Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Motylek, ginekolodzy twierdzili że skoro na monitoringu jest ovu zawsze to mam się starać sama...no i zaczęłam obserwacje cyklu;-) Ogólnie staram się >3,5r o dziecko, teraz 3 ciąża a dwie wcześniej starałam się 9mies (które straciłam), przy 1c nauczyłam się robić testy ovu, w 2c dodatkowo badać szyjkę a przed 3c głównie temperaturę (dzięki też forumowiczom- 6cykli mierzyłam z przerwami) gdy poznałam te 3 metody udało się w drugim cyklu!!
Też zaczynasz starania?masz już 3tka czytałam tj ci łatwiej?długo się starałaś?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję dwóch kreseczek i życzę zdrowych oraz nudnych ciąż.
Ja miałam w tym miesiącu odpuścić ale jednak chyba chęć posiadania drugiego szczęścia jest wieksza dlatego też coś tam dzialalismy w weekend. Z piątku na sobotę w nocy ból jajnika był tak silny że aż spać nie mogłam. Dawno nie miałam tak bolącej owulacji.. W sobotę wieczorem coś tam dzialalismy, śmiałam się do męża że po 1.5tyg poście jego plemniki powinny wariowac. Za 2 tygodnie okaże się co z tego wyniknie ( jakby się udało to jest szansa na poród w tym samym terminie co pierwszy synek).

Odnośnik do komentarza

Rysia, Mika ogromne gratulacje, spokojnych 9 miesięcy wam życzę ❤

Chwilę mnie nie było, bo musiałam zresetować głowę, odpuściliśmy ten cykl, mąż zrobił badania, źle nie jest, ale super też nie... czekam na @ i idę do lekarza, muszę w końcu zrobić badania hormonów, bo rok już jakiś czas temu minął, a my nadal w miejscu :(

Trzymam kciuki za Was wszystkie ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Motylek to zadroszcze że tak niespodziewanie, może teraz też tak będzie
Mika to super że już umówiłaś się do lekarza, powodzenia jutro, ja dziś pisałam do gin o wizytę, mam krótsze cykle niż ty bo u mnie wgl @ tj.4t3d ale chcę też w tym tyg bo kazał mi przyjść blisko 5 tyg, czekam
Ooo jak dużo dziewczyn jest tutaj przed @, życzę szybkich || kreseczek;-)

Odnośnik do komentarza

Rysia06 nie zagladalam na forum bo przez weekend nie mialam czasu :) dzis u mnie termin @.. i narazie nic. Zero boli jak na okres, zero bolu piersi... nic nic nic. Oczywiscie juz emocje w moim przypadku opadly bo 2 dni przed @ test negatywny o czulosci 10 ale no coz.. czekam :) jedyne co u siebie zaobserwowalam to 3 dni przed @ mialam duzo wodnistego sluzu... teraz juz jest normalnie wszystko... zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

rysia jakoś nie podejrzewam, żeby się udało tak od razu, ale z drugiej strony sąma nie wiem.
Czy mialyscie dreszcze, odczucie zimna na początku ciąży? Od weekendu mam migrene.. Czasem mi się zdarzają.. Z powodu spietych mięśni na karku.. Teoretycznie nic nowego, ale dodatkowo uczucie zimna, dreszcze, ale temp nie mam. I zawsze przy migrene minimalne mdłości ale dzisiaj rano to były mega mdłości, całkiem inne niż zazwyczaj. Ale tak sobie myślę, że pewnie nawet jak na mdłości to pewnie za wcześnie by było. Okres dopiero tak za 6 czy 7 dni wypada

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Odnośnik do komentarza

Dziś 33dc (cykle 28d) zrobiłam 4test i Kg, już ładnie wyszedł, mierze nadal temp. bo chce wiedzieć czy jest ok.
Wczoraj gin mi odp że nam brać 2xLuteinę, 30go w sobotę 15:45 wizyta, będzie 5t2d, trzymajcie kciuki.
Kama i co przyszła @ wczoraj?testujesz?jak przeczucia?
Nacia widzę cień drugiej kreski,powtórz jeszcze test, jak się tutaj wrzuca zdj to niestety pogarsza jakoś zdjęcia, mi 2 dni przed też taki cień pokazał a dziś nono;-)

monthly_2019_11/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_80598.jpg

monthly_2019_11/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_80599.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...