Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

PaniK u mnie to było takimi falami jak się podcieralam to był albo sluz taki zabrudzony taka jakby brązowa krwią, albo pojedyncze nitki krwi w poniedziałek miałam taką żywa krew jakby trzy skrzepy i odkąd zaczęłam brać duphas ton to jest czysto. A brałam wcześniej luteine pod język. Jeżeli masz możliwość to poproś nawet rodzinnego o duphas ton u mnie dużo pomógł. Lekarka odpisała mi żebym przed 2izyta 29.10 zrobiła znowu betę i jakoś mnie strach ogarnął że mało urośnie ehhh

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Dalej bez @ niestety. Byłam u lekarza przepisał badania i niestety trzeba czekać. Mówił że dobrze ze wzięłam luteine ale zapisał mi jeszcze raz na 5 dni także jasie nie znam i nie wiem czy to dobrze nawet. I jeszcze zobaczymy co wyjdzie z zbadań. Mówię mu ze testy wyszły negatywnie ale bchg i tak zlecił.
Dziewczyny trzeba myśleć pozytywnie ale jak to zrobić czasami.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba umrę na zawał zanim pojawią się wyniki, a to dopiero początek stresu. Jest mi niedobrze z nerwów.
Madziak83 umówiłam się na 17.20 na wizytę na dzisiaj tak w razie czego. Bo jak coś to będę go dręczyc o leki a zwłaszcza o heparyne bo moim zdaniem ona może mi pomóc. Tylko nie wiem czy przyznać się mu ze od podejrzenia nadkrzepliwosci biorę acard raz dziennie. dużo o tym czytałam i wiem że z jego pomocą wiele dziewczyn zmagajacych się z poronieniami nawykowymi donosiło ciąże pomimo nie zdiagnozowano nadkrzepliwosci. Jak coś to też bym chciała spróbować w ten Sposob utrzymać ciąże, ale nie wiem jak on do tego podejdzie.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Madziak83 nie wiedziałam :)
Jeżeli zasugeruje mi zwolnienie to wezmę oczywiście ale powiem szczerze że nie chciałabym jeszcze. Nie chcę żeby ktoś w pracy wiedział bo nie wyobrażam sobie odkręcania tego, a do tego wiem że to będzie ogromny problem dla firmy bo mnie nikt nie zastępuje a jestem odpowiedzialna za finanse w firmie. Moje szefostwo jest anty do wszystkich ciąż więc na wyrozumiałość nie liczę. Lubię swoją pracę ale oczywiście maleństwo jest najważniejsze.

A za gratulacje podziękuję jak ciąża będzie potwierdzona, na razie proszę trzymajcie kciuki!

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziękuję za wsparcie, jesteście cudowne ❤

A więc: Miałam robione usg ale nic na razie nie było widać, jednakże śluzówka jest gruba co wskazuje na ciążę.
Dostałam: duphaston 2x dziennie
clexane 0,4 1x dziennie (w aptece dostałam zamiennik Neoparin), no i folik x2.
Acard kazał odstawić.
O zwolnieniu nic nie mówił a ja nie pytałam - pytał tylko jaką mam prace i czy nie dzwigam.
Kontrola za 3 tyg. Mam być dobrej myśli :)

Mam pytanie czy któraś z was bierze zastrzyki z heparyny? bo lekarz mówił żebym brała o 10 czy 12 w dzień i tak się zastanawiam czy to różnica o której się ją bierze bo wolałabym żeby mąż mi robił zastrzyki w domu wieczorem.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...