Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Annulla01
misKolorowy
Annulla01 ja w sumie nie wiedziałam kiedy mam owulacje, testy owulacyjne wychodziły pozytywne około 13-14dc, lekarz twierdził, że to nie możliwe, bo faza lutealna jest stała i trwa 14 dni, ale na monitoringu też owulacja wyszła późno, bo chyba w 15dc, więc dostałam znowu duphaston, jestem praktycznie cały czas na luteinie lub duphastonie, teraz mam przerwę, bo to 3 cykl bez i cykle jakby się wydłużyły, 28-30 dni. W tym cyklu to nie badania hormonalne i na kolejny już znowu mam duphaston zapisany.
Co do zagnieżdzenie, to następuje ono od 7 do 12 dni, więc jest ono możliwe nawet przy krótkiej fazie lutealnej, ale warto pójść do lekarza i to sprawdzić, bo najkorzystniej jest jeśli trwa około 14 dni..

Dzięki za info. Ja jestem obecnie po 3m-cach na ovarinie i mój cykl chyba się normuje na nowo. Już dwa cykle mam 26dni. Tzn dziś jest 25dc więc w pon powinna być @. Tak bym chciała żeby nie przyszła... Jednak żadnych objawów nie mam.
A jak u Was? Kto testuje?
Faktycznie odkąd odeszły na nowe forum dziewczyny to tu straszna cisza jest.
Mika, a co tam u Ciebie?

Ja jutro ide na wizytę na godz 16.10 wiec trzymajcie za nas kciuki! Musi być dobrze

Mi udało się zajść w ciąże po zmianie lekarza i odstawieniu wszystkich leków czyli ovarin duphaston i acard. Kolejnej miesiączki po wizycie już nie dostałam :)

Jeśli potrzebujesz ovarin to mam 29 tabletek wiec mogę ci wysłać

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

basiaczek
Annulla01 Kiedy miałaś owu? Może to plamienie implementacyjne? Mierzysz temp? Jakie długie masz zazwyczaj cykle?

Dziś mam 27dc. Owu była w 16dc.
Moje cykle co do zasady są 23-24-dniowe. Chociaz ostatni mialam 26dni, a kiedyś wcześniej zdarzył mi się i 31... Też się wtedy nakręciłam na ciążę. Bylo podobnie jak teraz więc boję się że to będzie powtórka z rozgrywki...

Mika, oczywiście że wszystko będzie dobrze. Odezwij się po wizycie.
Za ovarin dziękuję. Też to odstawiłam- miałam przez 3m-ce I to chyba po nim mi cykl się wydłużyl. Takie mam wrażenie że wyregulowal mi cykl.

Odnośnik do komentarza

Annulla01 no przecież ta Diagnostyka mnie wykończy wrrr. Jak zwykle nie ma badań. Tzn napewno są zrobione tylko oni wiecznie mają czas na wprowadzenie do systemu ehhh.
A tak zapytam z ciekawości czy coś cokolwiek widać na usg to chyba powyżej tyś bhcg? Bo tak mi się coś kojarzy... Umówiłam do gina dwa terminy na 10 i 20 stycznia tak,więc zobaczymy. A i mam Luteine "powcipną" średnio mi się widzi,ale już nie dyskutowałam z lekarzem .

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Anulla,
A coś bralas w tym cyklu? Przepraszam, ale moja pamięć oststnio całkowicie nie taka...
Ja np miałam strasznie bolące piersi jak brałam Clo.. Teraz na menopur to praktycznie bez objawów przed....
Mi już napięcie z piersi zeszło, dzisiaj miałan taki skurcz w prawym jajniku, a wiem, że to z niego była owu w zeszłym tygodniu.. No nic.
trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...