Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama Ninki

Necia na tym teście dopiero widać tą twoją drugą kreseczke więc dla twojej pewności zrób badanie z krwi i będziesz wtedy pewna. Plemienia brunatne w ciąży w okresie miesiączki mogą się pojawić bo sama tak miałam ale lepiej to sprawdzić. Nie panikuj. Na spokojnie badanie a jeśli pojawi sie żywa krew to nie zastanawiaj się tylko szpital. Wierzę że będzie wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

To na pewno nie jest plamienie implantacyjne, beta hcg zaczyna rosnąć dopiero po implantacji, więc jeśli jest już wykrywalna w moczu, to implantacji miała miejsce kilka dni temu. Tak jak piszę Mama Ninki plamienie w terminie @ może się zdarzyć, choć Nacia co chwilę podaje inny termin @, więc też się pogubiłem. W każdym bądź razie trzymam kciuki, żeby wszystko było ok i polecam zrobić bhcg.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Necia to napewno nie jest implantacja...bo nie byłoby możliwością,aby testy ciążowe wychodziły pozytywne przed zagniezdzeniem. Miałam plamienie impl. przy pierwszej ciąży i wyglądało to zupełnie inaczej niż opisujesz. Wydajesz niepotrzebnie tyle pieniędzy na te testy zamiast iść zrobić bhcg i powtórzyć ,aby spr przyrost. Nio i trochę mało precyzyjnie okreslasz czas @ ... po tym co odpisałaś to można przypisywać różne różności...jak nawet biochemiczną itd itd. Tak jak Ci piszemy idz na tą bhcg do labolatorium ZROBISZ to prywatnie bez skierowania i zapłacisz z 30zł ,powtorz kolejny raz w poniedziałek . Nie wiadomo co było przyczyną tego plamienia dlatego warto a nawet koniecznością byłoby pójść z tym do lekarza.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Necia, dokładnie jak dziewczyny piszą idź zrobić betę. Już od tygodnia codziennie robisz testy, a każda z nas doradzala zrobić Ci betę. Oszczędzasz czas i nerwy przede wszystkim. Jeżeli masz takie plamienia a nie jest to @ to warto do lekarza się zgłosić.

Dziewczyny jak tam u Was nastroje? Jak się czujecie?
Która teraz w najbliższym czasie testuje i będzie mieć prezent na początek roku??

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Czytam was od kilku dni i stwierdziłam że dołączę do waszej grupy:-) Ja mam już dwójkę synów, młodszy za 3 tyg skończy roczek i z mężem stwierdziliśmy że chcielibyśmy jeszcze spróbować postarać się o jeszcze jedno dziecko, może będzie dziewczynka:-) starania niedawno co zaczęliśmy:-) @ powinna być za 3 dni, i coś czuję po kościach że raczej będzie, niestety.. Ale gratuluję już tym którym się udalo:-)

Odnośnik do komentarza

Lesnasarenka
Necia idź na betę. Z tego co widzę to co miesiąc wychodzą ci słabe kreski (też je widziałam na większości twoich testów) a to może oznaczać nie tylko ciążę ale i torbiele albo (odpukać) raka nawet. Ewentualnie problemy z progesteronem i jest zagnieżdżenie a potem spadek progesteronu w terminie @ i szybko ciąża się kończy niestety.

Dokładnie tak.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Hildegarda
Ja mam za tydzień dostać @ więc czekam. Nie chcę nikogo straszyć, ale dwa miesiące temu miałam blada kreskę, a i tak przyszedł okres niestety. Też chciałabym już wiedzieć, ale dla spokoju ducha lepiej jest robić po terminie @.

Ile ja takich kresek przerabiałam. Czasem lepiej jest zrobić betę i wtedy od razu wiadomo a tak to człowiek jeszcze bardziej się stresuję. A tym bardziej robić testy od 10 dni przed @ to jeszcze większy stres..

Hildegarda, będzie dobrze i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

KasiaKatarzyna tak naprawdę, to może być wszystko, może być stres, mogła przesunąć się owulacja i dlatego cykl się wydłużył, a mógł to być cykl bezowulacyjny i wtedy też jest on dłuższy (każdej zdrowej kobiecie raz w roku, może zdarzyć się taki cykl). Przykro mi, że zobaczyłeś znowu jedna kreskę, wiem jakie to dołujące. Jeśli okres nie przyjdzie za kilka dni, to warto pójść do lekarza sprawdzić co się dzieje.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...