Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mona hmmm,smutno to co czytam,mam nadzieje że po wizycie u innego lekarza będzie jakaś nadzieja,różnie to bywa ale ja nie chce myśleć jeszcze o najgorszym... tule mocno :*
Hildegarda 27dc? A Ty chyba masz ogólnie 29 dniowe? Jakoś tak mi się kojarzy,nie wiem jak te testy z krwi dla mnie to nowość ale może już coś by wykryło skoro masz już jakieś „dolegliwości” ;-) wiesz,tak napisałaś o opuchniętej pochwie,ja coś takiego miałam,już akurat nie mam ale właśnie była taka nabrzmiała. Nie nakręcaj się ale intuicja może jednak ma racje ;-) trzymam kciuki!

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

A moze być cos takiego jak taki błąd? Maz jest załamany chyba bardziej niż ja. szkoda mi go : - ( najgorwze jest to ze powiedzielisky już rodzicom a w weekend miala być moja urodzinowa impreza i mieliśmy reszcie powiedzieć.. Ehh do dupy to wszystko ja tez chciałam juz z domu pracować żeby nie jeździć do pracy, miałam z młodym trochę w domu psosiedziec bo ciągle choruje w tym zlkbku...za dużo planów a życie zweryfikowalo.

Odnośnik do komentarza

Mona ja w telewizji nawet taki reportaż widziałam że lekarz skierował kobietę na zabieg, z powodu pustego pęcherzyka, on miał przeprowadzić zabieg. Kobieta się nie zgodziła. Pojechała do innego lekarza a tam wszystko w porządku. Serduszko biło itp. Nie poddawaj się. Każdą taką sprawę trzeba skonsultować z dwoma lekarzami. Ja u mnie serduszko przestało bić to też pojechałam na USG gdzie indziej.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Mona nie musisz mieć zabiegu. Może się samo oczyścić. To podobno lepiej niż zabieg. Uważaj tylko jeśli będzie to duży krwotok to lepiej jedź na SOR. Któraś dziewczyna z forum o poronieniu pisała że jak się już zaczęło to w jeden dzień silne krwawienie i ból a później już mało. Teraz jedna też czeka aż się coś zacznie dziać bo nie chce zabiegu. Zawsze trzeba iść na kontrolę po poronieniu zobaczyć czy wszystko się dobrze wyczyściło. Po zabiegu też.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jej Mona ale mi smutno, wspolczuje Ci strasznie.
Hildegarda ja bym spróbowała wytrzymać ze zrobieniem tego testu, będziesz mieć pewność, oby się udało .
Rysia, basiaczek trzymam za Was ksiukasy.
Edypa P a może po prostu schodzi Ci woda z organizmu? Ja tak często mam w drugiej fazie cyklu, najpierw mało co koszystam z toalety a w drugiej fazie to bym z kibelka nie wychodziła.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Mona894 strasznie mi przykro. Bądź silna.

Ja zaczynam mieć wątpliwości czy mi sie uda.
Czasami mam wrażenie, że zbliża się @ jak nic.
Nie jestem w stanie nic nadciągnąć na objaw ciąży. A tu już 35 dc i 11 dpo. Jak dostanę@ to sobie chyba z mężem podrinkuję na odstersowanie przed nowym cyklem bo mnie zaczyna nosić. Jeszcze mam takie stresy w pracy. Na pewno nie sprzyja to w zajściu.

Ale trzymam za Was kciuki dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

Mona894 ja miałam w tym roku poronienie zatrzymane i nic kompletnie się nie działo i niestety musiałam mieć zabieg ale w szpitalu dwóch lekarzy robiło mi usg i miałam jeszcze robiona bhcg zanim cokolwiek zdecydowane zostało. Nie to że pójdziesz i odrazu Ci robią. Przykro mi bardzo i wiem co czujesz. Jado dziś czuję pustkę.

Hildegarda ja też jeszcze nie testowałem. Dziś u mnie 27 dzień ale i tak poczekam jeszcze kilka dni zanim test wykonam( chyba że @ przyjdzie ). Ale u mnie dziś kompletnie nic i mdlic mnie przestało a brzuch przestał pobolewa chyba już ze 3dni, także pewnie znowu nic niestety.

Odnośnik do komentarza

Hej dxiewczyny! Rzadko sie udzielam ostatnio bo dalam sobie na wstrzymanie. Ale podczytuje Was regularnie, ciesze sie i smucę razem z Wami i trzymam stale kciuki!
Mona, strsznie mi przykro ze tak stresujaco u Ciebie. Ale wierzę, ze jeszcze nie wszystko stracone :* ściskam!
Hildegarda, bądź silna, nie testuj za wczesnie :)
Co do objawów ciąży przed terminem to ja chyba mysle, ze to w 99% objawy naturalnego wztostu progesteronu w 2polowie cyklu. Ja mam zawsze częstsze oddawanie moczu, bóle piersi, lekkie bóle brzucha i jajników, zatkany nos, senność.... I jakos nic z tego :P moze gdybym byla w ciąży to by sie nieco nasiliło, ale czy bym to jednoznacznie powiazala?
Ja aktualnie 32dc. Od 4 dni czekam na okres, ciaza raczej malo prawdopodobna bo nie bylo raczej starań kiedy trzeba. Robilam testy tydzień temu (myslalam ze to 11dpo) bo chcialam sie napić. I były negatywne. Cczekanie czekanie.
Pozdrawiam Was cieplo.

Odnośnik do komentarza

Patunia to dobrze ze wszystko jest ok. Dziewczyny dziękuje za wsparcie mam taki jakby okres od wieczora a w nocy biegunka i wymioty chyba cały organizm się czyści. Nie wiem jak sie czuje chyba od początku nie czułem tej ciąży stad cały stres i nerwy i tez barsoz nie przeżywam tej straty. Myślę sobie ze odczekamy trzy miesiace i zaczniemy jeszcE raz. Mam nadzieje ze uda mi się oczyścić samodzielnie i nie będę musiała iść do szpitala. Dziękuje Wam za wsparcie

Odnośnik do komentarza

Mona podziwiam Cię naprawdę i trzymam kciuki za przyszły sukces.

Hildegarda ja bHCG nie robię. Chyba, że nie będę miała @ 50 dni i test nie pokaże 2 kresek. Robiłam w zeszłym miesiącu w 39 dc a na następny dzień @. U mnie za ten test się słono płaci. W tej cenie to prawie 10 testów o czułości 10 mogłabym kupić i też nie chce denerwować mojego wizytą w laboratorium, bo on uważa, że będzie co ma być, dlatego wolę sobie po cichu w domku teścik z rana i nikt o tym nie wie, oprócz Was :D

Dziewczyny rano pisałam, że żadnych objawów a teraz sama już nie wiem. Byłam w toalecie i wydaje mi się, że miałam plamienie implementacyjne. Nie wiem już sama. Pojawił sie znowu cień nadziei. Sama też nie do końca wiem czy to aby na pewno to, bo nigdy nie miałam takiego plamienia. Okres to na pewno nie jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...