Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mininka
Lolcia199
Mininka
Lolcia199
Mininka mieszkasz za granicą?

Tak, na codzień w Holandii


O ja też. Który tc? Ja mam 4t+3d. U Polskiej położnej byłaś ?

Ja dopiero się dowiedziałam o ciąży, dopiero po powrocie do NL idę do lekarza. U mnie w rejonie niestety nie ma polskiej położnej.

Ja mam w poniedziałek pierwszą wizyte u Pokskiej położnej ona też nie jest z mojego regionu ale ze względu na język wolimy iść do Polskiej. Mogę na priv? mam pytanko.

Odnośnik do komentarza

mininka ogromne gratulacje, super że się udało. W Holandii na pewno się tobą dobrze zajmą. Ja rodziłam już w NL i w życiu nie chciałabym chyba rodzic w Polsce. Badania miałam często. Kiedy spodziewasz się pierwszej wizyty?

Ja osobiście jestem około 9 dni po owulacji. W poniedziałek idę zrobić podstawowe wyniki krwi i zastanawiam się czy aby nie zrobić bety tak prowizorycznie. Po powrocie do NL też idę już do lekarza po jakieś dokładniejsze badania. W luty będzie rok jak się staramy.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj pojechałam na cito do lekarza bo po siusianiu patrzę na papier a tam brudny sluz i trochę krwi.. zawał
Ale z dzidzia wszystko dobrze , serduszko pięknie bije i ładnie rośnie :)
Nic związanego z macica ani szyjka wiec może być coś z układem moczowym.
Kolejna wizyta 10 stycznia
Ważne ze wszystko dobrze

monthly_2019_12/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_81457.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

A test robiłam popołudniu. Mąż trochę oburzony, że w niedzielę mi się zachciało test kupować.. I po co i w ogóle, czy nie za wcześnie. Aż się wkurzylam na niego. Ale wycieczka do sklepu okazała się nie na darmo :) Ah ci mężczyźni.. Myślałam, że trochę romantycznej do tego mąż podjedzie. Zrobiłam test i droczylam się z nim, że w sumie to nie chciał jeszcze wiedzieć to może poczekam z mówieniem jaki jest wynik :p

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny w Was siła i burza pomysłów :DJESTEM GŁODNA :D:D
Chce mi się coś,a koniec końców nadal nie mam pomysłu. Moje jedzenie teraz to skubanie niby ok bo dupsko nie urośnie. Ale mam smaka na jakąś zieleninę... Macie fajne przepisy? Ewentualnie zaproponujcie swoje ulubione dana :D będę wdzięczna za pomoc :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Mininka powiem Ci ,że boję się cieszyć i wszystko we mnie kipi bo familia jeszcze nie wie ;)
A jak tam u Ciebie z opieką w Holandii. Dbają o ciężarne i wczesne ciąże? Bo w uk dziewczyny mają ciężko nawet kłopot robią z podaniem progesteronu, który de facto ocalił nie jedną ciążę.

Wiesz Gooosia, nie mam pojęcia tak szczerze... Są różne opinie znajome są takie co chwalą i takie co narzekają.. Tutaj jest inaczej bo ciążę głównie prowadzi położna, ale z drugiej strony ja jestem cały czas pod opieką szpitala i lekarza. Jak będzie dalej dam znać...

Odnośnik do komentarza

Lolcia199
Mininka
Lolcia199
Mininka
Lolcia199
Mininka mieszkasz za granicą?

Tak, na codzień w Holandii


O ja też. Który tc? Ja mam 4t+3d. U Polskiej położnej byłaś ?

Ja dopiero się dowiedziałam o ciąży, dopiero po powrocie do NL idę do lekarza. U mnie w rejonie niestety nie ma polskiej położnej.

Ja mam w poniedziałek pierwszą wizyte u Pokskiej położnej ona też nie jest z mojego regionu ale ze względu na język wolimy iść do Polskiej. Mogę na priv? mam pytanko.

Jasne, jeżeli będe mogła pomóc.

Odnośnik do komentarza

Ineeska90
mininka ogromne gratulacje, super że się udało. W Holandii na pewno się tobą dobrze zajmą. Ja rodziłam już w NL i w życiu nie chciałabym chyba rodzic w Polsce. Badania miałam często. Kiedy spodziewasz się pierwszej wizyty?

Ja osobiście jestem około 9 dni po owulacji. W poniedziałek idę zrobić podstawowe wyniki krwi i zastanawiam się czy aby nie zrobić bety tak prowizorycznie. Po powrocie do NL też idę już do lekarza po jakieś dokładniejsze badania. W luty będzie rok jak się staramy.

Dzięki

Odnośnik do komentarza

mika1
Ja dzisiaj pojechałam na cito do lekarza bo po siusianiu patrzę na papier a tam brudny sluz i trochę krwi.. zawał
Ale z dzidzia wszystko dobrze , serduszko pięknie bije i ładnie rośnie :)
Nic związanego z macica ani szyjka wiec może być coś z układem moczowym.

Mika cudna perełka...
Hmm pij dużo żeby wypłukiwać bakterie jak tam są...
Kolejna wizyta 10 stycznia
Ważne ze wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza

Mininka
gooosia271
Mininka powiem Ci ,że boję się cieszyć i wszystko we mnie kipi bo familia jeszcze nie wie ;)
A jak tam u Ciebie z opieką w Holandii. Dbają o ciężarne i wczesne ciąże? Bo w uk dziewczyny mają ciężko nawet kłopot robią z podaniem progesteronu, który de facto ocalił nie jedną ciążę.

Wiesz Gooosia, nie mam pojęcia tak szczerze... Są różne opinie znajome są takie co chwalą i takie co narzekają.. Tutaj jest inaczej bo ciążę głównie prowadzi położna, ale z drugiej strony ja jestem cały czas pod opieką szpitala i lekarza. Jak będzie dalej dam znać...


Trzymam kciuki ,aby wszystko było super. I oczywiście czekamy na relacje :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...