Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

@aniaaa_29cudowne kreski !:) gratuluję serdecznie, rośnijcie zdrowo

u mnie 7dc a jajnik lewy boli mnie dzisiaj cały dzień tak bardzo że wzięłam tabletkę na ból i leze pod kocem. Mam nadzieję że to przez jego prace a nie np torbiel, lekarz 11.05

Odnośnik do komentarza

Nie dziękuję dziewczyny żeby nie zapeszyć 😍🙂 jesteśmy jeszcze w szoku i nie do końca do nas dociera hehe ale bardzo mi miło za te słowa od Was😘 jutro lece na betę a na kolejną w czwartek, dzwoniłam do mojej gin bo wizytę mam dopiero 9 czerwca i pielęgniarka powiedziała ze ta wizyta byłaby idealnie tylko zapyta pani prof czy może wcześniej albo jakieś leki przepisać, jutro czekam na telefon od nich🙂 wiecie co byłabym spokojniejsza gdyby jakiś lekarz zrobił mi chociaż usg żebym miała pewność że jest wszystko ok, jak myślicie te bóle podbrzusza bardziej też prawy jajnik mnie ciągnie ? I tak serce mi wali od wczoraj... Już się naczytalam o ciąży pozamacicznej 😟

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Ania29 gratulacje. Super 

Madziula a nie miałam wizyty kontrolnej po zabiegu? 

Ja idę jutro. Mam nadzieję że wsuzstko jest ok chociaż martwi mnie ze dalej plamie nawet nie tyle plamie co śluz jest zabarwiony na brazowo.

Moze być po zabiegu owulacja? Czy najpierw miesiączka? 

Ja nawet dość się trzymam. Jestem osobą wierząca i to mi pomaga. Chociaż jak słyszę o kolejnej znajomej w ciąży to mi smutno. I syn tak bardzo marzy o rodzeństwie w tym roku będzie miał 4 lata uwielbia wszystkie Dzidziusie. Z jednej strony chciałabym być w ciąży jak najszybciej a z drugiej się boje. Ale czas leci jak szalony. 

Odnośnik do komentarza

 

@aniaaa_29 ja nie będę jeszcze gratulować, by nie zapeszyć, ale wiedz, że bardzo się cieszę i Ci kibicuje. Co do wizyty, 9 czerwca byłabyś już koło 9tc. Ha miałam mieć wizytę potwierdzająca ciążę właśnie na przełomie 8-9tc i... Nie dotrwałam do tej wizyty, bo wcześniej tradilam do szpitala. Nie chcę Cie broń Boże straszyć, raczej ostrzec. Jakbym mogła cofnąć czas, to bym się umówiła wcześniej na wizytę do innego lekarza. Być może jakbym wcześniej wiedziała, że coś jest nie tak, to można jakoś uratować tę ciążę. Także moja rada, spróbuj poszukać innego lekarza, który przyjmie Cie jeszcze w maju, żeby potwierdzić ciążę i sprawdzić czy na pewno wszystko jest dobrze.

Niewiadoma oczywiście, że miałam, pisałam tutaj o tym. Byłam na kontroli 4 tyg po zabiegu. Pani dr stwierdziła wtedy, że endimetrium jest grube, ładnie się odbudowało i "za chwilę" będzie okres. W razie czego przepisała duphaston na wywołanie, ale mówiła, żeby się wstrzymać tydzień, bo okres powinien przyjść lada dzień. Tyle, że on nie przyszedł przez kolejne 3 tygodnie od tej wizyty... Powinnam już wtedy pomyśleć, że coś jest nie tak. To grube endimetrium, które Pani dr widziała na wizycie, były pozostałościami po zabiegu, ale ona nie mogła tego wiedzieć. Będę do niej szła znowu na wizytę, to popytam o to. A pomyśl sobie, że jakies 3 tygodnie po tym jak poroniłam, dowiedziałam się o ciąży siostry, a gdzieś tydzień temu i szwagierki. Jest mi tak strasznie ciężko, bo mam wrażenie, że teraz wszyscy będą masowo zachodzić w ciążę, żeby tylko mnie dobić 😭

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaF

Cześć dziewczyny. 

Aniaaa_29 ogromne gratulacje kochana! Trzymam kciuki bardzo mocno!!!

Ja bylam wczoraj na wizycie u gin i na becie. Beta jeszcze rosnie.... Malutko, przyrost dobowy to ok 24%... Wczoraj wynosila 617 a w zeszła srode 351.... Wczoraj na wizycie byl pecherzyk ale jeszcze brak zarodka. Lekarka kazala przyjsc za 2 tygodnie i powiedziala, ze wszystko mi wtedy powie. Nadzieji mi nie daje ale i jeszcze nie przekresla. Chcialabym zeby juz sie to skonczylo... Najbardziej boje się, ze skonczy sie za jakis miesiac i będzie potrzebne lyzeczkowanie. Nie wierzę w powodzenie tej ciąży, bo ewidentnie cos jest nie tak, boje się że pojde za 2 tygodnie na wizyte i zobacze serce, a za kolejne 2 będzie po wszystkim. Wolalabym strate na tym etapie. Strasznie dziala mi to na psychike. Wiem, ze to okropne co pisze,  że chce żeby juz sie skonczylo ale poprostu wiem, że i tak sie skonczy. Boje się przywiazac, boje się zobaczyc serduszko bo wtedy moje rozpadnie sie jeszcze bardziej przy stracie. Moja pierwsza ciaza taka byla. Widzialam serduszko, radość a za 3-4 tyg IP i informacja: "płód obumarl". Teraz w styczniu szybko poronilam, praktycznie od razu beta zaczela spadac, wiec szybki szok i otrzasniecie sie z tego. 

Odnośnik do komentarza

@Madziulla tak oczywiście już miałam właśnie teleporadę z lekarzem z Luxmedu opowiedziałam wszystko no i wystawił mi skierowanie na usg ale jeśli się nic nie będzie działo to polecił umówić się na przyszły tydzień żeby było więcej widać także już się zapisałam:) poza tym od dzisiaj biorę duphaston od mojej gin 2x1. Dzisiaj zrobiłam betę i czekam na wyniki, mają być jutro rano online ale tak liczę że może wieczorkiem się już pojawią 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena

@Anna.a to jeszcze kilka dni moze bedziesz zaskoczona jak zobaczysz II kreseczki 🤞

@Patte moze i lepiej ze nie zrobiłaś  testu ale teraz znow nowe nadzieje. 

Mi tez sie ostatnio @ spozniala 4 dni ale niestety przyszla teraz 12 dc powinnismy sie starac ale ja jakos odpuszczam  chyba cykl bezowulacyjny mam bo ani jajniki nie bolą i sluzu tez zbytnio niemam ehh 

Odnośnik do komentarza

Marzena bardzo bym chciała ujrzeć II kreseczki, ale nie robię sobie nadziei po tych wynikach TSH (4,050) chociaż ft3, ft4 i prolaktyna były w normnie . Drugi dzień biorę euthyrox 25 🙂 jak się w tym cyklu nie udało to mam nadzieje, ze w następnym się uda! W połowie czerwca idę na ponowne badania krwi żeby sprawdzić czy TSH spadło 🙂  

@Patte a może za bardzo się skupiasz na tym żeby zajść w ciąże? Wiem, ze to nie łatwe nie myśleć o tym 😞  eh ... ale mimo wszystko życzę Ci żeby ten cykl był udany ! 
 

Monia to przed Tobą nowe nadzieje 🙂 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Marzena napisał:

@Anna.a to jeszcze kilka dni moze bedziesz zaskoczona jak zobaczysz II kreseczki 🤞

@Patte moze i lepiej ze nie zrobiłaś  testu ale teraz znow nowe nadzieje. 

Mi tez sie ostatnio @ spozniala 4 dni ale niestety przyszla teraz 12 dc powinnismy sie starac ale ja jakos odpuszczam  chyba cykl bezowulacyjny mam bo ani jajniki nie bolą i sluzu tez zbytnio niemam ehh 

Marzena ja tak miałam że odpuściłam wyluzowałam głowę bo mnie jajnik tak nie ciągnął jak zawsze w połowie cyklu więc stwierdziłam że albo bezowulacyjny albo z tego jajnika gdzie nie mam jajowodu. Zaczęłam się dopiero schizować jak mi się spóźniła @ 3 dni gdzie nigdy w życiu nie miałam cyklu dłuższego niż 30 dni. Także trzymam kciuki! 🤗

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
2 godziny temu, Anna.a napisał:

Marzena bardzo bym chciała ujrzeć II kreseczki, ale nie robię sobie nadziei po tych wynikach TSH (4,050) chociaż ft3, ft4 i prolaktyna były w normnie . Drugi dzień biorę euthyrox 25 🙂 jak się w tym cyklu nie udało to mam nadzieje, ze w następnym się uda! W połowie czerwca idę na ponowne badania krwi żeby sprawdzić czy TSH spadło 🙂   

Na pewno szybko ci spadnie. Mi po euthyrox 50 szybko poszla  w dol . Powoli a do przodu

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
2 godziny temu, aniaaa_29 napisał:

Marzena ja tak miałam że odpuściłam wyluzowałam głowę bo mnie jajnik tak nie ciągnął jak zawsze w połowie cyklu więc stwierdziłam że albo bezowulacyjny albo z tego jajnika gdzie nie mam jajowodu. Zaczęłam się dopiero schizować jak mi się spóźniła @ 3 dni gdzie nigdy w życiu nie miałam cyklu dłuższego niż 30 dni. Także trzymam kciuki! 🤗

Ja tez odpuszczam jakos wiecej nadzieji mialam w tamtym cylku niz w tym. Teraz czekam az moj M naprawi mi rower i bede mogla wyruszyc na przejażdżki i wyluzowac sie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...