Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Buzka urwała mi resztę posta.
Ja byłam wczoraj na weselu a tam pełno malych dzieci i kilka ciężarówek, ale i tak się super bawilam. Podziwiałam nawet jedna ciężarna bo do 2 w nocy była i bawiła z takim ogromnym brzuchem. Jak pamiętam jak ja tak wyglądam to ledwie co chodziłam a co dopiero bawić.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja mam pytanie: jaka jest szyjka macicy przed okresem/na początku ciąży? Zawsze mi sie wydawalo, że miękka, pozniej przeczytalam ze miekka, ale po 8 tygodniu, teraz wszedzie widze, że cała ciaze twarda i zamknięta.
Pytam, bo zawsze mialam mniej lub bardziej miękką, kiedy twardniala, to wiedzialam, ze nastepnego dnia bedzie okres. A teraZ od owu jest twarda jak skała. I sie zastanawiam czy to zle, dobrze czy co... Ale chyba to dla mnie cos nietypowego

Odnośnik do komentarza

Z moich objawów to mdłości, zdarzają się wymioty. Piersi delikatnie mrowią i śpię, ciągle śpię. Gorzej w nocy bo dosypiam do ok 2-3 i muszę siku. Piłam dużo kawy przed ciążą, od jakiegoś tygodnia co zrobiłam kawę to wypiłam łyczek i więcej nie byłam w stanie. Przerzuciłam się na inkę. Co do szyjki u mnie jest tak jak by bliżej. Jest twarda w środku ale jej zewnętrznej otoczki nie wyczówam. Jest taka miękka, zalewającą się ze ściankami pochwy. Nie wiem czy to prawidłowy objaw czy nie. We wtorek powtórzę test i mam nadzieję że będzie już bardziej wyraźna kreska. Do tego czasu nie chcę się jednak bardziej nastawiać bo parę lat temu tak miałam że przez kilka testów miałam bladą kreskę a później przyszedł spóźniony silny okres.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia i ja po cichu gratuluję!! Musi być dobrze! Trzymam kciuki za mocne krechy we wtorek lub betę!
Ktoś tu pytał o hsg. Ja miałam zrobioną laparoskopowo w pełnej narkozie i po wybudzeniu nic nie bolało. Lekarz chciał dac zwolnienie na 2 tyg po zabiegu ale nie chciałam i w czwartek miałam zabieg a w poniedziałek już w pracy byłam. Jak dla mnie jest to lepsze rozwiązanie niż tradycyjne hsg przez pochwę. U mnie też wyszło że drożne jajowody ale po 3 cyklach już byłam w ciąży więc myślę, że to pomogło.
Ta ciążą jakaś bezobjawowa choć muszę się przyznać że dziś mnie mąż tak rozsmieszyl że ze śmiechu zaczęłam się dusić i w efekcie zwymiotowalam obiad. Bo ubrał mój płaszcz A był tylko w majtkach i tak chciał iść na balkon rozmawiać przez telefon (tam jest lepszy zasieg) :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...