Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

misKolorowy

W ogóle dziewczyny zrobiłam badania hormonalne i wyniki wysokie, stosunek lh i fsh powinien być około 1, u mnie jest prawie 4, prolaktyna ponad normę, niewiele, ale jednak przy staraniach chyba powinna byc niższa, czekam, aż lekarz skomentuje wyniki.

Super, że zrobiłaś badania, byłaś już u lekarza lub kontaktowałas sie? Jestem ciekawa co zaleci.

Odnośnik do komentarza

Hildegarda wczoraj właśnie sprawdzałam kiedy najwcześniej można zrobić test - kiedy to wgl ma sens.
Z tego co zaobserwowałam u niektórych dziewczyn pokazał się wynik pozytywny nawet 11-12 dpo.
Ale przecież każda z nas jest inna. U każdej hormony mogą inaczej sie zachowywać. Może po prostu za wcześnie u Cb na test. Ja pewnie też zrobie ok 11-12 dnia - bo nie wytrzymam.
Ale jedna kreska mnie na pewno nie zniechęci do wykonania kolejnego testu w późniejszych dniach.

Trzymam kciuki za kolejne testy :)

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Annulla01 ja w sumie nie wiedziałam kiedy mam owulacje, testy owulacyjne wychodziły pozytywne około 13-14dc, lekarz twierdził, że to nie możliwe, bo faza lutealna jest stała i trwa 14 dni, ale na monitoringu też owulacja wyszła późno, bo chyba w 15dc, więc dostałam znowu duphaston, jestem praktycznie cały czas na luteinie lub duphastonie, teraz mam przerwę, bo to 3 cykl bez i cykle jakby się wydłużyły, 28-30 dni. W tym cyklu to nie badania hormonalne i na kolejny już znowu mam duphaston zapisany.
Co do zagnieżdzenie, to następuje ono od 7 do 12 dni, więc jest ono możliwe nawet przy krótkiej fazie lutealnej, ale warto pójść do lekarza i to sprawdzić, bo najkorzystniej jest jeśli trwa około 14 dni..

Dzięki za info. Ja jestem obecnie po 3m-cach na ovarinie i mój cykl chyba się normuje na nowo. Już dwa cykle mam 26dni. Tzn dziś jest 25dc więc w pon powinna być @. Tak bym chciała żeby nie przyszła... Jednak żadnych objawów nie mam.
A jak u Was? Kto testuje?
Faktycznie odkąd odeszły na nowe forum dziewczyny to tu straszna cisza jest.
Mika, a co tam u Ciebie?
Odnośnik do komentarza

HildegardaAnulla01 uszy do góry. Ja jeszcze mam nadzieję ale już sobie zapowiadzialam, że jak się nie uda to się przynajmniej w sylwestra napije hehe. A za miesiąc kolejna szansa. I może nawet lepiej bo rozwiązanie nie wyjdzie w największe upały.
Wiadomo, że najlepiej by było zobaczyć dwie kreski. Ale zachowuje pozytywne myślenie mimo wszystko.
W sierpniu też chciałabym iść na wesele. W 8 albo 7 miesiacu może i by się jeszcze udało. Ale w 9 ciężko powiedzieć ... Więc kolejny plus.
Zachęcam do pozytywnego myślenia :)

U mnie nadal dziwne uczucie w pochwie. Parcie na pęcherz ale wydaje mi się że dolegliwości są bardziej od strony pochwy niż pęcherza. Chyba umówie się na wizytę u gina w przyszłym tyg. bo zaczyna mnie to trochę martwic.

Odnośnik do komentarza

Hildegarda jak ja Cię rozumiem, trzymaj się :*
Anulla jeszcze ciągle jest nadzieję nie załamuj się, trzymam kciuki za cud bożonarodzeniowy ❤
Basieczka za Ciebie również trzymam kciuki :) A tak odnośnie testów, to mi w poprzedniej ciąży wyszedł pozytywny 11dpo i to po południu, więc różnie się zdarza.
Bibs lekarz skomentował wyniki, że prolaktyna wysoka, zaleca powtórzenie, a pozostałe wyniki wysokie, bo prawdopodobnie owulacja była wcześniej, w ogóle on to źle policzył, bo kazał mi iść od razu po wizycie zrobić badania, bo to 10dc, a dopiero później spojrzałam w aplikacje, że to był 11dc, więc chyba za późno, bo powinno się te badania robić między 3, a 10dc, na razie nie pisałam do niego zrobię jeszcze progesteron w 20dc i w następnym cyklu pójdę po skierowanie na powtórkę tamtych badań. A owulacja rzeczywiście była wcześniej bo w 13dc, tak mi aplikacja wyznaczyła na podstawie temperatury, bo w tym cyklu nocki wypadły podczas okresu, więc stwierdziłam, że mogę zmierzyć temperaturę, wykres typowo owulacyjny.

monthly_2019_12/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_81100.jpg

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Hey! Pamiętacie mnie? ;) po ostatnim epizodzie z testem(pozytwnym oszukanym) wracam jak bumerang.
Zrobiłam już 6 testów ciążowych ,aby mieć pewność choć dalej mi ciężko uwierzyć.
Może nakreślę coś szybko: jedna córa z 2016r, potem puste jajo i zabieg 4 stycznia 2019 i teraz zaskoczyło znowu. ❤ Modlę się,aby tym razem nie było komplikacji i smutku.
Boję się bardzo i już jutro polecę do gina,aby powiedział co robić. Biorę już luteinę i jak mi się uda to zrobię bhcg aby spr przyrost.
A wizyta z usg to i tak pewnie po Nowym Roku bo teraz to nic nie będzie widać(owu była rowno 14dni temu)
Przepraszam tylko,że tak przepadałam bez wieści ,ale jakoś tak wyszło. Nie nadrobię 4 miesiecy nieobecności i nie wiem co tam u Was ,więc odzywajcie się dziewczęta.

monthly_2019_12/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_81128.jpg

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Krótko o mnie. Staramy się z mężem o pierwsze dziecko od około stycznia. Wiec juz troszkę minęło. Moje wyniki hormonów są bardzo dobre natomiast niestety mam policystyczne jajniki. Od tego miesiąca zaczęłam brać metformine i czekam na efekty. Dziś jest mój 18 dzień cyklu a trwają one z reguły 27 dni. Wiec testowanie wypada dokładnie 24 grudnia. Bardzo chciałabym zrobić mężowi taki prezent na święta, ale która by nie chciała

Odnośnik do komentarza

Aga1222 ja też mam policystyczne jajniki... 3 miesiące temu byłam u nowej lekarki ,która też metę chciała mi przepisać ale dała mi ulotkę o Miovelii i Miovelia nac . kupiłam kurację te na miesiąc x2 i te właśnie nac... No i zaskoczyło! Będę polecać z całego serca wszystkim . Meta to już większy kaliber,a po ostatniej aferze strach przyjmować tym bardziej ,że masz dobre wyniki.

monthly_2019_12/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_81137.jpg

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

basiaczek póki co to wszystko mi śmierdzi :D i nie smakuje mowa o posiłkach. Ale szczerze to dopiero teraz zaczęłam to kojarzyć z ciążą. Trochę dało mi też do myslenia brak wrażliwych piersi przed @ bo zawsze sutki bardzo mnie bolą a teraz cisza,ale to niebawem się skończy bo biorę lutkę i zaczynie się... No i dziś okropne mdłości po 15ej ale zwalam to na luteinę bo tak właśnie się po niej czuję niestety.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...