Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja walczę, wraz z mężem jesteśmy po wnikliwych badaniach- wszystko ok, teraz tylko czekam na testowanie, dwa za nami, to jeszcze nie tragedia więc na luzie starania na razie sprawdzam sobie owulację cylkotesterem który bada lh i działamy

Odnośnik do komentarza

@Piernik98 absolutnie nie przejmuj się tym co ta kobieta piszę, najważniejsze, żeby beta przyrastała odpowiednio, jest jeszcze bardzo wcześnie skoro jesteś przed terminem miesiączki. Zagnieżdzenie następuje między 6, a 12 dniem po owu i u każdej kobiety, to może być inaczej. Trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko dobrze ❤🍀

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Udało mi się dziś dodzwonić do szpitala za pierwszym razem, jak nigdy. Mają moje wyniki. Niestety nie można ich na razie odebrać 😠 Powiedzieli mi tylko ze wynikiem jest dobry, badanie jej wykazało żądnych nieprawidłowości. Ale odebranie jest teraz niemożliwe... Kurde nie rozumiem, powinni wysłać jakoś. Przecież ludzie mają prawo wiedzieć. Jutro będę dzwonić do lekarza, ciekawe co na to powie. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Monia Jeśli nie żal Ci kasy, to polecam do obserwacji cyklu i wykresu temperatur apke ovufriend (płatna 30 zł miesięcznie), na podstawie wpisanych danych oblicza Ci kiedy jest owu, jakie objawy w danym dniu cyklu zobaczymy inne kobiety, pokazuje jaki jest procent szans na pozytywny test ciążowy w danym dniu cyklu jeśli się udałoi ma ogromną bazę wiedzy do poczytania. Korzystałam z niej przy pierwszych staraniach (na początku  była darmowa, a później kosztowała grosze) i teraz od nie dawna też sobie wykupiłam.

@Madziulaa skoro wynik jest ok, to mają rację, że nie ma potrzeby teraz po nie jechać, powtórz lekarzowi, to co Ci powiedzieli i powinno, mu to wystarczyć. Super, że nic złego nie wyszło, pewnie dostaniecie zielone światło do starań 😉

Ja mam doła, mój brat oznajmił wczoraj, że jego żona jest w ciąży, oczywiście cieszę się ich szczęściem i im pogratulowałam, ale moje serce rozpadło się na milion kawałków, starali się dużo krócej niż my. Nie mogę od wczoraj tego przetrawić, śniły mi się w nocy testy ciążowe 😟

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, misKolorowy napisał:

@Piernik98 absolutnie nie przejmuj się tym co ta kobieta piszę, najważniejsze, żeby beta przyrastała odpowiednio, jest jeszcze bardzo wcześnie skoro jesteś przed terminem miesiączki. Zagnieżdzenie następuje między 6, a 12 dniem po owu i u każdej kobiety, to może być inaczej. Trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko dobrze ❤🍀

Dzis powtorzylam test i ten u gory z piatku a na dole z dzis wiec chyba beta urosla od tamtego czasu skoro kreska tak sciemniala. Przy biochemicznej nie mialam nawet takiej krechy jak ta u gory...wiec licze ze bd dobrze

20200407_050725.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

@misKolorowy może masz rację. Oby lekarz też uznała, że te badania nie są my niezbędne. I skoro wyniki są ok, to mam nadzieję, że nie będę musiała długo znów czekać na dwie kreseczki.

Co do Twojej szwagierki, to Cie rozumiem w 100%. 3 tygodnie po stracie, siostra oznajmiła mi, że jest w ciąży. W ogóle mnie to nie uciszyło. Wręcz przeciwnie - byłam smutna i wściekła! Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale mam wrażenie, że ona po prostu zabrała mi tę ciążę, że to powinno być moje dziecko, moja ciąża... Pamiętam jak jej powiedziałam o swojej ciazy. Powiedziała mi wtedy, że oni od grudnia się starają, ale im nie wychodzi, a teraz jak wie że ja jestem to im też się uda i raz będziemy w ciąży... Ale nie jesteśmy 😭 Najgorsze jest to, że to najbliższa mi osoba, jesteśmy razem praktycznie od poczęcia (to bliźniaczka), a teraz czuję, że jej nienawidzę. Mimo, że nie chce tak czuć, ale nie potrafię inaczej. Także naprawdę wiem co czujesz, bo ja poczułam dokładnie to samo, jak dowiedziałam się o ciąży siostry.

Ja już od kilku dnie nie płakałam, a dziś znów się rozbeczałam jak dziecko. Uznałam, że skoro wyniki były w porządku, to może ciąża by się rozwinęła... A ja pozwoliłam ją przerwać. Mam naprawdę okropne wyrzuty sumienia 😔 

@Piernik98 będzie dobrze! Widać, że kreski ciemnieją, więc beta na pewną rośnie prawidłowo. Jesteś takim naszym światełkiem w tunelu 🤗😘

 

  • Lubię to 1

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Madziulaa napisał:

@misKolorowy może masz rację. Oby lekarz też uznała, że te badania nie są my niezbędne. I skoro wyniki są ok, to mam nadzieję, że nie będę musiała długo znów czekać na dwie kreseczki.

Co do Twojej szwagierki, to Cie rozumiem w 100%. 3 tygodnie po stracie, siostra oznajmiła mi, że jest w ciąży. W ogóle mnie to nie uciszyło. Wręcz przeciwnie - byłam smutna i wściekła! Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale mam wrażenie, że ona po prostu zabrała mi tę ciążę, że to powinno być moje dziecko, moja ciąża... Pamiętam jak jej powiedziałam o swojej ciazy. Powiedziała mi wtedy, że oni od grudnia się starają, ale im nie wychodzi, a teraz jak wie że ja jestem to im też się uda i raz będziemy w ciąży... Ale nie jesteśmy 😭 Najgorsze jest to, że to najbliższa mi osoba, jesteśmy razem praktycznie od poczęcia (to bliźniaczka), a teraz czuję, że jej nienawidzę. Mimo, że nie chce tak czuć, ale nie potrafię inaczej. Także naprawdę wiem co czujesz, bo ja poczułam dokładnie to samo, jak dowiedziałam się o ciąży siostry.

Ja już od kilku dnie nie płakałam, a dziś znów się rozbeczałam jak dziecko. Uznałam, że skoro wyniki były w porządku, to może ciąża by się rozwinęła... A ja pozwoliłam ją przerwać. Mam naprawdę okropne wyrzuty sumienia 😔 

@Piernik98 będzie dobrze! Widać, że kreski ciemnieją, więc beta na pewną rośnie prawidłowo. Jesteś takim naszym światełkiem w tunelu 🤗😘

 

Madziula,chociaż wiem że to bardzo ciężkie, ale moze spróbuj pomyśleć o tym co mówiła twoja siostra teraz w odniesieniu do siebie - jeśli ona jest teraz w ciąży to ty też na pewno szybko zajdziesz i wszystko się uda. Gorąco trzymam za Ciebie kciuki!

Odnośnik do komentarza

@Piernik98 piękne kreski 😍 tak trzymaj z tym nastawieniem, teraz już musi być dobrze 🙂 dajdaj znać jak będą wyniki 

@Madziulaa nie zadręczaj się, to że w hispacie nic nie wyszło, nie znaczy, że ciąża by się rozwinęła, wychodzi na to, że była to ciąża biochemiczna, to się niestety często zdarza, ale nadzieję może dawać, to że po biochemicznej dziewczyny szybko zachodzą w kolejną zdrową ciążę, życzę Ci by u ciebie również tak było i żebyście wspólnie z siostrą mogły się cieszyć z tego stanu.

 

Dziewczyny, a jak u was, na jakim etapie cyklu jesteście, któraś na dniach testuje, bo jest nas tu sporo? Ja jutro biorę ostatni duphaston i będę testować, ale obawiam się, że małpa przyjdzie jak zawsze w święta 😕

  • Lubię to 1

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny, że mnie tak pocieszacie. To dla mnie zupełnie nowa i bardzo trudna sytuacja 😔 Tak, wiem, że nie powinnam tak myśleć, czasu i tak już nie cofnę, stało się co miało się stać i, że poronienia niestety dość często się zdarzają... Ale ciężko mi sobie z tym wszystkim poradzić. 

Nie, to nie byla ciąża biochemiczna. Beta rosła prawidłowo i był potrzebne wywołanie poronienia i łyżeczkowanie. Przy biochemicznej ciąża kończy się bardzo wcześnie, a ja byłam już w 8tc. Nie wiem co to było, po prostu coś był nie tak 😞

@czarna.ana bardzo bym chciała szybko zajść w ciążę i mam nadzieję, że to się uda. Jednak moja siostra o pierwsza ciążę nie starała się wcale, a o te tylko 3 miesiące... A ja w pierwszą zaszłam prawie po roku 😞 Więc niestety mam nieco trudniej w tej kwestii. Boję się, że teraz jeszcze bardziej będę chciała zajść nie będę umiała "wyłączyć myślenia" i przez to dłużej nie będzie się udawało... Ech, czemu to jest takie trudne 😔

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

@Madziulla dobrze ze wyniki nie pokazują nic złego, teraz tylko do lekarza idź, przebada zobaczy co i jak oby było zielone światło mówię Ci ono dodało mi nowych sił po stracie 😔

@Piernik98 nie sugeruj się innymi kobietami, po to są widełki w wyniku bety, bo każda kobieta może mieć inaczej, najważniejszy będzie poprawny przyrost 😊 piękne kreseczki 😍

@misKolorowy my zaczynamy dopiero działać, dziś już po @ więc jedziemy 🤪💪

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...