Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moniaaa33

Dziękuję za odpowiedź :* Lekarz pocieszał mnie tym, że gorszym dramatem dla rodziców jest gdy Dziecko urodzi się poważnie chore, lub umrze niedługo po porodzie. Nasz Aniołek musiał od początku mieć jakąś poważną wadę, że tak to się skończyło... :( Natura jest mądrzejsza od nas i od wszystkich lekarzy razem wziętych..

Odnośnik do komentarza

Mirabela tez widze ta kreseczke a nawet dwie :))) gratulacje

moniaaa33 witamy, i zostan z nami, wygadaj sie ile chcesz bo sama wiem ze jest to potrzebne a nikt tego nie zrozumie dopoki go to nie spotka, tutaj na staraczkach tez nas jest kilka po takich przeyzciach. wspolczuje bardzo bo to jest okropne uczucie, z czasem troszke bardziej akceptowalne ale ja nadal czasami mam zalamki i plaze dlaczego tak sie stalo. zycze Tobie i nam zeby to marzenie o dzieciaczku sie wkrotce spelnilo.

Odnośnik do komentarza

Mirabela30 To uwierz, bo jest kreska! :D Gratulacje!

Moniaaa33 Trzymam mocno kciuki żeby się udało. Bardzo współczuję przeżyć :(

Dzisiaj 26dc. Wczoraj miałam mdłości w środku dnia i po placku, więc nie wiem czy można to uznać za objaw haha. Mam lekkie bóle brzucha i jakoś mocz mi dziwnie pachnie. Piersi lekko tkliwe. Jutro będzie 12dpo. Może zrobię test, ale nie wiem czy jest sens tak szybko.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Mirabela30 gratulacje, piękna kreseczka, rośnijcie zdrowo ❤

Moniaaa33 przykro mi z powodu straty, dobrze, że znaleźliście w sobie siłę na ponowne starania, wielu dziewczynom tu udawało się ponownie zajść już w pierwszych cyklach, życzę żeby u Ciebie też tak było 😉

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, misKolorowy napisał:

Mirabela30 gratulacje, piękna kreseczka, rośnijcie zdrowo ❤

Moniaaa33 przykro mi z powodu straty, dobrze, że znaleźliście w sobie siłę na ponowne starania, wielu dziewczynom tu udawało się ponownie zajść już w pierwszych cyklach, życzę żeby u Ciebie też tak było 😉

Dziękuję i mam nadzieję, że tak właśnie będzie! 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...