Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mika bardzo mi przykro z powodu @. Liczyłam że Ci się uda.
pAleksandra śliczna beta. To jutro na wizycie może będzie już więcej widać niż u mnie.
MadziaK już nie długo będziesz tuliła maleństwo. Jak fajnie.
Hildegarda co słychać?
Ja dziś kiepsko. Strasznie słaba jestem. Właśnie się wybieram do sklepu bo muszę coś na jutro na obiad ugotować, a jak pomyślę o jakimkolwiek jedzeniu to strasznie mi niedobrze.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny przykro mi z powodu że miesiączki przyszły :(
Hildegarda a może to jakiś problem hormonalny? Ponoć jak za długie cykle to ciężko z zajściem w ciaze.
Dziękuję za wszystkie życzenia, na pewno będzie dobrze, i pochwalę się maluchem :) ciekawa jestem jak Filipek zareaguje, będziemy wszyscy razem w szpitalu bo ten w którym będę rodzic dane taka możliwość widc super bo bym się zaplakala bez niego ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Hildegarda
pAleksandra super beta! :)
U mnie test negatywny i nadal chora :( Szkoda, że te cykle są coraz dłuższe. Nadal czekam na okres. Już mi się odechciewa.

Mi tez się odechciewa.. wiem co czujesz. Ja dzisiaj pół dnia przepłakałam. Jeszcze dzisiaj dzień dzieci utraconych:(
Ciężki dla mnie podwójnie.

Ide w tym miesiacu na monitoring cyklu. Jeśli to nie pomoże jedziemy z M do kliniki niepłodności na badania.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Hildegarda
pAleksandra super beta! :)
U mnie test negatywny i nadal chora :( Szkoda, że te cykle są coraz dłuższe. Nadal czekam na okres. Już mi się odechciewa.

Znam to uczucie rezygnacji. Obyś szybko z córką wyzdrowiała, i zobaczyła znów różowe barwy. Nie możemy się poddawać, cycki do przodu i heja dalej.
Ja się umówiłam wreszcie do gastrologa bo oprócz tego wszystkiego dokuczają mi strasznie jelita, mam brzuch jak balon i boli przy każdym ruchu,i tak od ponad miesiąca. Oprócz tego cały czas czuje macicę, kurde jak nie urok to sr...
Wymyśliłam, że może przez to się nam nie udaje. Boli mnie ciągle brzuch, co skutkuje nerwami i wydzielaniem kortyzolu do organizmu a ten z kolei nie pozawala sie zagnieździć jajeczku. Łapie się już wszystkiego jak tonący,a na laparo powiedziałam że dam sobie jeszcze miesiąc jak teraz się nie udało teraz, zwłaszcza po ostatniej historii mojej koleżanki w ciąży. Była pod opieką tego samego lekarza co ja i w trakcie porodu w zeszłym tyg o mało się nie przekręciła na tamten świat. Po 20 godzinach skurczy miała rozwarcie 3cm i koleś jej nie chciał cesarki zrobić, położna zawołała innego lekarza a ten ja od razu położył na stół, dziecko już było zatrute wodami płodowymi a koleżanka dostała krwotoku i straciła przytomność podczas cesarki, dobrze, ze ją odratowali i krew jej przetaczali. Młody od razu na antybiotyku. Straciłam dużo zaufania do tego lekarza.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Hej u mnie chyba nic z tego. Robiłam betę w sobotę była 41 a wczoraj 70. Pisałam do mojej lekarki kazała powtórzyć po 48 godzinach ostatnia betę i zobaczymy. Ja niestety czuje ze nic z tego nie będzie tylko czemu tego okresu nie ma a beta rośnie. Cały czas albo plamienie albo trochę spokój i lekkie plamienie. Wolałabym już żeby dostać okresu ew. Znowu się starać niż robić jutro betę a tu będzie 90 :-/

Odnośnik do komentarza

Kasie straszna historia :O masakra co się czasami słyszy,ale też nie można za bardzo żyć takimi informacjami bo byśmy nie miały zaufania do żadnego z lekarzy jakoś trzeba myśleć że się uda.
Mam nadzieje że gastrolog Ci pomoże z problemami z brzuchem :*
Mona jeszcze nie wszystko stracone,może powoli się ta ciąża rozwija,a co na te plamienia Twój doktor? Może to jest przyczyną??
Mika trzymam ✊ za ten cykl pod totalną kontrolą...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...