Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

basiaczek
Hildegarda, niby apka pokazuje 11 dpo. Ale różnie piszą na necie, że owu może być nawet 3 dni po skoku temp. więc już sama nie wiem jak to interpretować.
Może któraś z Was to bardziej ogarnia. Załączam mój wykresik temp. Test owulacyjny robiłam 4 listopada i wyszedł pozytywny.

Basiaczek ja mierzę temp, ovu może być dzień przed wzrostem, w dniu wzrostu ale i również po nim, jedno jest pewne że 3 temp ponad linia podstawowa to jak najbardziej płodne-a po nich niepłodne,
też myślę że 3 dni ze skokiem to najlepszy czas i tu obstawiam ovu ucb:-)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze się nie cieszę i nie dziękuję, ale jest duża nadzieja. Czuję się coraz bardziej ciążowo. Oby się potwierdziło.

Dziewczyny nie załamujcie się :* Dopóki nie ma @ to jest nadzieja. Wiem, że to nie żadne pocieszenie, ale w końcu się uda. Ja czekałam chyba z 7 cykli. Już przestałam liczyć ;) Pilnujcie dobrego śluzu i postarajcie się działać bardziej na spontanie, po winku. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale miałam dobre przeczucia już podczas staranek. Jakoś tak pozwoliłam psychicznie się zapłodnić. Bez żadnych wątpliwości. Zeszłym razem też tak było. Piszę to teraz żeby nie zapomnieć, a może akurat komuś pomoże. Cały czas trzymam za Was kciuki :*

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Hildegarda mi też sie wydaje, że Ci sie udało. Gratki.

PannaEm mierzysz temp? Wiesz kiedy miałaś owulację?
Z tego co czytałam to ta pierwsza faza po okresie może się wydłużyć. Lutealna zazwyczaj zawsze trwa ok. 14 dni. Więc jeśli miałaś późno owu to może po prostu cykl Ci się wydłużył? Ja w zeszłm cyklu nie mierzyłam i też wariowałam bo zazwyczajmiałam 33 dc a tu @ w 39 dc.
chyba z 3 razy między 33 a 39 zrobiłam test w domu i raz betę nawet.

Rysia, ja przed owu miałam też wysokie. ok 36,8-36,9. Chyba temp. zależy od osoby bardziej bo niektóre dziewczyny mają takie w owu jak ja przed. Dzisiaj miałam 37,08 i mam wrażenie, że bardzo powoli spada niestety.
Od niedzieli w sumie mam takie uczucie, że się w tym miesiącu nie uda. I trochę jestem przygotowana na @. Test chyba jednak zrobię najwcześniej w ndz rano o ile do tego czasu nie przyjdzie @.

Odnośnik do komentarza

Basiaczek kiedyś mierzylam ale przy moim trybie zycia to trudne do zrobienia. W tym cyklu nue bolaly.mnie.jajniki na owu. Wnioskowalam po śluzie i po objawach ktore z czasem mowia mi ze juz na bank po owu, czyli piersi, sluz itp. I wychodziloby na to ze re dwa tygodnie juz minely.... Ale cóż. Male byly w tym miesiacu szanse, ale wczoraj dosc dziwnie sie czulam, nic na okres nie wskazuje, pare dni po wyliczonym terminie to i nadzieje sie pojawiły ... No ale cóż. Teraz zrobie przerwę

Odnośnik do komentarza

Mona, nie wierzę. Jak się trzymasz?? Przesyłam Ci wielkie wsparcie, wiem, że teraz czeka Cię trudny czas, ale pamiętaj, że później będzie lepiej... Pomyśl, że organizm wysyła sygnał, że jest już gotowy do ciąży o teraz będzie tylko lepiej... Wiem, marne to pocieszenie... Jesteśmy z Tobą.
Hildegarda pięknie gratulacje!!!!
Ja dzisiaj byłam na wizycie, dostałam progesteron na @, mam mieć kolejne badanie bo jednak po hsg coś im się tam nie podoba i musza sprawdzić jeszcze raz. Uważają, że ksztal macicy nie pozwala na zajście w ciążę... Załamałam się... Jak coś będzie nie tak to albo operacja albo koniec starań...A jeżeli wszystko będzie ok to dalej na zastrzykach i stymulacji... Więc teraz dwa cykle poszły w siną dal, w grudniu kolejny będzie stracony. Zmęczona jestem strasznie. Pierwszy raz dziś zadali pytanie co robimy dalej czy przerwany leczenie czy nie a ja nie umiałam odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza

Hildegarda nareszcie jesteś tutaj z myślami czy na pewno jestem w ciąży : - ) jeżeli ten z krwi wyszedł dobrze tzn ze beta wzrosła : - ) trzymam kciuki. PannaeM zrkb test za kilka dni zobaczymy co z tego wyjdzie, a może sprobujesz z tym testem co Hildegarda? Mininka dzięki za cieple słowa no cóż upadlam polezalam ale podniosłan się j walcze. Jutro jedziemy do naszej lekarki maz dalej ma nadzieje ale ja mam taki normalny okres od wtorku wiec ja w sumie jade zapytać kiedy możemy wrócić do starań i mam nadzieje ze uslysze ze sama się wyczyscilam. Mininka idź moze do innego lekarza, teraz nagle wymyślili sobie zły kształt macicy hmmm.

Odnośnik do komentarza

Apel do dziewczyn które czekają na brak okresu. Słuchajcie taka myśl mnie naszla, ze lepiej dostać okresu przeczekac te kilka dni i wrócić znowu do starań niż zajść w ciążę i mieć tak jak ja pusty pęcherzyk lub co gorsza poronic Później widząc juz maleństwo i jego serduszko a później szpital czyszczenie i czekanie minimum 3 miesiące. Głową do gory, cyc do przodu i lecimy dziewczyny : - )

Odnośnik do komentarza

pAleksandra Ja też jeszcze nie wierzę. Powtórzę testy i będę czekać dwa tygodnie na potwierdzenie.

PannaEmnadal trzymam kciuki. Może owu była później.

Mininka co to znaczy, że masz niesprzyjajacy kształt macicy? Słyszałam o jakiś anomaliach, ale wszystkie prędzej czy później zachodzily w ciążę. Może skonsultuj to z innym lekarzem. Nie poddawaj się :*

basiaczek Rysia06 Kiedy testujecie?
mmiissiiaa dostałaś @ czy to tylko plamienie?

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za dobre słowa,
Właśnie to jest dziwne, miałam tyle badań robionych i od lutego każdy cykl monitorowany i nikt nigdy nic nie powiedział... Ale lekarka tłumaczy że na hsg jak podawany jest kontrast wyszło coś dziwnego dlatego chcą to sprawdzić bo nie wiedzą czy to kontrast tak dziwnie zareagował, czy zrobił się tam jakiś balonik powietrza czy co...
Na razie i tak muszę na @ czekać później badanie i zobaczymy...
Myślę, że może też taka chwilowa przerwa też mi dobrze zrobi. Bo nie będziemy na stresie działać chociaż stres to ja mam cały czas taki, że nie wiem... Ehhh
Ale kochane moje co nas nie zabije to wzmacnia więc wiem, że prędzej czy później się nam uda.
Tego życzę - awansem na święta, aa dobra najpierw na andrzejki, później Mikołaja i kilka innych okazji do tych życzeń znajdziemy - abyśmy w nowy rok wszystkie weszły z dwoma kreseczkami ❤️ :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na niektórych stronach piszą, że jako jeden z objawów wczesnej ciąży są zaburzenia mięśnia między przełykiem a żołądkiem. Co może właśnie powodować cofanie się zawartości żołądka.
Czy jeżeli zjadłam dzisiaj naprawdę bardzo mało a cały dzień mi sie odbija. Nie cofa ale odbija. Przepraszam, nie wiem jak to innaczej określić. To czy mogę to uznać za objaw? Nie wypiłam też za dużo a latam co chwile do wc.
Mam też takie uczucie wilgotoności, przez co mam wrażenie, że dostałam już @. Chodzę siku i przy okazji sprawdzam czy już jest czy nie.

Hildegarda, ja test zrobię w niedzielę rano o ile nie dostanę @. Coś mi się wydaje, że nawet jakby się udało a zrobiłabym wcześniej to wyszedłby negatywny. Więc ndz. Chyba zwariuje przez te 2,5 dnia :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...