Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ineska, Nacia trzymam za was kciuki!
Motylek przykro mi, może ten świąteczny cykl będzie szczęśliwy ;)

Magdalena3 dzięki za wsparcie, niestety do mnie w piątek przyszedł okres i to ze zdwojoną siłą, a ja akurat piątek-sobota miałam dwunastki w pracy, ledwo dałam radę. 09.12 idę do lekarza i zobaczę, może on ma jakiś pomysł na nasze starania, bo mi już sił brak :/

Mona tez polecam mierzenie temperatury, przy pierwszych staraniach bardzo mi to pomogło i dało piękny obraz moich cykli, teraz niestety pracuję na nocki i nie mogę mierzyć.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie, musiałam odpocząć trochę od forum. Pozbierać myśli, ale już Was nadrobiłam :)
mika Rysia06 gratulacje kochane! Trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój ciąży! :)

U mnie owu była w tym miesiącu szybciej, ale jakoś nie mam nadziei. Odpuściłam. Może głupio to zabrzmi, ale już wszystko mi jedno. Nie chcę mi się o tym myśleć i znowu nakręcać. Będę zaglądać co jakiś czas by mieć wolną głowę :) Buziaki :* Trzymam mocno kciuki mamuśki :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Hej pisalyscie że moja beta była 0.2 ale należy pamiętać że ja z tych niecierpliwych i zawsze robię bete przed terminem @ kilka dni :D
misKolorowy czuje że już niedługo będą te dwie mocne krechy u Ciebie ! Nie wolno się poddawać :-)
A co do mierzenia temp to ja może dwa cykle mierzylam bo nie miałam do tego nerwów i głowy. Przez to codzienne mierzenie tylko się niepotrzebnie nakrecalam. Już wolałam iść na tą bete kilka dni przed @ :D
Mocno trzymam kciuki za testujace na dniach. 6 grudnia to super dzień na testowanie - mój szczęśliwy bo pierwsza ciaza się wtedy okazała :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena dziękuje za wsparcie, trzymaj proszę za nas kciuki :*
Pamiętam twoje szczęście w Mikołajki, a płeć poznałaś chyba w dzień kobiet nie?

Motylek żeli intymnych (jeśli pytasz o te w trakcie stosunku) nie wolno używać, tworzą barierę dla plemników, jest specjalny żel dla starających się on jest "przyjazny" plembikom, dawniej nazywal sie conceive plus i jeszcze pod tą nazwą można go kupić, a teraz o zmienionej nazwie ferilsafe plus, używam tego w tubce, który stosuje się na zewnątrz, a na ten cykl planuje zakup tego w aplikatorach, bo pamiętam, że przy pierwszej ciąży nam pomógł, ale teraz też na początku starań go stosowałam, a efektów nie było :/

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Pena ty masz szczęście do tych wyjątkowych dat :D
Nacia co u Ciebie?
Hildegarda gdzieś przeoczyłem twój wpis, mam podobne odczucia po poprzednim cyklu, taka rezygnacja i poczucie, że już mi wszystko jedno, ale z drugiej strony wiem, że nie można się poddawać. Trzymam kciuki, by ten odpuszczony cykl był szczęśliwy :*

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Domka 1
mika1
Jestem po drugiej wizycie
Jest jeden zarodek 2mm
Z usg 6tydzien
Kolejna wizyta za dwa tygodnie i wtedy ma już być serduszko
Trzymajcie za nas kciuki

mika co się stało z drugim zarodkiem?

Tak się dzieje często
Poprostu jeden zarodek się wytworzył a drugi nie. Pusty pęcherzyk

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Patunia87
Mika to trzymam kciuki za serduszko za 2 tygodnie. Odezwij się na forum ciąża po poronieniu, dziewczyny wypytują o Ciebie.

Napisz proszę co u mnie w moim imieniu. Ja omijam ta grupę, bo nie chce napotkać kolejnych historii i się stresować. Wiecie jak jest..
u mnie dziś wg USG 5t5d a wg OM 7t ale gdyby liczyć od drugiego okresu czyli od 20 października to 6t3d wiec tydzień różnicy jakos. Dzisiaj na usg zarodek 2,19mm
Kolejna wizyta za dwa tygodnie i będzie już serce
Wstawiam fotkę

Ściskam was wszystkie
Trzymajcie za nas kciuki

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...