Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

mona wynik oznacza ciażę ale to plamienie jest niepokojace, lec do lekarza i zrob bete w piatek zeby zobaczyc czy przyrasta prawidlowo. 3 mam kciuki za Was :)

pAleksandra mysle ze mozna gratulowac :))

Patunia zycze spokojnej ciazy i teraz tylko poztywne myslenie choc wiem ze ciezko po starcie

Teska ciesze sie strasznie ze rosniecie zdrowo :))

Za wszystkie ciezarowki , ktore mnie kojarza sciaskam mocno kciuki i zycze zdrowka bo sledze i widze ze fajnie wam suwaczki mkna do przodu :) buzki

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem kochane dziękuję, ale jestem spokojna bo myślę sobie ze może wczorajszy stosunek spowodował to plamienie. To nawet nie było plamienie tylko taki sluz zabarwiony krwią. Jeżeli jutro wziąć będzie umowie się do lekarza a rano jeszcze zrobię test. Brzuch raczej nie boli tylko tak cmi i jajniki kluja hmm... Myślicie żeby się przejechać do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Mona jednak My kobiety mamy tą intuicje także myśle że zrobisz co potrzeba jak coś będzie się działo,może faktycznie to przez wczorajszy stosunek,a po drugie może to taki śluz w okolicy @ jak to mówią że może być,u mnie @ wypada w piątek to ciekawy czy też jakaś plamka krwi się pojawi czy nie.......w pierwszej ciąży plamilam ale to przez nadżerke.
No Mona serdecznie gratuluje :-) powtórz jutro test,tak. Ja też jutro zrobię :D
Hildegardaprzesylamy Ci jak i również innym dziewczynom pozytywne wibracje :D

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Mona gratuluję! Skonsultuj jednak z lekarzem.
Hildegarda załapuj się załapuj.
PaniK może jak 2 jajeczka się uwolniły to się uda wstrzelić w jakie bliźniaki :D
Jutro idę na tą betę. Powiem Wam boję się... Testów nie powtarzałam.
Jak na razie muszę ściemniać czemu na fitness nie chodzę, chodziłam z koleżanką ale nic nie chce mówić jak najdłużej.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, idziecie jak burza w tym miesiacu! :) Bardzo sue ciesze i za wszystkie trzymam kciuki.
Moje piersi z kolei są takie jakies hmmmm poobijane? Uczucie w dotyku jest takie, jakbym pare dni temu dostała srogie lanie i teraz mnie tak tępo bolą po bokach. Nawet myslalam ze od fiszbin. Ale przeciez to nie jest nowy stanik, ani nic. Dziwne, choc raczej nie ciazowe. Ale przypomnialo mi, ze wypadaloby USG zrobić :)

Odnośnik do komentarza

Mika trzymam kciuki : -) piersi to bardzo dobry początkowy objaw. pAleksandra czemu beta tak późno? Nie jesteś ciekawa? : -) Patunia czują że U ciebie beta będzie już ponad 200 : -) napisz od razu jak tylko będą wyniki ja byłam na necie dzisiaj o 10 a wyniki miałam online o 16 już wiec szybko. Hildegarda kiedy testujesz? Odkąd napisałam tu o plamienia to chyba brzuch się wystraszyl i cisza : -) czysto i schludnie.

Odnośnik do komentarza

mona894
Mika trzymam kciuki : -) piersi to bardzo dobry początkowy objaw. pAleksandra czemu beta tak późno? Nie jesteś ciekawa? : -) Patunia czują że U ciebie beta będzie już ponad 200 : -) napisz od razu jak tylko będą wyniki ja byłam na necie dzisiaj o 10 a wyniki miałam online o 16 już wiec szybko. Hildegarda kiedy testujesz? Odkąd napisałam tu o plamienia to chyba brzuch się wystraszyl i cisza : -) czysto i schludnie.

Dzięki kochana:)
Niby tak, ale może oznaczać ciąże jak i wręcz przeciwnie. Czas pokaże

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny serdecznie gratuluję zakreskowanym i wciąż trzymam kciuki za resztę. Ale fajnie że was tak dużo to razem na forum będziecie.

Ja ostatnio jakąś zamotana i zmęczona śpię po 10h :D
Idę właśnie kanapkę zrobić bo zasnąć nie mogę od godziny.

maszkaron buzka dla Ciebie. Ja cię pamiętam i to dobrze. Ściskam mocno i pozdrawiam. A ty jak ie czujesz?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...