Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Gość Monia napisał:

@Madziulaao no właśnie, niby prosta sprawa z tą temperatura a okazuje się że nie 😄 dzięki Madzia dzięki dziewczyny, potrzebowałam takiego miejsca jak tutaj, mężowi już nie chce tyle gadać bo on tego nie rozumie 😉

Facet nigdy nie zrozumie jak kobieta kobiete 😉 szczególnie w takiej sytuacji jak starania o dziecko 👶 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Monia napisał:

@Madziulaao no właśnie, niby prosta sprawa z tą temperatura a okazuje się że nie 😄 dzięki Madzia dzięki dziewczyny, potrzebowałam takiego miejsca jak tutaj, mężowi już nie chce tyle gadać bo on tego nie rozumie 😉

Mój też mi ciągle mówił, że gadam tylko o ciąży i dziecku... Więc od kiedy znalazłam to forum i wygaduję się wam tutaj, to chociaż on ma trochę spokoju 😉 Naprawdę cieszę się, że znalazłam to forum i odważyłam się napisać. Teraz wiem, że nie jestem sama z takimi problemami, że wiele kobiet ma ciężko, ale razem możemy się wspierać. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Dziewczyny.....  Beta 112,8!!!!!!!!!!

 

SZOK!!!!!!!!

Tsh mam.tylko za wysokie bo 3,3.

Progesteron 44,7

Wow! 

Super!!!! 😍 😍 😍 😍 Ale się cieszę. 

TSH się nie martw, nie jest jakiś bardzo za duże, lekami szybko zbijesz. A progesteron masz mega. Ja miałam ponad 28 i tak lekarka mówiła że to sporo, a 44 to już w ogóle. Ale to dobrze, im wyższy progesteron tym ryzyko poronienia mniejsze. Naprawdę wspaniałą wiadomość, cichutkie gratulacje ode mnie, rośnijcie zdrowo ❤ 😘

A ja dzisiaj jestem jakoś strasznie rozdrażniona. Wszystko mnie wkurza... Dziś mam 12 wyższej temperatury, więc może faktycznie ten okres zbliża się wielkimi krokami? 🙃 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to naprawdę az nieprawdopodobne, że cos jest! Odpuscilam totalnie ten cykl. Bylam mocno zrezygnowana, nie mialam ochoty na przytulanki a wrecz wiedzac ze jestem w okolicy plodnych to unikalam zbliżen. Serio to byl miesiac na "strate" a tu taka wiadomość... 

To moja czwarta ciąża, z drugiej mam synka, reszte stracilam. Boże daj mi siłę i wiare, ze będzie dobrze. 

Następne jesteście Wy dziewczyny. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monia napisał:

Kurcze gdzieś od godz 15.00  strasznie boli mnie lewy jajnik 😞 ale to jak! Nie jestem w stanie chodzić w ogóle. Cały cykl nic nie czułam a dzisiaj masakra. Okres planowo gdzieś za tydzień. 

A moze opozniona owulacja??

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny 😘  ale powiem Wam tak szczerze,  ze przez to, że stracilam 2 ciaze to nie potrafie powiedziec w tej chwili, że jestem w ciazy. Chyba dopiero jak zobacze na usg to do mnie dotrze. 

Dzwonilam do swojej gin, przepisala mi progesteron, zwiększyła dawke eutyroxu na niedoczynność tarczycy i w poniedziałek mam powtórzyć bete. 

 

A jak wogole Wy teraz dziewczyny?  Ktora w jakim okresie cyklu jest? Ktos będzie testowal niedługo?? 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, misKolorowy napisał:

KasiaF piękna beta, gratulacje! Spokojnej ciąży 🙂 a progesteron w jakich jednostkach jest podany? Tsh zawsze na początku ciąży skacze, na pewno lekarz da ci leki i szybko spadnie 😉

Progesteron w jednostkach ng/ml. Dziekuje 😘

Odnośnik do komentarza

Hej, jestem tu nowa. O ciążę staramy się od dwóch lat, rok temu w lipcu poronilam. 

Wczoraj test pokazał ciążę, dziś drugi i jestem przerażona. Boję się powtórki...

Mam pytanie do KasiF, powiedz mi, ile bierzesz eutyroxu? Ja badalam tuż przed ciążą tarczycę i tsh miaksm w górnej granicy normy, lekarz telefonicznie z racji covid przepisał mi eutyrox, najmniejszą dawkę. Powiedział, że mam ją podwoić, jak będę podejrzewała ciążę. 

Będę musiała jednak pójść na wizytę do endo, ale terminy odległe.

Pozdrawiam Was dziewczyny 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Gosia23s napisał:

Hej, jestem tu nowa. O ciążę staramy się od dwóch lat, rok temu w lipcu poronilam. 

Wczoraj test pokazał ciążę, dziś drugi i jestem przerażona. Boję się powtórki...

Mam pytanie do KasiF, powiedz mi, ile bierzesz eutyroxu? Ja badalam tuż przed ciążą tarczycę i tsh miaksm w górnej granicy normy, lekarz telefonicznie z racji covid przepisał mi eutyrox, najmniejszą dawkę. Powiedział, że mam ją podwoić, jak będę podejrzewała ciążę. 

Będę musiała jednak pójść na wizytę do endo, ale terminy odległe.

Pozdrawiam Was dziewczyny 

Gosia od kiedy bierzesz eutyrox i jaka dawke? Badalas w międzyczasie tsh? Jesli nie to zbadaj jak najszybciej tsh i ft4. Dawka eutyroxu to sprawa naprawde indywidualna. Ja biore raczej spore dawki, bo bez ciazy bralam naprzemienie dawke 50 i 75 (np poniedziałek 50, wt 75, sr 50 itd) przy masie ciala 50kg. Jak bylam w ciazy w 2017/2018 to doszlam do dawki 100 na koncowce ciazy. Dzisiaj wyszlo mi tsh 3,3 czyli za wysokie przy ciazy wiec po konsultacji z lekarzem będę brala dawke 75 codziennie i za 2 tyg powtórzę. 

Odnośnik do komentarza

KasiaF wiesz ja to się w ogóle nie dziwię, że tak mylisz. Ja w marcu poroniłam i jak zajdę w kolejną ciążę, to nie uwierzę, póki mi lekarz na usg tego nie potrwiedzi. Wcześniej za szybko się ucieszyłam... 😞

Gosia23s rozumiem, że się martwisz. Jak już pisałam - ja miałbym na pewno to samo. Ja euthurox biorę tak jak KasiaF, ale ja przed ciąża miałam tsh prawie 5, wtedy brałam tylko 50,ale ważę ponad 60kg,  a to też jest ważne. Później ładnie mi się zbiło i jak dowiedziałam się o ciąży to od razu zbadałam i wtedy miałam 2,8 i endo mi zwiększyła, miam brak właśnie na zmianę - raz 50 i raz 75. Później jak poroniłam to badałam jeszcze raz, ale był w normie. Tylko że po ciazy mogą hormony jeszcze wariować, więc jak dostanę w końcu okres to zbadam jeszcze raz i może wrócę do tej dawki przed ciążą. 

Marzena a ile dni spóźnienia? Może jeszcze test coś pokaże 🙂

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...