Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny.
Dołączam sie do Was. Tylko czekam, żeby zrobić test.
We wtorek rano miałam skok temp. To mój pierwszy miesiąc kiedy mierzę temp. W ostatnim miesiącu o mało nie zwariowałam chyba z 3 testy zrobiłam, cykl miałam 39d już myślałam, że to ciąża bo nigdy tak długiego nie miałam nawet betaHCG zrobiłam, co sie później okazało dzień przed @. Teraz zamierzam wytrzymać conajmniej 10 dn od skoku z robieniem testu.

Odnośnik do komentarza

Witam się z rana z informacja, ze u mnie kolejny cykl klapa. Okres przyszedł z wielkim bólem. Juz chyba nawet nie jestem zawiedziona, ale wkurza mnie fakt, ze tak dlugo to trwa. Tak jak pisałam wczesniej do konca roku daje sobie na spokój, pozniej porobie jakies badania i zobacze co mi lekarze powiedza. W sumie moze postaram sie pojsc do lekarza przed wyjazdem do Polski bo ostatnimi czasy moje cisnienie krwi wariuje. Moze to tez ma jakies znaczenie..

Odnośnik do komentarza

Hildegarda, sama nie wiem kiedy zrobić. Chciałabym już wiedzieć czy się udało, ale jak zrobię za wczesnie to nawet jak bym była to i tak pewnie zobaczę jedną kreskę. Póki co czasami mnie lekko boli lewy jajnik. Przed skokiem zrobiłam test owulacyjny więc jestem raczej pewna co do owulacji. Jutro będzie 7 dzień od skoku. Wiec czekam na jakieś objawy. A jeśli @ nie przyjdzie do niedzieli to w ndz zrobię test. Chociaż wolałabym zrobić wczesniej. Dzisiaj jest 32 mój dzień cyklu. W 26 miałam skok. Najdluzy cykl miałam 39 (cykl przed tym).

Odnośnik do komentarza

Nacia93 z bliźniakami HCG rośnie szybciej, ale teraz na tym zdjęciu nowym nie widzę drugiej kreski. 8dpo to chyba test by nie wyszedł. No chyba, że owu była jednak szybciej. Powtórz za kilka dni, albo zrób test z krwi. To Twój pierwszy cykl starań? Testowanie zbyt szybko to po prostu szkoda kasy, bo i tak trzeba będzie powtórzyć.
basiaczek Nie wiem czy wytrzymam do przyszłego weekendu :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co myślicie o tych wszystkich objawach przed terminem @? Tyle się tego naczytałam, że dziewczyny miały mdłości, zachcianki i inne rewelacje. Mnie się wydaje, że większość z nich sobie wmawia, a zbiegiem okoliczności jest, że akurat udało im się w tym cyklu zajść. Ja w poprzedniej ciąży dopiero dzień przed testem i to wieczorem poczułam ból piersi. To był 28dc. Żadnych żył ani nic nie było, tylko ból, ale to bardziej pod sutkami niż całe piersi na okres. Nie wiem jak to wyjaśnić :) Może miałam lekkie przeczucie, że się udało, ale sceptycznie do tego podchodziłam. Co Wy na to?

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Jak byłam w ciąży z synem to nawet nie spodziewałam się że jestem w ciąży. Akurat byliśmy w trakcie przeprowadzki i występy wały u mnie mdłosci i ból jak na miesiączkę. Mąż kupił test przyniósł i mówił zrób. Wysmialam go ale na odczepnego zrobiłam i bylcien cienia. Poszłam do lekarza tydzień później a tam dopiero 4 tydz. Także to zależy od organizmu.

Odnośnik do komentarza

basiaczek szczerze powiem że ja miałam objawy, często sikałam, miałam zgagę i mnie mdliło czasami nie cały czas, piersi bolały ( chociaż bolały nie raz przed okresem) to i tak test nie wyszedł mi wcześniej niż w przewidywanym dniu @. Nawet te super czułe. Wiem jak to jest jak się chciało już wiedzieć, a te testy negatywne tylko denerwowały. 2 dni przed @ robiłam i wyszedł negatyw. Załamana wypiłam z mężem piwo na wieczór. 2 dni później pozytyw.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia87 mnie to w sumie mdli dzisiaj strasznie ale nie chcę tego wiązać bo się o objadłam jak głupia i pewnie dlatego. Druga rzecz to byłam w kościele pełnym ludzi. Tak mi było słabo i duszno, że szok. Jeszcze starsza pani obok mnie miała na sobie stare futro i myślałam, że zwymiotuje od tego zapachu. Ale wydaje mi się że to właśnie z przejedzenia

Odnośnik do komentarza

Nacia 8dzien po ewentualnym zapłodnieniu? Ciut za wcześnie Kochana. Mniej więcej próbuj od 10tego/12tego dnia po zapłodnieniu. Ja mój pierwszy wykonałam 11tego dnia od dnia potencjalnego zapłodnienia.... wstrzymaj się jeszcze z kilka dni,wiem!jest trudno :-)
Hildegarda trzymam kciuki za ten test :) wiesz,u mnie było tak że dopiero zaraz przed @ zaczęły mnie delikatnie pobolewać piersi tu tak po bokach,a jeszcze przed wykonaniem testu miałam taki ciągnący się śluz codziennie,gdzie przed@ powinno być sucho....to mi wtedy dało do myślenia :-) ale każdy jest inny także....
Ineeska przykro mi że znów klapa.... warto sobie zrobić przerwe od ciągłych wyliczań,starań a potem wyszukiwania objawów czy czekania żeby zrobić test. Niech ta przerwa pozytywnie wpłynie na Ciebie :*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...