Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

misKolorowy

Bibs lekarz skomentował wyniki, że prolaktyna wysoka, zaleca powtórzenie, a pozostałe wyniki wysokie, bo prawdopodobnie owulacja była wcześniej, w ogóle on to źle policzył, bo kazał mi iść od razu po wizycie zrobić badania, bo to 10dc, a dopiero później spojrzałam w aplikacje, że to był 11dc, więc chyba za późno, bo powinno się te badania robić między 3, a 10dc, na razie nie pisałam do niego zrobię jeszcze progesteron w 20dc i w następnym cyklu pójdę po skierowanie na powtórkę tamtych badań. A owulacja rzeczywiście była wcześniej bo w 13dc, tak mi aplikacja wyznaczyła na podstawie temperatury, bo w tym cyklu nocki wypadły podczas okresu, więc stwierdziłam, że mogę zmierzyć temperaturę, wykres typowo owulacyjny.

Kurcze szkoda, że tak dziwnie kazał Ci zrobić te badania bo dla oznaczenia rezerwy jajnikowej wykonuje się w 3-5dc... ale jak robiłaś w 11dc a w 13 dc była owulacja to wysokie LH(pik) może potwierdzić, że rzeczywiście owulacja była. Jestem ciekawa tej prolaktyny bo za wysoka może skutecznie utrudniać zajście.

Daj znać jak wyjdzie progesteron :)

Gosia wielokrotnie zastanawialam się co u zalozycielki reaktywowanego wątku... ;) a tu takie wejście, również gratuluję :)

Odnośnik do komentarza

Bibs a widzisz wróciłam jak bumerang ;) zresztą ciężko zostawić takie fajne forum. Dziękuję ❤
basiaczek Tobie też dziękuję i trzymam kciuki,aby się Tobie udało! Jak dasz radę to wstrzymaj się max z tym testem...najgorsza jest niepewność jak coś widac lub nie widać a potem leci test za testem :D
Ja dziś byłam na drugiej bhcg i wynik zapewne jutro i mam nadzieję,że tym razem przyrost bedzie cacy . Miłego dnia,teraz lecę robić porządki bo czasu mało ...

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Bibs ja właśnie nie wiedziałam, kojarzyła tylko, że te badania na początku cyklu się robi, skoro malarz kazał mi iść od razu zrobić, to zrobiłam, dopiero później się zorientowałam, że to nie ten dzień cyklu, napisałam do niego, czy mam powtórzyć, to odpisał, że tylko prolaktyna do powtórzenia. Dziś zrobiłam progesteron, tsh i t4, bo w piątek mam wizytę u Endokrynologa, wydaje mi się, że progesteron już spada na @, bo od wczoraj mam takie delikatne brązowe plamienie i temperatura delikatnie spada, ale zobaczymy co wyjdzie.

Gooosia to trzymam kciuki za przyrost, daj znać jak będzie wynik :)

Basiaczek, a który dc u Ciebie? U mnie 20 i też od 2 dni delikatnie temperatura w dół, na ciążę rzeczywiście powinna rosnąć, ale może jeszcze odbić do góry.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

basiaczek tak u mnie dopiero 20dc (7dpo), ale spadek na implantacje jest chyba jednego dnia, a później temperatura rośnie, ale nie wiem. Progesteron wyszedł 9,94, więc nie jakiś super wysoki, a lekarz skomentował, że w granicach normy laboratoryjnej i tyle, w sumie mam przepisany duphaston, ale dopiero od następnego cyklu, po zbadaniu tej prolaktyny. Za to tsh spadło do 0,39 A w listopadzie było ponad 4, dawka zwiększona niewiele, więc nie wiem czemu ono tak się waha.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Annulla narazie to wie tylko mąż i narazie tak zostanie ;) więc prezent owszem ale nie dla wszystkich. Młodej też narazie nie mówimy bo zaraz się wygada jak to dziecko :)
misKolorowy jak to jest z tą betą? Powyżej tyś "coś" widać czy już konkretnie bo jakoś mi umknęła taka informacja. Z pierwszą córką poszłam na pierwszą wizytę 6t6d i pykało serduszko...a bety nie robiłam w ogóle.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Prezent będzie, jeśli wszystko będzie ok... Boje się, bo wiele dziewczyn nawet tutaj pisało o poronieniach na początku. To faktycznie tak często się zdarza? Od rana mnie dzisiaj boli nad pępkiem, żołądek chyba, ale wyobraźnia już podpowiada najgorsze rzeczy.
Zrobiłam dziś druga betę, wyniki jutro, ale do lekarza się zapisałam dopiero na 15 stycznia - 8 tydzień. Ok taki termin, czy szukać czegoś wcześniej?

Odnośnik do komentarza

basiaczek
Dziewczyny czy któraś z Was może miała podwyższona prolaktynę? Co na to Wasz gine? Ja mialam 31 ale mój powiedzial, że to nic.
Tak myślę dlaczego ciągle nie wychodzi i czy to nie wina tej prolaktyny czasem.

No z tymi lekarzami to właśnie tak jest. Ja zaszlam kiedyś z wynikami to też popatrzyła i mówi że ok. Że wszystko mieści się w granicach normy. A mój stosunek LH do FSH byłkakos 0.3, a powinno byc okolo 1...
Odnośnik do komentarza

Mela musisz wierzyć w swoją fasolkę, s nie zakładać najgorsze, taki stres w niczym nie pomaga, trzymam kciuki za wyniki bety ;)
basiaczek przykro mi, ale nadzieja wciąż jest, do miesiączki jeszcze czas, więc nadal trzymam za Ciebie kciuki, co do prolaktyny, to mi wyszła 24 (norma do 23,3), więc lekarz kazał powtórzyć w kolejnym cyklu, bo za wysoka. Prolaktyna może blokować zajście w ciążę, więc na twoim miejscu sprawdziła bym jeszcze raz, tylko dzień przed badaniem unikać sexu i stresu, bo to powoduje wyrzut prolaktyny i badać ja na czczo Max do 8-9 rano.
Annulla kosultowalas te wyniki z jakimś innym lekarzem?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy ok dzięki za info.
lesnasarenka staram się być dobrym człowiek nie tylko od święta ;)
basiaczek napiszę tak....teraz u mnie testy z tej firmy domowelabolatorium czy coś takiego... Wychodziły widoczne pozytywne ale te o czułości 20,a te 10 co powinny być super czułe cień cienia cieni. Wniosek taki,że te 10 o kant dupy... A test ClearBlue ten z tyg ciąży wyszedł również pozytywny a ma czułość 20!

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy gooosia271dzięki bardzo dziewczyny. Poczekam jeszcze do końca tyg. Jak @ nie przyjdzie to spróbuję jeszcze raz. Od kilku dni ćmi mnie podbrzusze, myślałam, że będą 2 kreski a to pewnie na @. Co więcej rzadko kiedy coś mi się śni, a od tygodnia prawie codziennie i to takie dziwne rzeczy. Narobiłam sobie przez to nadziei.. człowiek się doszukuje jakichkolwiek objawów, a pewnie jakby się udało to lepiej by było jakby tych objawów nie bylo. Życie..

MisKolorowyCo do prolaktyny to pójdę za Twoją rada. W kolejnych cyklach będę sobie to badać częściej i skonsultuje to z innym gine na pewno.

Mela bądź dobrej myśli. Będzie dobrze. Nie można się martwic na zapas. Trzymam kciuki za Was :)

Odnośnik do komentarza

gooosia gratuluje i strasznie sie ciesze ze sie udalo :)) trzymam mocno kciuki, rosnijcie z dzidziusiem zdrowo :))

Mela dla Ciebie tez gratulacje i mysl pozytywnie :)) zawsze bedzie strach o wszystko ale zycze Ci zeby Twoja ciaza byla zdrowiutka i "nudna" :)) nie masz zlych doswiadczen to nawet o nich nie mysl :)

testujace trzymam kciukasy, podczytuje, ja byc moze wroce czynnie w styczniu bo juz chcialabym bardzo, musze jeszcze tylko przekonac poloweczke :)) z doswiadczenia testujcie po terminie okresu bo szkoda rozczarowan choc wiem ze trudno wytrzymac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...