Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, misKolorowy napisał:

@misiabang moim zdaniem to ty powinnaś jechać na izbę przyjęć do szpitala zaraz jak zaczęły się te plamienia, bo w ciąży nie ma prawa być żadnych plamień, tam zrobili by Ci betę, progesteron i dali leki, teraz to trudno powiedzieć, jeśli test negatywny, mogło dojść do poronienia, ale może też test jest fałszywy, mimo wszystko na twoim miejscu pojechalabym do
szpitala.

Dziękuję za odpowiedź, nie pojechałam do szpitala, bo wydawało mi się, że to moze byc plamienie implantacyjne. Jutro mam się zgłosić do ginekologa, zobaczymy co będzie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, misiabang napisał:

 

Tak informacyjnie, plamienie implantacyjne nie występuje po pozytywnym teście. Hormon hcg wykrywany przez testy ciążowe zaczyna pojawiać się w organizmie dopiero po implantacji zarodka, więc pozytywny test jest mozliwy dopiero okolo 48h po implantacji. Rozumiem, ze moglas o tym nie wiedzieć 😉 Trzymam kciuki, daj znać po wizycie u lekarza.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, misiabang napisał:

Cześć dziewczyny!
Ja tutaj bacznie obserwuję wasze odpowiedzi i trzymam za każda kciuki w staraniach..
Dziś postanowiłam też napisać, bo niepokoi mnie mój stan. Przez około 3 miesiące stosowałam plastry anty. Evra, w listopadzie przestałam je brać, w grudniu pojawiła się @ (ok. 15)  ale od końca grudnia zaczęłam się słabo czuć, w sylwestra nie piłam alkoholu, a 2 stycznia od samego rana miałam mdłości, ból brzucha, czułam się tragicznie, kolejnego dnia było trochę lepiej. 5 dni temu postanowiłam zrobić test i wyszła kreska (nie jakiś mocny odcień, ale jednak widoczna) nadal źle się czuję, bolą mnie i urosły mi piersi. Zrobiłam kolejny test i znów widoczna. Dostałam  plamień, tylko to nie jest @, bo jest bardzo mało tego, wygląda to na śluz zabarwiony lekko i w sumie mam to od paru dni, ale głównie podczas podcierania się w toalecie, nie było w tym skrzepów (zawsze podczas miesiączki- mam skrzepy krwi) i jest to raz różowy śluz, a raz brązowy. Chciałam zrobić dziś test, nim się umówię do gin, ale wyszedł negatywnie.. Czy jest sens robić betę? Czy może lepiej od razu iść do ginekologa. Napisane może chaotycznie, ale nie wiem co mam robić.. Proszę o wyrozumiałość.. 

Szybko do szpitala!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabixx napisał:

Dziewczyny robiłam Test przed chwilą i niestety ale wyszedł negatywny ... znowu się nie udało 😐

Mimo wszystko uważam że powinnaś powtórzyć test rano. Te z porannego moczu są najbardziej wiarygodne 🙂

Odnośnik do komentarza

@Gabixx daj znać czy robiłaś test też rano. 

@miś Kolorowy jak u Ciebie sytuacja? Może paski owu są dobrym rozwiązaniem przy pracy na nocki?

Ja stchórzyłam. Dzisiaj dopiero 10 dpo u mnie. Jednak mi sie wydaje, że to za wcześnie. poczekam przynajmniej do 12 dpo.. szkoda mi marnowac testu, Środowisko mi za to podziękuje i portfel pewnie też. 

Odnośnik do komentarza

Basiaczek tak robiłam  też rano i nic 😐  już się chyba poddaje ... czuje że dostanę @ i to pewnie będzie na dniach 😁😁 dziewczyny powiedzcie mi bo wcześniej przez te cykle brałam colstibegy A Teraz już nie mam tego leku A on jest na receptę... Wcześniej przed owulacja zawsze byłam u gin na wizycie i on za każdym razem mi te tabletki przepisywal A teraz nie byłam u niego bo pomyślałam "na spontana może akurat się uda " No ale wyszło jak wyszło.  I teraz nie wiem czy iść do niego po receptę na colstibegy czy poczekać aż mąż zrobi badania ?

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny 🙂 Ja z takim pytaniem.. Jak dlugo po zabiegu test ciazowy wychodzi pozytywny? Ja mialam zabieg 17 grudnia, dzis zrobilam test zeby sprawdzic czy juz beta wyzerowala i jest baaaardzo slaba druga kreska.  To mozliwe ze tak dlugo nie spadla? Jakbym dostala @ w nornormalnym czasie, tak jak mialam przed tą ciążą, ktora stracilam, to wczoraj powinna przyjsc.. A nie przyszla. I przedwczoraj mialam minimalne jasno brązowe plamienie. Czy zeby @ przyszla to musi beta spasc do 0? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moniaaa33 napisał:

Kurcze raz jestem jako gosc, raz jako zalogowana? Nie wiem.. Tak czy siak, to ja przed chwila pisalam. Pokaze Wam ten dzisiejszy test, bo moze ja juz mam zwidy 🤔

 

Widać ta druga kreskę słabo bo słabo Ale widać... może powtórz jeszcze raz test 

Odnośnik do komentarza

@Moniaaa33 ponoć beta może utrzymywać się w organizmie do miesiąca, najlepiej jeśli powtorzysz test za 2 dni, jeśli coś będzie, to beta rośnie, jeśli będzie czysty, to spada.

@Gabixx przykro mi 😞 A jak długo brałaś to clo? Bo to chyba nie można za długo, w sensie chyba do 6 cykli i zalecana jest przerwa, jeśli dobrze kojarzę 🤔

@basiaczek to trzymamy kciuki, kiedy planujesz testować? Używam czasem testów owu, ale one były pozytywne, a na monitoringu akurat wtedy brak owulacji wyszedł, więc nie do końca im wierzę. Mnie dziś w nocy bardzo brzuch ciągnął, taki dziwny ból inny niż za zwyczaj, może to skutek uboczny duphastonu, bo piersi też mnie strasznie bolą w tym cyklu od momentu jak zaczęłam go brać.

@Mininka Ci u Ciebie?

 

  • Lubię to 1

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, misKolorowy napisał:

@Moniaaa33 ponoć beta może utrzymywać się w organizmie do miesiąca, najlepiej jeśli powtorzysz test za 2 dni, jeśli coś będzie, to beta rośnie, jeśli będzie czysty, to spada.

@Gabixx przykro mi 😞 A jak długo brałaś to clo? Bo to chyba nie można za długo, w sensie chyba do 6 cykli i zalecana jest przerwa, jeśli dobrze kojarzę 🤔

@basiaczek to trzymamy kciuki, kiedy planujesz testować? Używam czasem testów owu, ale one były pozytywne, a na monitoringu akurat wtedy brak owulacji wyszedł, więc nie do końca im wierzę. Mnie dziś w nocy bardzo brzuch ciągnął, taki dziwny ból inny niż za zwyczaj, może to skutek uboczny duphastonu, bo piersi też mnie strasznie bolą w tym cyklu od momentu jak zaczęłam go brać.

@Mininka Ci u Ciebie?

 Czekam na wizytę w szpitalu w czwartek. Mam nadzieję, że usłyszymy serduszko. W zeszłym tygodniu byłam w PL i na cito u lekarza robiła usg, wszystko ok. Serduszko biło ale bardzo słabo. A byłam rowniutko w 6 tygodni od zastrzyku pregnyl. Więc mam nadzieję, że w czwartek będzie już dobrze go słychać... 

A poza tym, to odpoczywam po stresach i próbuje opanować jedzenie hahah. Tak, poza tym, że czasem mnie zakłuje mocniej to zero objawów... 

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny : - ) dawno nic nie pisalam, chociaz regularnie Was czytan. Mam pytanie odnośnie testow owulacyjnych robię je od czwartku i ciągle słabą kreseczka. Wczoraj byłam u ginekologa i jest jajeczko, ktore podobno ma za dwa trzy dni peknac a testy pokazują tylko jedna kreskę hmmm, jestem obecnie w 14 dc wczoraj na monitorze widziałam jajeczko wiec czekmu te testy nie pokazują zbliżającej się owulacji? Chyba ze ja juz nic nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Mona8944 napisał:

Czesc dziewczyny : - ) dawno nic nie pisalam, chociaz regularnie Was czytan. Mam pytanie odnośnie testow owulacyjnych robię je od czwartku i ciągle słabą kreseczka. Wczoraj byłam u ginekologa i jest jajeczko, ktore podobno ma za dwa trzy dni peknac a testy pokazują tylko jedna kreskę hmmm, jestem obecnie w 14 dc wczoraj na monitorze widziałam jajeczko wiec czekmu te testy nie pokazują zbliżającej się owulacji? Chyba ze ja juz nic nie rozumiem...

U mnie testy kompletnie się nie sprawdzały. Czy była czy nie owu to ciągle pokazywały drugą słabą kreskę... 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Nie wytrzymałam. Zrobiłam dzisiaj test ten superczuły.

Wpatrywałam się w niego z 15 minut, żeby dostrzec chociażby cień cienia. Ale nic. Kompletnie nic. Wiem, że to wcześnie i jeszcze niby nic straconego. Ale ja nie mam już za bardzo nadziei. 

Jedna apka pokazuje mi @ za 3 dni, druga za 5 dni.

Teraz to tylko czekam na spadek temp. bo to mi zawsze zwiastuje @ zanim jeszcze przyjdzie @. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dziewczyny czy ktoś mnie jeszcze pamięta, długo się nie odzywałam.  Nam z mężem w kwietniu pyknie trzeci rok starań o drugiego szkraba, ale nie poddajemy się. Dzisiaj dostałam kolejnej @,i na dniach chciałam umówić się na laparoskopię, ale ostatnie dwa tygodnie brała dwa antybiotyki (eradykacja HP). i teraz mam pytanie do Was. Czy musi minąc jakiś czas pomiędzy antybiotykami a ta jakby nie patrzeć operacją? Czuję się osłabiona, ale z drugiej strony nie chce czekać kolejnego miesiąca

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

@Kasie przykro mi. Ja się nie znam, to się nie wypowiem w kwesti zabiegu. Ale trzymam kciuki, żeby się udało w końcu. 

@Gabixx dzięki..  przeszukałam pół internetu, żeby jeszcze jakaś nadzieja we mnie odżyła na ten cykl i mi się udało 🙂 

Dotychczas korzystałam z 2 aplikacji na tel do monitorowania cyklu i obydwie mi wyznaczyły ovu na 4.01. Sama byłam w szoku, że aż tak wcześnie, bo spodziewałam się ok 9.01. Ja rozumiem 1-3 dni różnicy. Ale, żeby aż 5 dni. 

Przniosłąm wszystkie dane z tego miesiąca na stronkę ovufriend. I ta wyliczyła mi ovu na 8.01. Sugerując się tym wyliczeniem, to dzisiaj bym miała dopiero 7 dpo. Więc nadzieja odżyła, pewnie na kilka dni.. no ale aż mi się humor poprawił.

Odnośnik do komentarza

Moniaaa33 tak, ja też widzę tę dalikatna kreskę. Aczkolwiek może mam urojenia, bo zrobiłam tyle testów w życiu, że już mogę mieć zwidy. 

U mnie niestety sytuacja bez zmian, dziś 24 dzień cyklu, a skoku temperatury nadal brak. To na pewno był cykl bezowulacyjny i niestety prędko temperatura nie skoczy. Na dniach pewnie zacznę przyjmować luteinę na wywołanie. 

Odnośnik do komentarza

@Madziula ja 2 i 3 cykl wstecz miałam owulacje dopiero w 26 i 27 dc. A te cykle trwały 39 dni. W zeszłym w 20dc  na 34 dniowy cykl. A teraz w 18 dc.  Zaskoczyło mnie, że tak wcześnie. Najlepiej jak się ma regularne cykle. Ale jeśli są nieregularne to człowiek jest zdezorientowany - wiem coś o tym. Tyle, że ja miałam odwrotną sytuacje. Wcześniej była owu niż się spodziewałam.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...