Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena
25 minut temu, Gość Monia napisał:

dziewczyny może któraś z Was przyjmuje inofem ? Znacie ? Czytałam gdzieś ostatnio że wspomaga owulacji

Ja pije inofem gin mi polecił  dzieki niemu cykle mam teraz co 28 dni a przed piciem to co 35-45  dni mialam 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/4/2020 o 8:05 AM, karinka85 napisał:

KasiaF jak stosujesz wiesiołka? Pijesz olej czy jakaś inna forma jest? 

A olej lniany, któraś z Was korzysta? Jak go przyjmuje? 

Jeszcze mam pytanie do tego progesteronu. Kiedy wiadomo, że wystąpiła owulacja? Bo te normy rzeczywiście są dość rozpięte u mnie w laboratorium i nie wiem czy może wynik np minimum 10 oznacza że owulacja się odbyła 🤔 nie mam jak teraz iść do mojego ginekologa, bo wirus, więc Was męczę 😬

Wszystkie dziewczyny w gorszym okresie przytulam 🤗, wierzę że nam się uda nikt nie jest tak silny jak kobieta pragnąca posiadać dziecko, mimo wielu rozczarować, kryzysów... 

Karinka dawno mnie tutaj niebylo więc pewnie już masz odpowiedź, ale mi lekarz Kazał robić  testy owulacyjne i 10 dni po otrzymaniu pozytywnego zrobić progesteron. 

Synek 07.2015 

*Aniołek 02.2020 (12tydz)*

Odnośnik do komentarza

KasiaF jak się czujesz? Będziesz powtarzać jeszcze betę? Bardzo Ci współczuję, to musi Cię wykańczać psychicznie, takie czekanie, ale jeśli jest choć cień nadziei, że może być ok, to ja bardzo mocno trzymam kciuki, żeby tak było 🤞 kiedyś była na forum dziewczyna z Nickiem bodajże "Czaarna" i u niej byla podobna sytuacja,  tylko u niej przyrosty chyba na poziomie 30-40%, załamała się, a po dwóch tygodniach zobaczyła bijące serduszko, okazało się, że ciąża młodsza, ale rozwija się prawidłowo, więc cuda czasem się zdarzają.

Monia Też pije inofem, ale to dopiero pierwszy cykl, więc na efekty pewnie trzeba poczekać. Życzę przyjemnych starań skoro owu przed Tobą 😉

Patt moze akurat taki jefen cykl luzu sie przyda, głowa odpocznie 🙂 

U mnie dziś 25 dc, wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu i czekam na okres, rano zrobiłam test i jedna krecha,  niby jakiś cień cienia, ale nie wierzę w takie, bo na tych testach z allegro już nie raz takie miałam, mam jeszcze jeden inny test i zastanawiam się czy zrobić rano, ale zobaczę jak będzie z temperaturą.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Patte napisał:

Dziewczyny może 1 saszetka inofemu to za mało ? Myślicie, że powinnam pić dwie?

Ja od nowego cykli zaczynam pisać po dwie saszetki. @Madziulaa ppisała o tym nie dawno, że dwie saszetki zalecają przy pcos, a tak profilaktycznie to jedną, ja nie mam stwierdzonego pcos, ale zamierzam spróbować dwóch, chwytam się już wszystkiego, bo na badania i lekarzy póki trwa epidemia nie można liczyć. 

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

 

@misKolorowy ja tak samo próbuje już wszystkiego, chociaż mam lekarza teraz w poniedziałek to będzie 11dc to będę chociaż wiedzieć czy pęcherzyki są

A  można pić inofem od środka cyklu ?

Odnośnik do komentarza

Beta 2 348 ale niestety wynik z innego laboratorium i są inne zakresy 😕 nie zdążyłam do tamtego co robiłam we wtorek. No nic w sobotę zrobię kolejny wynik już w tym co dzisiaj byłam żeby mieć pewność co do przyrostu🙂 @misKolorowy może jednak zrobisz teścik? 🙂

Dziewczyny co do Inofemu nie słyszałam ale równie dobry z tego co słyszałam jest chyba Inofolic (ale to słyszałam, osobiście nie używałam). Mi moja Pani prof powiedziała ze spokojnie zwykly Folic mogę i tak biorę go już chyba z 2 lata jak nie więcej bo może to śmiesznie zabrzmi ale mama poleciła mi zacząć brać "na wszelki wypadek" 😅

Odnośnik do komentarza
Gość Dorota81

Cześć dziewczyny, mam do Was ogromną prośbę, boję się kolejny raz zrobić test, dlatego postanowiłam napisać może coś podpowiecie:) ostatni raz okres miałam 11.04 z mężem kochaliśmy się tylko 19. 04 (9dc),po tym stosunku bardzo bolało mnie podbrzusze, miałam duuuzo wydzieliny i parcie na pęcherz. U ginekologa z racji zapewne stanu zapalnego byłam 04.05 (tydzień przed okresem), powiedziałam również o swoich podejrzeniach co do ciąży, zbadał mnie, pobrał cytologię, zrobił usg dopochwowe i stwierdził, że wszystko jest w normie, i baaaardzo mało prawdopodobne żebym była w ciąży w tym cyklu. Dał antybiotyk i globulki, i kazał czekać do okresu. Zastanawiam się dlaczego miał taką pewność co do braku ciąży tydzień przed okresem? 😞 myślcie, że mogę mieć jakąś szansę? Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Monia napisał:

 

@misKolorowy ja tak samo próbuje już wszystkiego, chociaż mam lekarza teraz w poniedziałek to będzie 11dc to będę chociaż wiedzieć czy pęcherzyki są

A  można pić inofem od środka cyklu ?

Również się dowiem, jestem w 9 dc mogę zacząć pić?

Moje krwawienie to jednak miesiączka, która w sobotę przyszła że zdwojoną siła. 4 dni za szybko. Wiem że to 5 nie udany cykl ale postanowiłam pójść do lekarza. Przyjaciółka poleciła mi swojego ginekologa który właśnie pomaga w szybszym zajściu, ale muszę powiedzieć że staramy się rok. Do tej pory chodziłam do Pani Doktor na NFZ, Pani super ale w dniu kiedy jej powiedziałam że planujemy ciążę prosiła o zrobienie samego TSH. Pan Doktor skasował że tak brzydko się wyrażę 300 zł i dał całą listę badań dla mnie i partnera. Nie rozumiał czemu lekarz na NFZ powiedziała tylko o TSH. Powiedziałam że mam nerwicę więc od razu skierowania na wszystkie badania. Ale muszę i tak czekać bo wiarygodność mają badania między 2-4 dc, więc w tym miesiącu i tak się nie dowiem czy wszystko z nami ok.

 

Edytowane przez annly
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...