Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mela super, teraz niech fasolka spokojnie rośnie ❤
Mininka trzymam kciuki :)
Annulla wielu lekarzy bagatelizuje takie wyniki, może poszukaj po opiniach jakiegoś dobrego lekarza, który poszerzy diagnostykę, ja słyszałem, że za niski stosunek fsh i lh, może świadczyć o problemach z rezerwą jajnikową.
basiaczek jak tam u Ciebie? Powtarzasz test?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Miś Kolorowy i jak z tym plamieniem, rozkręciło się? Dobrze ze masz zapisany duphaston bo progesteronu przydałoby się więcej.

Ja w moich 2 zdrowych ciążach na pierwszej wizycie byłam zaraz po skończonym 6tc i serduszko dopiero co zaczeło bić, toteż moja lekarka jest zdania że po skończonym 7tc śmiało można iść :)

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy wczoraj miałam w planach, że zrobię dziś rano. Ale zanim wstanę z łóżka mierzę temp. A ta spadła poniżej 37. U mnie to ewidentnie na @. Po owu mam zawsze powyzej. Niby nie ma krwawienia, ale ja już nie mam watpliwosci, że @ przyjdzie. Rano się o mało nie poryczałam jak zobaczyłam tą temp.
Mininka jak tam u Ciebie? Daj koniecznie znać. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Mela super, teraz niech fasolka spokojnie rośnie ❤
Mininka trzymam kciuki :)
Annulla wielu lekarzy bagatelizuje takie wyniki, może poszukaj po opiniach jakiegoś dobrego lekarza, który poszerzy diagnostykę, ja słyszałem, że za niski stosunek fsh i lh, może świadczyć o problemach z rezerwą jajnikową.
basiaczek jak tam u Ciebie? Powtarzasz test?
Odnośnik do komentarza

Kurczę Annulla to ja też nie rozumiem tych lekarzy, każdy po swojemu interpretuje wyniki.
Bibs plamienie było dwa dni, później przeszło, ale dziś temperatura mega w dół i przyszedł @ :(;( A co do progesteronu, to ginekolog i endokrynolog stwierdzili, że jest ok, a mi też się wydawało, że trochę niski. Już sama nic nie rozumiem, poprzedni cykl 30 dni teraz znowu 23, jedynie na duphastonie mam normalne cykle.
Basiaczek doskonale Cię rozumiem, ale póki nie ma @ jest nadzieja, więc wciąż trzymam kciuki.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
U mnie nie może być spokojnie hahh
Wczoraj wylądowałam na sor bo mieliśmy prawie wypadek a po ostrym hamowaniu tak mnie strasznie brzuch bolał i podobno mdlalam (nie pamiętam) że mój mnie do szpitala wziął.. I tam zgłupieli no bo 12 dzień po pregnyl I beta 15.. Więc nic na razie nie mogę zrobić jutro mam powtórzyć wyniki.. A brzuch dalej pobolewa...
A ja jeszcze bardziej głupia jestem bo boję się cokolwiek myśleć..

Odnośnik do komentarza

Mininka
Gooosia271
Też mi się dużą wydaje, ale nie chce się nastawiać. Jutro rano idę betę powtorzyć po 48h mam nadzieję, że będzie wzrost nie spadek... Czego się najbardziej boję..
Brzuch i piersi dalej bolą..

Trzeba wierzyć,że to dobry znak i do Was również szczęście zagości. Ale wiadomo lęk jest normalny...trzymam kciuki kochana.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Hanka 90 nie lubię powiedzenia:" Na dwoje babka wróżyła"
Jesteś dwa dni po terminie @ ,więc możliwe że test powinien coś wykazać. Jeśli jesteś pewna,że ciąża niemożliwa to zostaje tylko wizyta u lekarza. Na dobrą sprawę z objawów może być i ciąża jak i spóźniona miesiączka lub zaburzenia hormonalne itd itd itd

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Hanka 90 sorryyyy ;) to zostaje wizyta u gina. Może coś z progesteronem ,albo owulka jak masz krotki cykl? U mnie objaw owulki to: śluz, meeega wrażliwe sutki...niektore kobiety mają też plamienia w tym czasie. Na dobrą spr wszystko może być ;) ciężko ocenić....a to pierwszy taki cykl czy już wcześniej miałaś takie objawy?

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...