Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14/2/2020 o 5:51 PM, Gość Dareo napisał:

Witam was znowu ! Byłam dziś na 3 usg to mój 3 monitoring cyklu i Hmm.. wg usg w zatoce płyn, pęcherzyk z widocznym krwawym wylewem( czyli miejsce pęknięcia). Ale pęcherzyk wg ginekolog jest nietypowy ma aktualnie 16,9 mm widoczne miejsce jakby urwany rąbek, ale nie jest jakiś obkurczony. Nie rozumiem co to oznacza. I mam czekać..

dostalam receptę na clo. Co myślicie ? Co robić... 

Dareo to chyba oznacza, że pęcherzyki pękają zbyt wcześnie, za nim zdążą dojrzeć, dlatego dostałaś clo, po nim powinny pięknie rosnąć, może to rozwiązanie problemu i teraz szybko sie uda, tego ci życzę.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Madziula gratulacje ! 

A ja mam pytanie w drugą stronę... Nie dostałam okresu 28 dc a zawsze jak w zegarku 26 do max 28. Zrobiłam test i była słaba kreska i dziś 31 dc dalej bardzo słaba kreska nawet bym powiedziała że słabsza. To znaczy że coś jest nie tak prawda? Bo po 3 dniach to sądzę że już powinna być  silniejsza.... betę dopiero we wtorek będę mogła zrobić 😞

Odnośnik do komentarza

@misKolorowy jeszcze nie będę dziękować 🤭 myślę, że owulacja była 6-7 dc, bo od 8dc mam podwyższaną temperaturę, a od 3 dni to już w ogóle w granicach 37 stopni. A od piątku bolą mnie piersi... I tak czułam że coś jest na rzeczy, bo to jest taki inny ból niż zawsze przed miesiączką. Starałam się odsuwać myśli o ciąży, by znów się nie rozczarować, a tu proszę 😍 Gdyby owulacja była "normalnie" to na pewno jeszcze nic by nie było widać.

Na środę mam akurat wizytę u gina, mieliśmy się umówić na monitoring, ale mam nadzieję, że to już nie będzie potrzebne i umówimy się na usg potwierdzjące ciążę 😉 Jutro muszę pojechać na betę, bo zwariuję! 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Madziulaa napisał:

Dziesczny nic się nie odzywacie... A u mnie dziś rano taka sytuacja jak na zdjęciu... 

Nie mgoe w to uwierzyć, ale tam jest druga kreska, prawda?? Popłakałam się z samego rana, mąż mówi, że też widzi tę kreskę. Jest słaba, bo dziś 12 dzień wysokiej temperatury , 19 dzień cyklu (owulacja musiała być naprawdę szybko). Jutro z rana chyba pojadę do lobolatorium. Tak bardzo się cieszę! 😍 

IMG_20200216_074744.jpg

Ogromne gratulacje 🥰 napisz koniecznie jak beta! 
 

Jak mija niedziela dziewczyny? 

Ja lekko przeziębiona, jutro powinny być wyniki które wpłyną na dalsze starania..trochę się boje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14/2/2020 o 6:19 PM, Madziulaa napisał:

A rozmawiałaś o tym ze swoim lekarzem? Oni przeważnie każą czekać 3 miesiące po odstawieniu. Głównie dlatego, że zaraz po odstawieniu zwiększa się ryzyko ciąży wieloraczej. 

To grupa dla "staraczek", więc raczej sporo Nas tu jest. Niestety nie wszystkim jeszcze się udało, chociażby mnie. Ale widzę, że jest też zacne grono oczekujących

Madziulaa rozmawialam i nie ma przeciwwskazań. Nie kazala czekac wiec dzialamy.

 

Odnośnik do komentarza

Madziula gratulacje, oby wiecej takich wiesci. 

Czarna Ana zrob bete i obserwuj swoje cialo.

Mnie boli brzuch wiec nospa dzieki czemu przestaje calkowicie bolec, do tego magnez, duphaston od poczatku itd, dodatkowo nowe dolegliwosci, wzmozony apetyt, poranne mdlosci, żyłki na piersiach, ciaza na pewno wiec sie rozwija, a czy dobrze okaze sie 27, cierpliwie trzeba czekac, o dziwo nastroj mam duzo lepszy niz przedtem, jezeli ma byc dobrze bedzie, a jezeli nie widocznie tak ma byc. Pozdrawiam dziewczyny, duzo sił kazdej życzę 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłam test clearblue ze wskaźnikiem tygodnia od zapłodnienia. Wynik na zdjęciu. Czyli dobrze obliczyłam moment owulacji, bo wychodzi, że to było niecałe 2 tyg temu. Byłam też już w labolatorium, wyniki mają być koło 15 dopiero. Do tej pory chyba zniosę jajo. Nadal do mnie nie dociera, że jestem w ciąży! 🤰 Mam tylko nadzieję, że wszystko będzie z dzidzią dobrze. 

Dziewczyny, nam się udało w najmniej spodziewanym momencie. Wam też uda, trzymam za Was wszystkie kciuki 🤞 😘

IMG_20200217_061108.jpg

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Madziula tak czailam się żeby Ci odpisać ale na tym nowym forum jakoś nie mogę się odnaleźć.... Widać miałaś nosa z tym, że u Ciebie ten poprzedni cykl bezowulacyjny spowodował takie przeboje ale nic to nie ma co dążyć tematu w obliczu nowej sytuacji 😄 wow wow wow Trzymam kciuki za dzisiejszą betę! 

Pozostałym starającym się  również życzę powodzenia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16/2/2020 o 10:44 AM, misKolorowy napisał:

Dareo to chyba oznacza, że pęcherzyki pękają zbyt wcześnie, za nim zdążą dojrzeć, dlatego dostałaś clo, po nim powinny pięknie rosnąć, może to rozwiązanie problemu i teraz szybko sie uda, tego ci życzę.

@misKolorowy to nie tak. Chodzi o to, ze one rosną po mału bo owu była w 18 dniu cyklu i przy kontrolnym usg przy widocznym płynie w zatoce i miejscu pęknięcia przechadzek graffa był nadal okrągły a nie rozlazły jak to prawidłowo jest. Dostałam clo ale nie będę go przyjmować w tym miesiącu. Chce powtórzyć wyniki męża i udam się do kliniki postaram się poprosić o inseminacje. To już za długo wszystko trwa a ja juz nie mam siły. 

Odnośnik do komentarza

Nie umiem edytować odpowiedzi, więc muszę napisać nową 😁 

Niestety TSH trochę podwyższone (3,2). Dzwoniłam już do endo, ale na razie nie odbiera - będę próbować po południu, pewnie ma dyżur czy coś. Mam nadzieję, że uda nam się dość szybko umówić i to obniżyć. Pozostałe wyniki w normie 🙂

Malwina i co, miesiączka z odstawienia nadal nie przyszła?

Dareo w takim razie życzę dużo siły i wierzę, że się uda! 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny ! To i ja już mogę się pochwalić 😍 6 tydzień potwierdzony przez ginekologa ❤️Dzis byłam na wizycie i wszystko jest okej ❤️
tak się cieszę 🤰🏼 Bo jak to baba zaczęłam się martwić 😉 na szczęście nie mam powodów 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Madziulaa napisał:

Ania ja robiłam 2 dni przed spodziewana miesiączka i wyszły dwie kreski, choć ta druga mniej widoczna. Możesz zobaczyć kilka postów wcześniej. 

Medy gratulacje! Ja na wizytę u gina muszę poczekać jeszcze z 2 tygodnie minimum, ale już nie mogę się doczekać. 

Ja tez długo czekałam 😱 2 kreski zobaczyłam pierwsze 30 stycznia , ale druga była słaba(dwa dni przed miesiączka ) . 1 lutego krecha już była widoczna bez domysłów 😉 i to było w dzień spodziewanej miesiączki 😉 robiłam 3 x betę ☺️ A teraz już nie mam żadnych wątpliwości 😉 

Odnośnik do komentarza

@Madziulaa jeszcze raz gratuluję, wynikiem tsh się nie martw, na początku ciąży często skacze, na pewno szybko je obniżycie lakami. 

@Medy super wieści z wizyty, to teraz spokojnych kolejnych miesięcy w dwupaku 💕

 

Ja dziś niestety zaczęłam kolejny cykl 😔

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Madziulaa gratulacje:) teraz tylko odpoczywac i cieszyc sie stanem:)) dostalam w niedziele miesiaczke i odstawilam dupka. Troche sie boje, ze po 2 miesiacach bez okresu moge miec tak jak Ty wczesna owulacje a moj maz wraca dopiero za tydzień.  Kupilam testy owu i sprawdze. Staram sie nie myslec i nie nakrecac bo to blokuje wszystko, ale to nie jest takie proste.

Medy gratuluję ciazy:) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/2/2020 o 7:59 AM, Madziulaa napisał:

Dziesczny nic się nie odzywacie... A u mnie dziś rano taka sytuacja jak na zdjęciu... 

Nie mgoe w to uwierzyć, ale tam jest druga kreska, prawda?? Popłakałam się z samego rana, mąż mówi, że też widzi tę kreskę. Jest słaba, bo dziś 12 dzień wysokiej temperatury , 19 dzień cyklu (owulacja musiała być naprawdę szybko). Jutro z rana chyba pojadę do lobolatorium. Tak bardzo się cieszę! 😍 

IMG_20200216_074744.jpg

Ogromne gratulacje 🥰 napisz koniecznie jak beta! 
 

Hej dziewczyny, przyszły mi wczoraj wyniki! Udało się, nie mamy już żadnych przeciwwskazań do starań, niestety w klinice nie było terminów umówiłam się na ostatni tydzień marca, jednak napisałam SMS do mojego lekarza czy możemy przyspieszyć jakoś wizytę 😊 mam nadzieje, ze sie uda. Co u Was? 🦋

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Medy napisał:

Dzień dobry dziewczyny ! To i ja już mogę się pochwalić 😍 6 tydzień potwierdzony przez ginekologa ❤️Dzis byłam na wizycie i wszystko jest okej ❤️
tak się cieszę 🤰🏼 Bo jak to baba zaczęłam się martwić 😉 na szczęście nie mam powodów 

Widziałam na forum dla Mam październikowych 😄 Cieszę się, że się udało i z całego serca gratuluję 😍 Będziemy rodziły w podobnym terminie, ja mam na 4.10 💕

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Malwina napisał:

Madziulaa gratulacje:) teraz tylko odpoczywac i cieszyc sie stanem:)) dostalam w niedziele miesiaczke i odstawilam dupka. Troche sie boje, ze po 2 miesiacach bez okresu moge miec tak jak Ty wczesna owulacje a moj maz wraca dopiero za tydzień.  Kupilam testy owu i sprawdze. Staram sie nie myslec i nie nakrecac bo to blokuje wszystko, ale to nie jest takie proste.

Medy gratuluję ciazy:) 

Dziękuję 🙂 Ale lekarza pewnie będę miała gdzieś w pierwszej połowie marca dopiero, to wtedy się okaże czy wszystko jest w porządku. Staram się być dobrej myśli, ale czytając wasze historie, wiem, że różnie się niestety zdarza... 

W moim przypadku akurat wczesna owulacja pomogła. Po prostu nie spodziewałam się że tak szybko przyjdzie, więc podczas zbliżenia absolutnie nie myślałam o tym, a skupiliśmy się na sobie. Myślę że to jednak dużo pomogło 🤗 

Ja termin obstawiam, że będę miała gdzieś na ostatni tydzień października, chyba że lekarz policzy od daty ostatniej miesiączki, to wtedy wyjdzie początek listopada. 

16.02.20 II kreski ❤️

11.03.20 [*] 👼 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...