Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

~Malinowaaaa
Hej nie wiem czy widział ktoś mój post czy może nikt nie jest w stanie mi pomóc bo nie zna testów owulacyjnuch?

Coś się dzieje,ale wg mnie to jeszcze nie owu. Kreska musi być ciemniejsza od kontrolnej ewentualnie na tym samym poziomie. Tu jest bledsza...byc może lada chwila będzie. Pamiętaj ,że testy owu nie pokazują,że w tym czasie odbywa się owulacja a od chwili pozytywnego testu po 24-36h. Sprawdzaj i dawaj znać. Ps testy najlepiej robić wieczorem o stałej porze nawet o 21/22

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

~Malinowaaaa
Gosia272 no właśnie wieczorem robiony o dzień wcześniej było blesze zobaczymy dziś ale ja w szoku jestem Że mam karmienie piersią brak okresu i owulację szok niesamowitu

Karmienie piersią czy brak @ to żadna gwarancja braku płodności. ;) jak widzisz organizm szybko wraca do normalnego trybu. Podam przykład może nie zupełnie w podobnej sytuacji ,ale... Np po zabiegu łyżeczkowania niektóre kobiety nie dostają pierwszej miesiączki i owulacja jest możliwa bo zachodzą od razu w kolejną ciążę. Czyli na logikę musi być owu potem @ . Jeśli plotę bzdury niech któraś mnie poprawi. Ewentualnie zadaj pytanie do specjalisty to dostaniesz odpowiedź rzetelną :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza
Gość GOSIAK2020

Nacia93, patrząc na to, że jesteś 5 dni przed okresem, to wybacz, ale to nawet nie 4 tydzień...
Nic nie będzie widać jeszcze przez dłuższy czas (bo raczej to że jest pęcherzyk Cię nie uspokoi).
Najbezpieczniej iść po skończonym 6 tygodniu, już powinno być serducho. Wcześniej to tak naprawdę nie ma sensu iść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...