Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety rozpoczęło się krwawienie tak jak przewidywałam. Może i coś się zaczęło dziać, ale widocznie ciąża się nie utrzymała. Smutno mi, ale biorę to na klatę i będę się starać dalej. Bo co mi pozostaje? Najgorzej jeszcze teraz przeżyć okres i wtedy będzie z górki.

Też tak macie, że ludzie się pytają kiedy dziecko i chcecie im wykrzyczeć, że się staracie, ale nie wychodzi? W końcu unikacie tematu i dusicie to w środku? Jakie to frustrujące.
Przy trzecim to się pewnie pytają "znowu w ciąży?" :P Widząc po sobie jak to przeżywam staram się być taktowna i nie pytam o takie sprawy, chyba że ktoś sam chce o tym rozmawiać :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja nie robiłam testu jest @ najwidoczniej musiała się rozkręcić. Cieszę się że nie musiałam czekać na nią chociaż mniej niż w tamtym miesiącu. Przyszła normalnie.

Hildegarda ja jak pytałam w aptece o te testy krwi to pani mówiła że one jeszcze nie są do konca przetestowane dlatego ich nie sprowadzają także nie koniecznie musiała być to ciąża może.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie oczekujące. Część z was może mnie kojarzy chociaż większość pewnie nie. Kilka słów o mnie: lat 27 (od stycznia będzie 28) dwóch synków; jeden lat 8 a drugi zaraz kończy 2 miesiące (urodzony 24.09) i może weźmiecie mnie za wariatkę ale niedługo chciałabym do was dołączyć. Wiem że to trochę szybko po porodzie (chcemy zacząć starania od stycznia) ale dużo kobiet zalicza wpadkę zaraz po urodzeniu i rodzą zdrowe dzieci rok po roku a biorąc pod uwagę że nie zawsze to wychodzi tak szybko bo np o drugiego staraliśmy się ponad 2 lata i zaliczyłam po drodze poronienie a chciałabym żeby różnica wieku nie była tak duża jak w pierwszym przypadku to chyba musimy już zacząć o tym myśleć z mężem powoli.
Jak na razie 26.11 mam kontrolę u mojej gin po porodzie i jej przedstawię sytuację i spytam się co ona na to.
Wczoraj dostałam pierwszą @ po porodzie bo niestety nie udało mi się karmić piersią (czemu to k... nie jest takie proste i naturalne jak wszyscy mówią?) i czekamy na wizytę i dalszy rozwój sytuacji
Przepraszam że tak długo i chaotycznie ale mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi i przyjmiecie do swojego grona bo razem czeka się raźniej czy to na dwie kreski czy na rozpoczęcie starań

f2wlx1hp6sn7x0mh.pngf2wlx1hp5x53h93s.png

Odnośnik do komentarza

Hej

Długo mnie nie było, chciałam trochę odpocząć od wszystkiego.
U mnie dzisiaj 34dc piersi nie bolą, okresu nie widać nic a nic, wczoraj zrobiłam test i oczywiście jedna kreska. Posłuchałam nowego gina i odstawiłam duphatston i ovarin i biorę tylko folik.
Nie wiem sama co myślec o tym miesiacu.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Hej, witajcie wszyscy, nowe osoby, które również się witają jak ja i te które już są tu dłużej. Mamy już 3-latka w domu i chcemy właśnie powiększyć swoją rodzinę.
lesnasarenka myślę, że przede wszystkim lekarz doradzi Wam czy lepiej poczekać czy już można. Oczywiście, że są mamy które mają dzieci rok po roku:) tak jak i ty nie mogłam się doczekac starań, długo myśleliśmy czy już czy jeszcze nie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny dziś nie wytrzymałam i pobiegłam rano po test i właśnie go zrobiłam i wynik negatywny :( nie wiem co jest grane w piątek dostałam plamienia w dniu spodziewanej @ w sobotę i niedziele przechodziłam we wkładce dziś już nie myło żadnego plamienia może troszkę z rana w razem z poranna toaleta . Myślicie ze zrobiłam za wcześnie test czy powinnam zastanawiać się nad inna przyczyna braku @

Odnośnik do komentarza

Edyta P. Nie chciałabym Cię poznawać nadziei, bo a nóż widelec u Cb może to być ciąża. Ale ja zanim zaczęłam się starać, miewałam takie plamienia zamiast @. Nie za często. Może 1 albo 2 razy w życiu. Było to wynikiem, zmęczenia, stresu, złej diety, choroby. Ale powody mogą być też inne i taka miesiączka może mieć miejsce.
U mnie miala, ale ja wtedy nie planowałam ciąży więc wgl nie szukałam w niej usprawiedliwienia. Po prostu to zignorowalam. W kolejnym cyklu była normalna więc nawet nie poszłam z tym do gine.

U mnie dzisiaj @ i na ten cykl koniec testowania. Wracam za jakieś 35-40 dni :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja od dziś zaczęłam mierzyc temp. Ale w piątek idę do dr także dowiem się czy wogole występują u mnie owulacja bo badalam hormony przez 3 miesiące i jak nie to będę miała włączone leczenie. Tylko jak na złość dostałam @ o czasie 28 dnia a zawsze mam po 36 dniach i pewnie ten miesiąc będzie zmarnowany. Ale też zaczęłam mierzyc temperature także zobaczę. I zastanawiam się nad kupieniem tester em owulacji Afrodyta ktoras może używa lub używała i może wyrazić opinie?

Odnośnik do komentarza

Mmissia ja używałam tego mikroskopu owulacyjnego ale innej firmy Geratherm i powiem tak że było tak że pokazywał że będzie Owulacja A na monitoringu u gina nie było pęcherzyków. Czasem dwa razy w cyklu pokazywała mi owulacje. Robiły się piękne paprotki ale czy to było wiarygodne to nie wiem. Były cykle kiedy zgadzalo się z usg oczywiście ale nie za każdym razem. Poprostu postanowiliśmy przytulać jak jak najczęściej niezależnie od owu i się udało wtedy :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Edyta.P
Cześć dziewczyny dziś nie wytrzymałam i pobiegłam rano po test i właśnie go zrobiłam i wynik negatywny :( nie wiem co jest grane w piątek dostałam plamienia w dniu spodziewanej @ w sobotę i niedziele przechodziłam we wkładce dziś już nie myło żadnego plamienia może troszkę z rana w razem z poranna toaleta . Myślicie ze zrobiłam za wcześnie test czy powinnam zastanawiać się nad inna przyczyna braku @

Edyta.P gdy mi się spóźniała @ to dzień po zrobiłam test i negatywny, po 5 dniach od terminu @ miałam plamienie-brązowe (na wielkość małego palca) byłam pewna że to ciąża i w tym dniu pokazał test pozytywny. Jeśli plamienie było od dnia terminu @ i test negatywny to chyba tj okres tylko może taki słaby...zgadzam się z kasieka122
Ja mam mieć @ 22go czuje że przyjdzie ehh

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie "nowe i stare" dziewczyny.
Ja Was czytam, ale jakoś tak ostatnio nie miałam o czym pisać.
Mika a robiłaś może bete? miałaś już takie długie cykle?
Rysi a my idziemy tak samo z cyklem, ale mi apka w sumie na dzisiaj pokazała pierwszy dzień @ i od wczoraj tak mnie brzuch ćmi jak na @ tylko lżej niż zawsze i na razie ani widu ani słychu jej. Zobaczymy, chciałabym jej już dostać bo mam się umawiać na laparo w pierwszych dniach @.
Mona , Hildegarda co u Was?
Edyta P może być taka skromna @ jak miałaś dużo stresów, albo jak brałaś jakieś leki.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...