Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hildegarda tule mocno ale jeszcze nic straconego. Mam znajomą co test wyszedł negatywny w sobotę właśnie. Wieczorem z koleżankami piła piwko a w poniedziałek test pozytywny.
A więc póki nie ma @ to jest nadzieja.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hildegarda, PannaEm nie zalamujcie się. Pamiętam ze w pierwszej ciąży dopiero 4 dni po spodziewane @ wyszła mi leciutka druga kreska. W poniedziałek zróbcie betę to najpewniejsze sposób. Trzymam kciuki. Ja dzisiaj znowu byłam na becie wyniki popołudniu a wczoraj dowiedziałam lekarza, dał mi luteine pod język ( coś obrzydliwego) ale wolę to niż drapac się po tej dopochwowrj sprawdził głowica i powiedział ze jets pogrubiona macica ma 16mm a powinno być max 9 mm więc lekarz powiedział ze jest szansa : -) mam wrócić za dwa tygodnie a tym plamienie lekkim się nie przejmować. Niepotrzebnie się stresowwlam...

Odnośnik do komentarza

mona daj znać jak wyszła beta,trzymam ✊
U mnie bliźnięta na pewno nie,musiałabym mieć jakieś objawy podwojone chociaż a tak to cisza oprócz braku okresu i cycek powiększonych. W pierwszej ciąży też dość szybko mi wyszły II. Ja wiem kiedy dokładnie miałam owulacje No i cykle miałam regularne może to zmienia postać rzeczy jakoś....

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

No to przez Was juz nie wiem czy pic czy nie :P bylam pewna ze dostane okres wczoraj. Tak wynikalo z moich obliczen od tego dnia kiedy moim zdaniem byla owu. I wczoraj caly dzien brzuch mnie bolal. No to bylam pewna, ze w nocy przyjdzie. Noc spokojna, dzis totalny luzik, zero bólu. Wiec moj organizm znowu robi sobie ze mnie jaja. :) Kiedys brxuch bolal mnie dopiero w trakcie @, dopiero w zeszlym miesiacu bylo tak ze bolalo wczesniej :( cóż. Nie ma wymówek, trzeba odbebnic ten sluzbowy wyjazd i starac sie w kolejnym cyklu.

Odnośnik do komentarza

Beta 41, nie za mała od srody? W sumie ten lekarz wczoraj mi mówił ze nie ma sensu bety robić dzisiaj bo od srody może urosnac z 32 do 39 i w sumie dużo się nie pomylił. Ale jakoś mnie martwi ze tak Malo uroslo. Zrobię znowu we wtorek zobaczymy. PannaM mi też wyszedł pozytywny test jak wróciłam z wyjazdu służbowego więc może i U ciebie tak będzie : -)

Odnośnik do komentarza

Mam dylemat, wczoraj miałam 15dc i bolała mnie macica, nie mogłam chodzić ani siadać bo miałam uczucie jakbym miała cały czas kolek wsadzony. pomyślałam że widocznie owulacja, nawet mężowi mówiłam że działamy bo mam owu a on się zaczął śmiać że czuje się jak buchaj rozpłodowy. Tylko, ze dzisiaj też mnie boli całe podbrzusze, martwię się co to może byc, czy to dalej pozostałość po owu? Cały czas czuję macicę/pęcherz jakbym miała wszystko opuchnięte,

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie ja tak miałam w tym cyklu co był,tutaj już pisałam jak to się działo ale powtórzę że odczucia były bardzo podobne do Twoich,w środku czułam się tak jak piszesz „opuchnięta” to w sumie było w dzień owu,nie odpuściłam i się staraliśmy tyle że bardzo delikatnie bo w środku wszystko takie czule było. Tyle że po owu już nie bolało mnie podbrzusze. Za to w poprzednim cyklu po owu bolalo mnie codziennie podbrzusze. Szczerze to nie wiem od czego to zależy ani co to jest,pewnie co cykl to co innego się dzieje.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra dzięki za odp bo już zaczęłam panikować że to coś z pęcherzem, albo że coś nie tak z macica.ja w zeszłym miesiącu tez czułam owulke ale tylko przez jeden dzień, dlatego wczoraj na spokojnie do tego bólu/dyskomfortu podeszlam a dzisiaj już zaczęłam się trochę bać i panikować co się dzieje.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie ja dokładnie w dniu owu i dzień po miałam tak straszny ból jajnika ze czułam najmniejsza dziurę jak jechałam autem i podskakiwalam. Do tego wszystko miałam opuchniete z prawej strony przy jajniki na drugi dzień to samo poten przeszło. Może po prostu masz to samo co ja i pAleksandra : -). Dziewczyny z dwoma kreseczkami czy Was też tak kluja jajniki?

Odnośnik do komentarza

Hildegarda PannaEm trzymam za was kciuki - póki nie ma @ wszystko jest możliwe!

Hildegarda najlepiej lecz się domowymi sposobami, miód, cytryna, czosnek, imbir, ew możesz wziąć czysty paracetamol bo on nie zaszkodzi a złagodzi bóle mięśni czy gorączkę. Zdrówka życzę!

Kasie ja też tak mam w okresie około owu, że boli mnie podbrzusze podobnie jak na @ i zazwyczaj to jest dzień - dwa po kłuciu jajników (a kłucie mam bardzo bolesne).

mona beta rozkręca się różnie, więc skoro lekarz zaznaczył, że tak może być to tym bardziej bym się tego trzymała i trzymam kciuki za kolejną:) A kłucie jest zupełnie naturalne więc tym się nie martw!

Ja @ powinnam dostać w albo w środę albo w piątek bo zazwyczaj mam cykle 28 dniowe ale ten ostatni była jakiś dziwny i miał tylko 25 dni... symptomów żadnych nie mam więc pewnie i tak nic z tego nie wyszło.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...