Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Nacia93 jak tam u Ciebie?
Kasie fajnie, że się znowu odezwałaś, trzymam kciuki, by w końcu udało się zrobić badania i coś się ruszyło.
Motylek Gratulacje! Spokojnej ciąży :)

Jak ja wam zazdroszczę tych dwóch kresek, mnie dopada zwątpienie i rezygnacja, cykl za cyklem mija, był monitoring, testy owulacyjne, było totalne odpuszczenie i w sumie nic nie pomaga i nie wiem gdzie jest problem, a lekarz mówi, że podchodzi do tego na spokojnie, bo za pierwszym razem, też trochę się staraliśmy i udało się naturalnie, to i teraz się uda. Prolaktyna powtórzona, mieści się w normach, więc znowu mam duphaston na 3 miesiące i to tyle...

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Nacia93 jak tam u Ciebie?
Kasie fajnie, że się znowu odezwałaś, trzymam kciuki, by w końcu udało się zrobić badania i coś się ruszyło.
Motylek Gratulacje! Spokojnej ciąży :)

Jak ja wam zazdroszczę tych dwóch kresek, mnie dopada zwątpienie i rezygnacja, cykl za cyklem mija, był monitoring, testy owulacyjne, było totalne odpuszczenie i w sumie nic nie pomaga i nie wiem gdzie jest problem, a lekarz mówi, że podchodzi do tego na spokojnie, bo za pierwszym razem, też trochę się staraliśmy i udało się naturalnie, to i teraz się uda. Prolaktyna powtórzona, mieści się w normach, więc znowu mam duphaston na 3 miesiące i to tyle...

MisKolorowy,
Ojj wiem jakie to trudne. U nas to samo było, wyniki ok, a nie wiadomo czemu się nie udaje... Ale prawda taka, że dużo w nas siedzi.. Niby odpuszczasz a jednak to jest dalej w środku i nie pozwala..
Nie denerwuj się.. Spokojnie. Psychika bardzo dużo blokuje. Może dobry czas skupić się na sobie? Jakieś hobby, znaleźć czas dla siebie?

Odnośnik do komentarza

Miś Kolorowy wiem o czym piszesz i co przezywasz...ale wierz mi ,że głowa mega dużo blokuje. Ja np musiałam zrobić reset od forum...totalnie zawładnęło moim życiem i mimo radości z kresek innych człowiek sam się blokował. W dodatku moje pcos nie nastraja optymistycznie a przez "zwykłe" suple się udało. Mało tego mąż non stop w rozjazdach to w ogóle nie idzie zgrać. Jeśli mogę coś od siebie podpowiedzieć to reset i zajęcie się czymś innym resztę zrobi natura tym bardziej,że badania masz ok. A powiedz mi czy robiłaś krzywą cukrową i insulinową? Duzo kobiet nie wie,że to również może być powodem niepowodzeń. Sam cukier czy insulina na czczo nie wystarczy. Może temu warto się przyjrzeć. I ... Może krótki wyjazd we dwoje?

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa
Witam.
MisKolorowy nie poddawaj się, daj na luz. Wiem że to nie jest takie proste. Damy radę
Gratuluję kejnych kreseczek.
Z braku czasu nie udzielam się aleczytam Was w miarę możliwości.
U mnie dziś 16 dc, od 2 do 6 na Clo, 3 dni sluz plodny. Dawno go u siebie nie widziałam także może oby zaskoczyło.

Brzmi obiecująco :) trzymam kciuki i działać,działać :D

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Nacia93
Hej dziewczyny... No to zaczynamy nowe starania...

Nacia to nie rozumiem, ten test który wrzucałaś 3 dni temu, był robiony 20 dni przed terminem @??
Na tym dzisiejszym widać jakiś cień, ale najlepiej powtórz za 2 dni, bo z tymi testami różnie bywa. A wynik odczytany o czasie, w sensie kiedy ten cień się pojawił?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy, z wyjazdem we dwoje na razie nie ma szans, staram się skupić na sobie, na tym co mam tu i teraz, ale wiecie jak to jest, my jedno, a nasze myśli drugie :/ A z duphastonu chyba nie zrezygnuje, bo wychodzi, że mam bardzo krótką fazę lutealną, a to może utrudniać zajście, ale z tego co zaobserwowalam, to biorę go już po owu, więc myślę, że on nie szkodzi. Wiadomo będziemy próbować dalej, ale sił już coraz mniej.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Nacia93
Hej dziewczyny... No to zaczynamy nowe starania...

Nacia to nie rozumiem, ten test który wrzucałaś 3 dni temu, był robiony 20 dni przed terminem @??
Na tym dzisiejszym widać jakiś cień, ale najlepiej powtórz za 2 dni, bo z tymi testami różnie bywa. A wynik odczytany o czasie, w sensie kiedy ten cień się pojawił?

Miało być 10 dni? nie 20...

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Nacia93
Ten cień wyszedł mniej więcej po 2 min

Mi w 33 dc wyszedł test negatywny a w 39 pozytywny i Tobie tez zycze pozytywnego testu!

Miś
Jeśli chodzi o duphaston to brałam 10 miesięcy od 15 do 25dc i do tego ovarin codziennie i acard na noc i przez cały czas się nie udawało, zmieniłam lekarza, kazał wszystko odstawić i robić swoje.. po tej wizycie kolejnego @ już nie dostałam. Spróbuj odstawić na dwa trzy miesiące i zajmij się czymś innym, wyjdź z koleżankami na zumbe basen coś żeby zająć głowę czym innym. Ja tak zrobiłam i się udało:) powodzenia !

monthly_2019_12/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_81518.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Miś Kolorowy tylko duphastonu nie odstawiaj czasem, przy Twoich krótkich cyklach jest on wręcz obowiązkowy! :D A jeśli wiesz kiedy masz owulacje to tym bardziej. Widzę, że masz synka w wieku mojej córki... ja też miałam problem z drugą ciąża, tylko u mnie problem był w endometrium i plamieniami, więc nie "bladzilam we mgle" w szukaniu przyczyn. Hsg robiłaś? Ja też miałam robić, ale już nie zdążyłam. Męża badałaś? Monitoring robiłaś?
Pęcherzyki pękają? Może ovitrelle na pęknięcie? Też nie zaszkodzi. Przepraszam, być może już pisałaś o tym a ja nie jestem w stanie znaleźć tych informacji...

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Ninki

Necia ja na tym teście nic nie widzę, nawet cienia więc może powtórz za kilka dni lub zrób badanie bhcg. Widzę że co jakiś czas wrzucasz tu takie testy a pytanie czy jakieś badania wykonywalas już typy czy masz chociaż owulacje? Życzę Ci oraz innym aby te dwie kreseczki szybko się pojawiły w tym nadchodzącym Nowym roku.

Odnośnik do komentarza

Cześć
Nie wiem czy ktoś mnie tu pamięta. Ja pamiętam bibs miskolorowy czy anulle z początku forum.
Gratuluję dziewczynom które zobaczymy dwie upragnione kreseczki.
My z mężem zaczęliśmy znów starania.
Dziwnie się czuje czekając na wyniki histopatologiczne i termin @.
Trzymam kciuki aby jeszcze któraś w tym roku zobaczyła dwie kreseczki.
Szczęśliwego Nowego roku aby był taki jaki każda chce .

Odnośnik do komentarza

Nacia, nie chce martwić, ale ja tam nic nie widzę. Najprościej potwór test po terminie @ albo idź na betę.
Uwierz, robieniem testów przed terminem robisz sobie tylko krzywdę bo będziesz wiecznie się zastanawiać czy jest czy nie. A to dla psychiki nie jest dobre. Zablokujesz się. Wiem, trudno jest wyczekac do terminu @. Nie wiemy jakie masz cykle, ile trwają, kiedy masz owy itd. A od tego bardzo dużo zależy. Ale 10 dni przed to stanowczo za wcześnie. Zarodek nawet nie zdąży się zagniezdzic...

Odnośnik do komentarza

Misia21
Cześć
Nie wiem czy ktoś mnie tu pamięta. Ja pamiętam bibs miskolorowy czy anulle z początku forum.
Gratuluję dziewczynom które zobaczymy dwie upragnione kreseczki.
My z mężem zaczęliśmy znów starania.
Dziwnie się czuje czekając na wyniki histopatologiczne i termin @.
Trzymam kciuki aby jeszcze któraś w tym roku zobaczyła dwie kreseczki.
Szczęśliwego Nowego roku aby był taki jaki każda chce .

Misia, pamiętam Cię.
Czemu czekasz na wynik hist pat? Miałaś jakąś biopsje??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...