Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gooosia271
Mininka
Nie, teraz nie.
W piątek chce powtórzyć betę I wtedy progesteron. Wiem że owu była bo miałam tylko ciałko żółte w sobotę.
Dlatego na razie nie mówię nic, nie cieszę się.

Rozumiem . Tak czy inaczej ciąży się nie wyprzesz ;) hi hi. Ściskam mocno!

Ojj Gooosia271, aby to była prawda ❤️ najlepszy prezent na święta. Moj jeszcze nie wie hihih planuje mu prezent na święta zrobić..
Martwi mnie tylko bol brzucha dołem...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Pięknie Dziewczyny... <3 <3 <3<br /> nie wierzę w to jeszcze ... takiego prezentu na święta nie mogłam sobie wymarzyć i wymodlić ..
powiedziałam Mamie, w tym wszystkim chciałam jej troszeczkę radości sprawić

która jeszcze jest na kolejce do testowania?
Kasie jak tam u Ciebie? nie odzywasz się, martwię się..

Odnośnik do komentarza

Mininka
gooosia271
Mininka
Nie, teraz nie.
W piątek chce powtórzyć betę I wtedy progesteron. Wiem że owu była bo miałam tylko ciałko żółte w sobotę.
Dlatego na razie nie mówię nic, nie cieszę się.

Rozumiem . Tak czy inaczej ciąży się nie wyprzesz ;) hi hi. Ściskam mocno!

Ojj Gooosia271, aby to była prawda ❤️ najlepszy prezent na święta. Moj jeszcze nie wie hihih planuje mu prezent na święta zrobić..
Martwi mnie tylko bol brzucha dołem...


Prezent piękny to fakt...moj to samo mówi hi hi. Co do bólu brzucha to tak jest. Mnie tak bolał niby w teminie @ teraz jest oki. Coś tam ciągnie,zakłuje itd...ale jak przegnę z obowiązkami to odczuwam dyskomfort i muszę poleżeć trochę. W pierwszej ciąży brzuch mnie bolał równo do 3miesiaca.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271

Prezent piękny to fakt...moj to samo mówi hi hi. Co do bólu brzucha to tak jest. Mnie tak bolał niby w teminie @ teraz jest oki. Coś tam ciągnie,zakłuje itd...ale jak przegnę z obowiązkami to odczuwam dyskomfort i muszę poleżeć trochę. W pierwszej ciąży brzuch mnie bolał równo do 3miesiaca.

Właśnie oststnio ponad 16 godzin w aucie, dzisiaj też więcej wysiłku, praca siedząca i tak mnie zaczęło boleć... Uspokojona trochę jestem.
Po nowym roku wizyta u lekarza pewno będzie...

Odnośnik do komentarza

Mininka
gooosia271

Prezent piękny to fakt...moj to samo mówi hi hi. Co do bólu brzucha to tak jest. Mnie tak bolał niby w teminie @ teraz jest oki. Coś tam ciągnie,zakłuje itd...ale jak przegnę z obowiązkami to odczuwam dyskomfort i muszę poleżeć trochę. W pierwszej ciąży brzuch mnie bolał równo do 3miesiaca.

Właśnie oststnio ponad 16 godzin w aucie, dzisiaj też więcej wysiłku, praca siedząca i tak mnie zaczęło boleć... Uspokojona trochę jestem.
Po nowym roku wizyta u lekarza pewno będzie...


No to masz odpowiedź...teraz święta i wypoczywaj ile się da chociażby sobie kopytka położyć na kanapę,a co! ;)
Ja dopiero ciasta skonczylam robić i padam na twarz,a w między czasie prezenty pakowałam aby moja młoda nie przylapała hi hi.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Mininka
Staraczki,

Pięknych rodzinnych świąt i aby się sypały II kreseczki...

Ja mam w sobie niepokój że w piątek beta spadnie


Kochana skąd te myśli? Co Cię niepokoi? Te bóle brzucha? Jak rozmawiałam 16 grudnia z ginem o tym bólu brzucha to mówiła,że to objaw wczesnej ciąży. Jeśli nie ma krwawień czy innych niepokojących objawów to żeby tym się nie martwić. Kazała brać (dowcipny) progesteron Luteinę 100x2. Po tej wizycie miałam wynik wynik ponad 27 progesteronu dość wysoko ,a mimo to biorę ... Nie zamartwiaj się bo szkoda zdrowia.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Mininka
Staraczki,

Pięknych rodzinnych świąt i aby się sypały II kreseczki...

Ja mam w sobie niepokój że w piątek beta spadnie


Kochana skąd te myśli? Co Cię niepokoi? Te bóle brzucha? Jak rozmawiałam 16 grudnia z ginem o tym bólu brzucha to mówiła,że to objaw wczesnej ciąży. Jeśli nie ma krwawień czy innych niepokojących objawów to żeby tym się nie martwić. Kazała brać (dowcipny) progesteron Luteinę 100x2. Po tej wizycie miałam wynik wynik ponad 27 progesteronu dość wysoko ,a mimo to biorę ... Nie zamartwiaj się bo szkoda zdrowia.

Cześć dziewczyny,
Właśnie te bóle brzucha martwią. Wczoraj jeszcze rozmawiałam z położna od siebie, opisałam cała sytuację to ona mi mówi, że wg niej to wogole za wcześnie mi beta wychodzi, do tego, że nie powinnam mieć żadnych boli.
Przyjechałam na święta do domu, ale wydaje mi się, że jutro będę szukać na cito lekarza na prywatną wizytę żeby mnie zbadał i coś zalecił, żebym mogła do domu wrócić bo powrót to kolejne 13h w aucie...

Żadnych plamień, krwawień, nic.. Piersi tylko takie cięższe i tyle.. No i brzuch jak więcej się zginam, ruszam to tak bardziej napięty.. No i po wigilii dalej objedzony hahahah

Odnośnik do komentarza

Mininka
gooosia271
Mininka
Staraczki,

Pięknych rodzinnych świąt i aby się sypały II kreseczki...

Ja mam w sobie niepokój że w piątek beta spadnie


Kochana skąd te myśli? Co Cię niepokoi? Te bóle brzucha? Jak rozmawiałam 16 grudnia z ginem o tym bólu brzucha to mówiła,że to objaw wczesnej ciąży. Jeśli nie ma krwawień czy innych niepokojących objawów to żeby tym się nie martwić. Kazała brać (dowcipny) progesteron Luteinę 100x2. Po tej wizycie miałam wynik wynik ponad 27 progesteronu dość wysoko ,a mimo to biorę ... Nie zamartwiaj się bo szkoda zdrowia.

Cześć dziewczyny,
Właśnie te bóle brzucha martwią. Wczoraj jeszcze rozmawiałam z położna od siebie, opisałam cała sytuację to ona mi mówi, że wg niej to wogole za wcześnie mi beta wychodzi, do tego, że nie powinnam mieć żadnych boli.
Przyjechałam na święta do domu, ale wydaje mi się, że jutro będę szukać na cito lekarza na prywatną wizytę żeby mnie zbadał i coś zalecił, żebym mogła do domu wrócić bo powrót to kolejne 13h w aucie...

Żadnych plamień, krwawień, nic.. Piersi tylko takie cięższe i tyle.. No i brzuch jak więcej się zginam, ruszam to tak bardziej napięty.. No i po wigilii dalej objedzony hahahah


Ale jak za wcześnie? No proszę Cię co za bzdury...ja równo 14 po owu miałam ponad 261 po 2ch dniach 670. W tej poprzedniej ciąży w terminie @ coś ponad 15... Oczywiście idz do gina i zapewne Cię uspokoi i powie,że to norma...w moim wypadku było tak w każdej z 3 ciąż. Raz mniej raz więcej ale ból towarzyszył. I ile byłam u lekarzy każdy mówił spokojnie to objaw ciąży. Więc?! Relaks radość i pozytywne myśli...lepiej pisz jak sprawca oto tego szczęścia zareagował? Bo chyba miała być niespodzianka :D

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze wszystkim Wam Wesołych świąt życzę :D

Mininka, ja 15 dni po zastrzyku miałam bhcg 128mlu/ml więc co ta baba gada. Poza tym w terminie spodziewanej miesiączki pobolewanie brzucha jak na okres plus plamienia przez pierwsze 3 miesiące i wszystko było dobrze. Więc Twoje objawy to normalne objawy. No. Jak masz to bierz duphaston, nie zaszkodzi a będziesz spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...