Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Pani k ja w 2 ciąży miałam plamienie implatacyjne 2 dni przed terminem @ więc moim zdaniem to możliwe.

Mininka a na kiedy masz termin @?

Mnie też brzuch boli i mam uczucie że @ przyszła ale nadal sucho. Po za tym innych objawów brak więc czekam. Przed ostatnimi ciążami takiego bólu trwającego już 3 dzień nie miałam więc się nie łudze. U mnie dziś 28dc.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Mona no widzisz i wszystko jest super :) myślę ze luteina i dupek pomogły i się unormowalo :) daj znać co powie lekarz.
Dziewczyny co do holu brzucha to na początku ciazy jest on identyczny jak na okres tylko taki jednostajny, nie skurczowy. Przynajmniej u mnie tak było. Przy cystach też miałam taki sam bol tylko silniejszy plus bol piersi. Zwykle nie bola w ogóle. Takze najlepiej do gina na badania bo wszystko może być objawem ciazy, okresu lub innej dolegliwości.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Lekarka napisała mi snsem że widocznie musiała być ciąża wcześniejszą. 29.10 mam u niej wizytę mam nadzieję że będzie już coś widac : -) dzisiaj od rana zupełnie inaczej się czuje jestem szczęśliwa jakąś taką oczyszczona nie ma plamienia jest zupełnie inaczej nie wiem co się stało. Hildegarda robiłaś betę? Myślę że teraz powinna już wyjść może skocz rano na pobieranie krwi będziesz miała jasność może mniej będzie stresu kochana? Patunia mam nadzieję że beta ładnie będzie rosła i wszystko będzie cudownie. Chyba się poplacE jak zobaczę wreszcie coś na monitorze : -) iguana u Ciebie może też beta by się sprawdziła?? Ciekawe jak tam Aleksandra a na wizycie : -)

Odnośnik do komentarza

Hildegarda idź na bete albo powtórz chociaż test. A ilu zazwyczaj dniowe miałaś cykle?

mona widzisz wszystko jest w porządku :) teraz dbaj o siebie i odpoczywaj.
Jak do jutra nie przyjdzie @ to rano zrobię test. Na bete pójdę dopiero po pozytywnym teście bo już w tym roku tyle razy byłam, że "wstyd" mi iść znów do tego laboratorium (chociaż Pani jest tam przemiła i już mnie kojarzy :)) Jeżeli test będzie pozytywny to na pewno muszę iść pilnie do gina bo jest w trakcie badań od hematolog i mam wolne miałko S poniżej normy więc pewnie jakieś leki dostane, bo być może z tego powodu straciłam dwie ostatnie ciąże.

Aleksandra i jak tam? czekamy na wieści!

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

~Pani K
Już przesądzone... różowe ślady na papierze... czyli nic z tego.
Nie mogę pogodzić się z tym ze lekarz za każdym razem zadowolony... owulacja wszystko super.... a nadal nic z tego.... czuje jakby ciąża była poza moim zasięgiem....

Wiem co czujesz. Miałam to samo w tym miesiacu. Ide na kontrole cyklu w przyszłym tygodniu i jestem ciekawa co mi ginekolog powie

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

iguana może ty razem.....? :)) super by było! Myśle pozytywnie o Tobie.
Mona No! No widzisz :))) super! Teraz się nie stresuj i wyluzuj,cierpliwie czekaj na wizytę,cieszę się że jesteś już szczęśliwa :))

U mnie wszystko gra. Ciąża zatwierdzona choć póki co to tylko pęcherzyk ciążowy (4,5mm),jutro mam resztę badań i zakładanie karty ciąży,już na zwolnieniu jestem :D przepisał mi jeszcze duphason bo coś mówił że po cc to może mnie trochę szew boleć. A tak to śpiewająco ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Nie pisałam pare dni, bo oczywiscie w niedziele dostalam okres i polecialam na wyjazd sluzbowy i dopiero dzis wracam. Bylam zalamana, bo wydawalo mi sie, ze starania mialam idealnie. Mam swoje wnioski n nowy cykl i zobaczymy. Muszę powoli zacząć szukać pracy a to zatrzyma moje starania na troche :/ wiec to chyba ostatni cykl.
Gratuluje dziewczyny dobrych wyników i spoojnych ciąż zyczr!

Odnośnik do komentarza

Super dziewczyny, ze z Waszymi fasolkami wszystko w porządku, oby tak dalej!
Mnie wczoraj dalej tak podbrzusze bolało, ale cały czas myślałam że to po clo, wieczorem dopiero się złamałam i wzięłam "na wszelki wypadek" furaginę i ból o połowę mniejszy, dzisiaj już prawie nie boli a wzięłam dopiero dwie dawki wczoraj. Nie miałam częstomoczu, nic mnie nie szczypało przy sikaniu a tu taki psikus. Zastanawiam się teraz, czy dalej brać tą furaginę? jakby była fasolka to jej mogę zaszkodzić, ale jak jej nie ma to na darmo będę cierpieć, a raczej mam małą wiarę że w końcu przyszedł mój czas.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Iguana trzymam kciuki kochana, i od razu do lekarza zeby tym razem ciąża się utrzymała.
Kasie zapalenie pęcherza jest bardziej niebezpieczne w ciazy niż furagin, a do 5 tc (skończonego) leki nie przenikają do dziecka więc bierz przez 5 dni jak jest zalecone. Ogólnie w ciazy nie powinno się brać furaginu, lekarz przepisuje inny lek, ale jest to antybiotyk, jednak nawet jeśli jesteś w ciąży to na tym etapie jej nie zaszkodzisz.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...