed poronieniem 27 28 dni...ostatnio mialam 31 ... Najgorszy jest ten czas czekania na to czy @ przyjdzie czy nie...doprowadza mnie to do szalu

To jeszcze moze cos test pokazać 🤞

Kasia niestety niemozna wejsc na ten link sprobuj jeszcze raz dodac. 

@Madziulaa masz racje czlowiek potrzebuje bliskosci jesli cie nic nie bolalo to chyba nic zlego sie nie stalo

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...