Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, dajecie mi mega siłę. Ja Was tak podziwiam
Mona, Ty pocieszasz nas, a my chcialysmy pocieszac Ciebie. Jestes dla mnie wzorem opanwania i skupienia :)
Basiaczek, mozesz to uznac za objaw ale sie nie nakrecaj bardzo. Ja mam to w małej skali co miesiąc. Te objawy powoduje progesteron. W 2 pierwszych tyg od zaplodnienia nie ma za duzych roznic ciaza a nie ciąża. Ja się staram pare miesiecy i obserwuje mocno i docjpdze dp wniosku, ze spokojnie moge ciazy nie zauwazyc, bo paleta objawów jest co miesiąc, tylko kiedys nie zwracalam na noe uwagi :)
Miisia, testujesz?
Hildegarda, wybiwrasz sie na bete?
Moje wojowniczki!!!? :) Sciskam

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Staramy sie o drugie dziecko niestety cos nie wychodzi. Powiedzcie mi prosze czy po tabletkach ant jest jakis bum hormonalny i lepiej zajsc bo np z pierwszym dzieckiem odstawilam po 10 latach brania i odrazu za pierwszym razem bylam w ciazy a teraz odstawilam poczekalam 3 miesiace i nic ani za pierwszym ani za drugim wiem ze moze trzeba czasu ale kurcze z synem tak bezproblemowo sie udalo a teraz ciagle rozczarowania

Odnośnik do komentarza

Edyta.P trzymam kciuki. Oby się udało.

Hildegarda a co u Ciebie? testowałaś coś więcej?

Ja już dziś miałam ochotę zrobić test. Czuję, że coś się dzieje z moim organizmem. Ale nie wiem czy to na @ właśnie czy z tego lepszego powodu.
Dziś temp. przestała spadać. Nawet delikatnie wyższa niż wczoraj.

Dziewczyny ile dni przed okresem temp zaczyna spadać?

Odnośnik do komentarza

Hildegarda, moze to hormony Ci powariowaly?
Miisia moze zatestuj ?
Basiaczek, mnie ok 2dni przed spada
U mnie nadal brak@ to chyba najdluzszy moj cykl ever. Do domu wracam dopiero w niedziele, ale jak cos to bede poowtarzac test. Ale piersi bolą mniej to pewnie ten wynik negatywny nie bez powodu. Ale ta sytuacja sprowokowala wiele rozmow z moim lubym i okazuje sie, ze on jest lepiej przygotowany niz sadzilam, wiec przynajmniej taki plus ;)

Odnośnik do komentarza

Część dziewczyny dzisiaj byłam.na wizycie u mojej Pani doktor. Niedawno wrocilsm. Pęcherzyka juz nie ma wydalilo sie. Od wtorku mam jakby okres w środę mam jehsv do szpitala na dyżur do mojej Pank doktor ma zmierzyć endometrium czy macica dobrze ale obkurcza a jak nie mam dostać leki. Mam nadzjjdd zd będzie wszystko ok. Kazała poczekać 3 miesiączki do kolejnego starania i zrobić badania genetyczne wypisala tam listę badan w tum badanie z policzka DNA ciekawe hmm 300zl mówiła ze kosztuje no ale trzeba zrobic. Noi nic robię badania i tyle...do usłyszenia w marcu mam nadzieje : - ) powodzenia dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...