Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

iguana ale wieści. Trzymam kciuki aby było dobrze. Z tego co pamiętam to chodzi o to z tą heparyny aby brać regularnie o tej samej godzinie. Doczytać w ulotce dobrze. Ale Neoparin chyba nie ma heparyny tylko inne coś. Ale to też przeciwzakrzepowe. Ja brałam fraxiparine czy jakoś tak to się nazywało. Teraz mi dali acard bo dimery zaczęły skakać i mam skontrolować bo może wystarczy sam acard.
Trzymaj się i zadzwoń najlepiej do hematolog swojego i on ci powie kiedy najlepiej brać.
Ja mamie robiłam ok 10 ale jej powiedzieli obojętnie o której ważne aby o stałych godzinach.
Ale radość mam. Tyle szczęścia. Trzymam mocno kciuki aby tym razem już było wsio dobrze.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mało się udzielam ostatnio. Ale czytam was na bieżąco. Gratuluję wszystkim którym się udało. I również mocno trzymam kciuki za szczęśliwy finał.
U mnie już połowa minęła. W środę mam polowkowe. W pon robiłam dimery kontrolne jak to ja i niestety wyszły dużo ponad normę. Dostałam właśnie acard w szpitalu i w pon muszę skontrolować raz jeszcze jaki wynik. Jak będzie dobrze to pewnie zostawia mi ten acard a jak nie to również zastrzyki. Ale chyba wolę zastrzyki bo raz ze przyzwyczajenie i wiem jak się po nich czuję. A po acard zie nie bardzo dobrze.
No ale czas pokaże.
A co u reszty dziewczyn ciężarnych?

cobra, karolcia a jak tam u was? Dajecie sobie radę? Nie ma problemów?
Madziak widzę że ty się już przygotowujesz do środy. Czasem was podczytuje na pazdziernikowkach.
A jak kaska? Ona chyba też brała zastrzyki albo bierze właśnie z heparyny.
Ooo ale wspomnień mi wróciło z czasów staraczki... Same pozytywne. I to wasze wsparcie. Kochane bylyscie, jesteście i będziecie. Czy to nowa tura czy stara kobiety potrafią się wspierać. Rozkleilam się... Wybaczcie...

Spać nie mogę bo moje dziecię w brzuchu się przestawiło na porę nocna i właśnie urządza harce :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena tak za 4 dni wielki dzień :)
U Kasi ok, ona ma ten sam dzień ciazy co ja czyli 38+3 ale coś się suwaczek zacial :/ tylko ona czeka na psn, ale ze ma cukrzyce (nie ciążowa tylko ta klasyczna) i zakrzepice to jeśli nic się nie wydarzy do 30.10 to szpital i chyba wywoływanie będzie lub decyzja o cięciu.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gratuluję, za równo pozytywnych bet, jak i wieści z wizyt, ale wysyp się tu zrobił ❤

To ile zostało nas starających się? Kasie, Pani k, Mmiissiiaa, mika ktoś jeszcze jest?

Mój cykl jakiś dziwny tym razem, test owulacyjny pozytywny w 13 dc, śluz płodny też, a ostatnio owu miałam później, wczoraj 16 dc i brązowe plamienie, więc nie wiem, czy to owulacja dopiero, ale tak mnie rozłożyło, że działań nie było (ostatnie w 14dc), przedźwigałam się i tak mnie bolał kręgosłup, że nie mogłam się ruszać i w końcu wzięłam ketonal, chyba nici z tego cyklu :(

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie dalej bez zmian. Od czwartku rozowy sluz rano i potem czysto, jeszcze drodze wieczorem.
Już zglupialam .... czy to skutek uboczny progesteronu w kapsułkach... Plus rano mam zawroty głowy.
Termin @ był w środę, dziś 31dc.
Sorki że tak ciągle o tym pisze... Ale nie wiem co o tym myśleć. W czwartek test był negatywny.
Chyba dziś zajadę do apteki i zrobię jutro rano kolejny...

Odnośnik do komentarza

Pani k zrób koniecznie betę.

Postanowiłam zostać przy acard. Duzo dziewczyn z forum poronienia bierze rano heparyne a wieczorem acard. Z resztą sam lekarz mi mówil że acard nie szkodzi. Więc dziś rano mąż zrobił mi pierwszy zastrzyk. Sam zastrzyk ok ale potem to rozpieranie nie zbyt przyjemne ale i tak jest lepiej niż myślałam.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

magalena u Ciebie już połowa, ale ten czas biegnie :)
A o jakiej porze dnia bierzesz Acard? Powinno się wieczorem, ja brałam przed snem i nie miałam żadnych skutków ubocznych.

A u nas wszystko ok, starsza powtarza młodszej 150x dziennie, że ją kocha najbardziej na świecie. Mam nadzieję, że tak jej zostanie :)
Obie w nocy śpią więc nie mam na co narzekać.
Jesteśmy szczęśliwi że są :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Madziak acard to na bazie salicylanow więc jak na aspiryne uczulona jesteś to nie powinnas tego brać.moj tata właśnie raz zazyl aspiryne i okazało się że po 20 latach jak ja zażywal doraźnie tka go uczulilo. Prawie się udusil. Ja za to mam na ibuprofen uczulenie.
iguana to rozpieranie to pewnie przez to że za szybko Ci podawał. Niech spróbuję wolniej wciskać. I jak coś to ja zawsze sobie to masowalam aby się lepiej rozeszło.
A jak bierzesz heparyny to nie wiem czy dobrze ze jeszcze acard bierzesz. Bo to aż tak mocno się rozrzedzi ta krew i tak jak MadziaK mówi że możesz mieć krwotoki.
karolcia90 ja to biorę tak pomiędzy 13 a 14. Dzisiaj się zgapilam i dopiero wzięłam. A z racji tego ze jak brałam z rana to mnie wieczorem ten katar brał. A jak brałam wieczorem to rano jak wioze córkę do przedszkola to mi leci. Więc jak biorę w południe to akurat wypada na moment gdy idę spać albo po. Tylko właśnie teraz nie zadziałało bo dzisiaj i wczoraj wstałam a i tak katar miałam. Ale krócej niż 3h więc może organizm musi się przyzwyczaić. Napewno omowie ten temat z gin w środę.
Super że córka uwielbia siostrę. Życzę aby dalej tak było i mam nadzieję że tak wam zostanie. A ja niestety jeszcze nie wiem kto u mnie w brzuszku mieszka ale mam nadzieję na środę że się dowiem na polowkowym już na 100% bo niedawno mi ginka powiedziała że dziewczynka ale na jej oko to na 50% :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mika współczuję wylewu na ręku. Może za słabo docisnelas po pobraniu albo poprostu przebił ci zyle na wylot.
Ja miałam raz tak i to uparla się Kobitka na prawą rękę i nie mogłam do domu wrócić autem bo tak bolało a biegi trzeba było zmieniać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena nie mam uczulenia tylko właśnie rozrzedza krew i leci z nosa, mama mi czasem dawała mam dzieckiem byłam. Krzepnięcie mam dobre więc widocznie tak mocno na mnie działa.
No jak na 50% dziewczynka to dużo Pani dr nie wniosła hihi Ty masz w środę wizytę a ja już będę Kamilka tulic :D
Mika mi tak zrobiła babka jak pobieram krew na pappa, wbila się jakoś pod kątem i grzebala igła w ręce bo trafić nie mogła, dwa dni ręki nie mogłam wyprostować bo rwalo i siniak był na pół ręki. Teraz się okazuje że zrobil się tam zrost i nie chce płynąć krew więc cała ciąże musiałam pobierać z prawej skąd gorzej leci.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak to dobrze że nie masz. No i współczuję właśnie ze odrazu krwotok. Mój dziadek tak ma niestety. Ale on często miewa krwotoki z nosa. Miał 5000 badań i też wszystko dobrze.
A no i ty Kamila będziesz szybciej tulic niż ja się dowiem kto u mnie rośnie. Bo ty z rana a ja o 10.30 ale będę podglądać forum. :D
A Filipka jakoś nastawilas już? Rozumie że będzie braciszek?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...