Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie przyznaję że jestem chora psychicznie. Okres miałam dopiero co 16.11 a teraz się zastanawiam bo był bardzo skąpy i założyłam że to norma, że pierwszy po porodzie może być dziwny. Tylko że jak dzisiaj bawiłam się rano z małym i mnie zadrapalo w gardle. Odkaszlnęłam lekko i od razu zebrało mi się na wymioty tak jak czasem jest kiedy się tak kaszle że się człowiek dusi. No niby nic ale taka nadwrażliwość wymiotowa na kaszel to był pierwszy objaw zarówno straconej jak i udanej ciąży... I od razu brzuch mnie zaczął ciągnąć i jajnik kłuje... Jeszcze przynajmniej dwa miesiące do rozpoczęcia starań a ja już sobie wmawiam objawy...
No chyba że to nie był okres i los się ze mnie śmieje żebym po ponad 2 latach starań, poronieniu i ciąży zaliczyła wpadkę zaraz po porodzie...
Dobrze że już we wtorek mam wizytę.

f2wlx1hp6sn7x0mh.pngf2wlx1hp5x53h93s.png

Odnośnik do komentarza

Domka 1
Rysia pamiętam Cię z innego wątku. Ale ty się naczekałaś i w końcu się udało. Możesz być przykładem dla innych dziewczyn. Gratuluję :)

mika tobie też gratuluję. Miesiąc miodowy zaowocował :D

10 miesiącu brałam duphaston ovarin i acard i nic..
Poszłam do innego lekarza odstawiłam wszystko jak kazał i się udało za pierwszym razem .
Dzwoniłam właśnie do niego i mówił ze mam brać tylko kwas foliowy i nic więcej i przyjść we wtorek na wizytę

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Rysia06
Mika 3 testy, 27dc 10 mlu , a 25 mlu w 28dc i 29d-@
Były cienie we wszystkich;-) a ty w który dc?

Ja zrobiłam w 33 dc i nic nawet cienia

A wczoraj 39dc i wyszedł o czułości 20 nawet w ciągu dnia :)
Dzisiaj rano zrobiłam z innej firmy żeby potwierdzić tez o czułości 20 i taka sama kreska praktycznie co na wczorajszym w ciągu dnia :)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...