Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

@aniaaa_29 ja tam bym już nie wytrzymała i zrobiłam test 😄 Alw duphaston może trochę przesunąć miesiaczke, więc może faktycznie nie ma sensu. Co do temperatury to ja mierze regularnie od kiedy się staramy. Czyli już od ponad roku. Nawet teraz po poronieniu mierzę, liczę, że uda mi się przewidzieć termin pierwszej miesiączki. Taki jednorazowy pomiar to nic Ci nie powie, bo każda kobieta ma inną temp podstawowa. U mnie np. w pierwszej fazie zawsze było od 36,2 do 36,4, po owulacji skakało na 36,6 - 36,8,a jak nam w ciąży, to od zagnieżdżenia było powyżej 37 stopni. No o też zależy od miejsca pomiaru, ja mierze w pochwie.  Teraz po poronieniu temperatura powoli spadała, tych 37, dziś miałam 36,6, ale ok 5 wstałam, żeby wyrzucić kota z pokoju, bo się wyspał i łaził po szafkach, nie dawał nam spać 😄 A temperaturę zmierzyłam o 8, to taki pomiary też niest niemiarodajny, bo powinno się spać minimum 4 godziny bez przerwy. A właśnie, jak jest u Was ze zwierzakami? Przelewacie na nie swoją matczyną miłość? Ja mam suke, psa i od pół roku kota. Mówię, że to moje dzieci. Kot nawet śpi z nami w łóżku, a mój mąż mówi czasem do niego "Choć do tatusia" albo "Idź tam do mamusi" 😁 Wiem, że to może głupie, ale myślę, że nam to pomaga w jakimś stopniu, bo mamy o kogo się troszczyć 🙂

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

@Madziulaa ja tak z nikąd zmierzyłam tą temperaturę i szczerze to się zesmuciłam mimo wszystko 🙁 mega wierzę w moją Panią prof. I tak bym chciała żeby to już było to... Ze po tym zabiegu juz będzie w porządku, że się uda 😣

Tak ja moją suczke kocham jak dziecko😅 nie mieszka z nami bo jest za duża do mieszkania i w moim rodzinnym domu ma lepsze warunki, ale co drugi dzień się widzimy a teraz to właśnie śmieję się że wydaje na nia jak na dziecko bo niestety musimy jezdzic do weterynarza się też podleczyć 😕

Odnośnik do komentarza

@karinka85 w poniedziałek udało mi się dodzwonić do szpitala (chyba za 60 podejściem!), ale poinformowali mnie, że jeszcze nie ma. Pani powiedziała żebym spróbowała pod koniec tygodnia. Jutro zadzwonię, a jak nadal nie będzie to w przyszłym tygodniu znów muszę spróbować. Innego wyjścia nie mam. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

@Piernik98 kurcze to długo każą Ci czekać na wyniki. Ja jak robiłam betę i progesteron to pojechałam rano ok 8, a jakoś o 12 już miałam wyniku choć mówili mo, że będą o 15 😛 Ale to nic, ważne że udało się zrobić. Także trzymamy teraz kciuki za jak najlepsze wyniki 😊 

@aniaaa_29 ale to krwawisz nadal czy to krwawienie jednak ustało? Przykro mi 😞 Jakiś pechowy ten miesiąc dla większości z nas... 

 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Madziulaa napisał:

@Piernik98 kurcze to długo każą Ci czekać na wyniki. Ja jak robiłam betę i progesteron to pojechałam rano ok 8, a jakoś o 12 już miałam wyniku choć mówili mo, że będą o 15 😛 Ale to nic, ważne że udało się zrobić. Także trzymamy teraz kciuki za jak najlepsze wyniki 😊 

@aniaaa_29 ale to krwawisz nadal czy to krwawienie jednak ustało? Przykro mi 😞 Jakiś pechowy ten miesiąc dla większości z nas... 

 

Mieszkam za granicą i teraz z tym wirusem jest niesamowicie ciężko. I tak wpuscili mnie tylko dlatego ze musze zrobic te badania ze wzgledu na wczesniejsze poronienie. Dlatego tez wysylają wyniki pocztą a normalnie trzeba by bylo je odebrac osobiscie. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, annly napisał:

We wtorek pierwszego dnia miałam bardzo, wczoraj rano mniej, później plamienie, dziś rano już nic. Poczekam do jutra. Może przez to opóźnienie coś się rozlegulowało. 

@annly powtórka testu w tej sytuacji jest chyba najlepszym rozwiązaniem , bo na betę nie ma jak a do ginekologa jeszcze gorzej 😔  najgorsze teraz jest jak coś się dzieje, bo nawet nie masz gdzie się przebadać.. 

Edytowane przez karinka85
Odnośnik do komentarza

@Piernik98 ach rozumiem. To teraz przeze Tobą najgorszym okres - czekanie 😁 Kurcze, my zawsze tylko czekamy... Na owulację, potem na okres (albo raczej jego brak), na pozytywny test, na wyniki bety, na wizytę u lekarza. Ciągle trzeba na coś czekać 🙈 

@annly myślę, tak jak dziewczyny - powinnaś powtórzyć test. 

@aniaaa_29 przykro mi... Ale często na początku ciąży są właśnie takie objawy jak przed okresem. Dlatego czasem dziewczyny nie wiedzą, że mogą być w ciąży póki nie zauważą braku miesiączki. Ja tam zawsze mówię, że póki okres nie przyjdzie to jest nadzieja. Trzymam kciuki 💪🏼 

 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

@Madziulaarozumiem Cię doskonale ja Też Nie potrafię cieszyć się z ciąż koleżanek przyjaciółek. w moim otoczeniu już wszyscy maja dzieci tylko nam się nie udaje więc jak tu się cieszyć?:(

@annlypopieram dziewczyny , powtórz test, jak jest inny niż zwykle to może jednak to ciąża,  znam przypadki gdzie okres był tylko bardziej skąpy I była to ciąża

@aniaaa_29Dopóki nie ma @ to nadzieja jest:)

Odnośnik do komentarza

KiDziewczyny niestety przyszła ta wredna @🙁 trochę mi się płacze co trochę ale jakoś to ogarnę🙄 Dobrze że dali pracę zdalną i nie muszę wychodzić z domu bo kiepsko się czuję. Pomyślałam że może w terminie kiedy mam dostać owulację umówię się na samo usg (o ile by się to w ogóle udalo) żeby zobaczyć z którego jajnika będzie jak myślicie? W lewym nie mam jajowodu i jeśli z niego by była to i tak nic z tego i bym przynajmniej nie przeżywała kolejnego zawodu za miesiąc

Odnośnik do komentarza

Monia wiesz ja wcześniej aż tak do tego nie podchodziłam. Ciągle sobie mówiłam, że na mnie też przyjdzie pora i każda ciąża bliskiej osoby sprawiała mi radość. Ale po poronieniu jest gorzej... Jeszcze teraz ja poroniłam, a siostra zaszła. I to mnie strasznie boli... Mam nadzieję, że szybko zajdę w zdrową ciążę, bo czuję, że tylko to może mnie jakoś pocieszyć po stracie 😞

@aniaaa_29 przykro mi. Pomyśl sobie o tym w ten sposób, że ten wirus wszystko utrudnia i może to lepiej, że akurat teraz się nie udało. Uda się następnym razem, a wtedy już będzie po tym dziadostwie 🙂 Skoro wiesz mniej więcej kiedy masz mieć owu, to może jest jakieś wyjście. Tylko musisz mieć na uwadze to, że owulacja może się akurat przesunąć. Ale warto spróbować 😉 Lepiej to, niż siedzieć i nic nie robić. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! 

Chwilę mnie nie było przez ten nie udany cykl. Powiedzmy, że już się pozbierałam, choć nadal się jakoś słabo czuję. 

Po pierwsze witam wszystkie nowe Koleżanki!! Miło, że do nas dołączyłyście 😘

Po drugie dziewczyny, które podzieliły mój los i dostały @ - mega mi przykro- wiem co czujecie! Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki za kolejny, tym razem udany cykl! 😘

@Piernik98 Kochana, małe gratulacje, narazie- po jutrzejszych wynikach będą wielkie ! 😊 

@Madziulaa przykro mi, że z tymi wynikami tak Ci się przedłuża. Oby dotarły jak najszybciej- przynajmniej będziesz wiedziała co dalej. 

@annly moje ostatnie dwie miesiaczki wyglądały podobnie . @ przychodzi, pierwszy dzień jest mega intestywny, drugi już słabszy,pod koniec drugiego i trzeci już jedynie plamienie i to nie przez cały dzień. Myślałam, że to po poronieniu tak mi się zrobiło... 

ale nie chce Ci zabierać nadziei więc dla pewności zrób jeszcze test! mocno ściskam ! 🥰😘

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, parycja napisał:

Cześć Dziewczyny! 

Chwilę mnie nie było przez ten nie udany cykl. Powiedzmy, że już się pozbierałam, choć nadal się jakoś słabo czuję. 

Po pierwsze witam wszystkie nowe Koleżanki!! Miło, że do nas dołączyłyście 😘

Po drugie dziewczyny, które podzieliły mój los i dostały @ - mega mi przykro- wiem co czujecie! Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki za kolejny, tym razem udany cykl! 😘

@Piernik98 Kochana, małe gratulacje, narazie- po jutrzejszych wynikach będą wielkie ! 😊 

@Madziulaa przykro mi, że z tymi wynikami tak Ci się przedłuża. Oby dotarły jak najszybciej- przynajmniej będziesz wiedziała co dalej. 

@annly moje ostatnie dwie miesiaczki wyglądały podobnie . @ przychodzi, pierwszy dzień jest mega intestywny, drugi już słabszy,pod koniec drugiego i trzeci już jedynie plamienie i to nie przez cały dzień. Myślałam, że to po poronieniu tak mi się zrobiło... 

ale nie chce Ci zabierać nadziei więc dla pewności zrób jeszcze test! mocno ściskam ! 🥰😘

Beta i progesteron robiony w 10 dniu po owulacji. Jesli dzien wczesniej cien cienia na tescie to mniej wiecej jakie wartosci moga byc? Nie wiem za bardzo jakie moga byc wartosci na taki dzien po owulacji 🤔 a gratulowac to bedzie mozna po porodzie. Ostatnio nasluchalam sie gratulacji i 4 dni pozniej poronilam...😪😒

Odnośnik do komentarza

@Piernik98 gratuluję, zdrowej i spokojnej ciąży 🙂

@Madziulaa czekamy razem z Tobą na wyniki, ale nad wizytą poważnie się zastanów, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje, to może lepiej ją odłożyć? Teraz 20% osób zakażonych, to personel medyczny, nigdy nie masz pewności, czy wrócisz do domu zdrowa, u nas w miejscowości obok okazało się, że położna ma podejrzenie korona wirusa, zamknęli porodówkę i ginekologie, dziewczyny z noworodkami nie mogły wyjść do domu, musieli zostać na kwarantannie, to cholerstwo jest już wszędzie 😞

@aniaaa_29 przykro mi, że @ przyszła, trzymaj się dzielnie i kciuki za nowy cykl

@annly nie chce ci odbierać nadziei, zrób test dla pewności, ale może być tak, że  @ była skąpa, bo endometrium było cienkie, więc krócej się złuszczało. Jeśli test będzie negatywny, to dzialajcie, bo owulacja może być też szybciej, skoro okres był krótszy.

  • Lubię to 1

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...