Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

pAleksandra
Cześć Mika u mnie też dziś 19dc,ale w tym cyklu póki co nic mnie nie kłuje na dzień dzisiejszy,w tamtym cyklu tak miałam ale co to mogło oznaczać to nie wiem :D ktoś mądry tylko wie :-)
W tym cyklu aż za spokojnie u mnie No oprócz tego zapalenia,ale i tak jest już lepiej.

Ja ostatnio tych boli nie miałam dopiero w tym cyklu. Sama już nie wiem co to może oznaczać ..

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciukasy za testujące na dniach. Obyście przerwały zzla passę ostatnimi czasy i @ do Was nie przyszła.
Ja w tym cyklu miałam @ jeden dzień, a reszta dni to plamienia, nie lubię tak bo mam wrażenie że się w środku nie oczyściło wszystko dobrze. Dowiedziałam się na weekendzie, że moja przyjaciółka która o pierwsze dzieckiem starała się 4 lata jest w ciąży z drugim i udało im się na samym początku starań. A znowu jej szwagierka ma problem z prolaktyna, tzn jak się zdenerwuje to jej skacze strasznie i przez to nie może zajść w ciążę, jak jest spokojna to ma prolaktynę w normie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Wiem dziewczyny, że to powinno brzmieć czekam na dwie kreski, a nie na miesiączkę, ale ja czuje, że to nie tym razem, od kilku dni już brzuch boli typowo jak przed @, po odstawieniu dupka, jeszcze bardziej, więc to już lada chwila i @ przyjdzie, ale dla pewnosci zrobiłam rano test i jedna kreska, więc wszystko jasne.

Patunia współczuję Ci tych długich cykli, bo to rzeczywiście jest męczące, może powinnaś pójść do lekarza, da cis na wyregulowanie?
Poziomka to owocnych starań.
PAleksandra Mika trzymam kciuki, oby objawy oznaczały dwie kreski
mika we Wrocławiu polecam lekarza Wiktor Jarosz przyjmuje w medicontept, Moje dwie znajome leczyły się u niego (obie po przejściach, jedna 3 poronienia, druga przedwczesny poród i poronienie), dzięki niemu obie mają już swoje szczęścia na świecie ❤ponoć lekarz od spraw trudnych.
mona894 za Ciebie również kciuki, oby @ już w ogóle nie przyszła
Kasie dziwne, że taka skąpa tą @. A ty badałas prolaktyne? Ja chyba muszę zbadać hormony, bo mój lekarz, to tylko odwleka wszystko, a to już 15 nieudanych cykli, więc trzeba szukać przyczyny.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy jeśli w tym cyklu nie zaskoczy to pójdę po poradę. Z tego co czytałam to niektóre kobiety mają właśnie takie cykle, są one owulacyjne i są normalne. Od poronienia biorę ovarin on ma za zadanie regulować cykle. Ja nigdy nie miałam reguralnych. Później byłam na tabletkach antykoncepcyjnych to nie wiem. Ale od prawie 2 lat nie biorę tabletek. Przed poronieniem miałam albo co 40 albo co 18 dni. Zdarzały się też co 29. Jak brałam luteinę przez 3 miesiące to było gorzej. Nie raz plamiłam cały cykl. Ten cykl co teraz mam jest wręcz idealny. Dawno takiego nie miałam. Zero plamień, @ jak zawsze u mnie w dobrych cyklach 7 dni. Mam nadzieję że się uda, a jak nie to następne cykle też będą spokojne.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

[quote="pAleksandra"]Mika o to ciekawe :))) może coś za tym stoi... wierze mocno! :)

Ach jakbym chciała żeby którejś z Nas się udało,życzę Nam tego :*[/quote

Aleksandra Patunia
No starania były i to więcej niż zwykle bo przez ślub cały wrzesień byliśmy razem w domu :) no nic pozostaje czekać i trzymać kciuki
To byłby prezent ślubny..

Za was tez trzymam kciuki z całych sił

Do grupy na FB dołączyłam, czekamy na kolejne

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Patunia87
misKolorowy jeśli w tym cyklu nie zaskoczy to pójdę po poradę. Z tego co czytałam to niektóre kobiety mają właśnie takie cykle, są one owulacyjne i są normalne. Od poronienia biorę ovarin on ma za zadanie regulować cykle. Ja nigdy nie miałam reguralnych. Później byłam na tabletkach antykoncepcyjnych to nie wiem. Ale od prawie 2 lat nie biorę tabletek. Przed poronieniem miałam albo co 40 albo co 18 dni. Zdarzały się też co 29. Jak brałam luteinę przez 3 miesiące to było gorzej. Nie raz plamiłam cały cykl. Ten cykl co teraz mam jest wręcz idealny. Dawno takiego nie miałam. Zero plamień, @ jak zawsze u mnie w dobrych cyklach 7 dni. Mam nadzieję że się uda, a jak nie to następne cykle też będą spokojne.

Ja tez ovarin biorę dwa razy dziennie rano i wieczorem
Do tego acard codziennie i dupka od 15 do 25 dc po jednej wieczorem.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

A ovarin dwa razy dziennie to nie za dużo? Mi lekarz kazał brać raz dziennie, fakt że jak regularnie brałam to miałam mniej bolące @. Robi mi się garsc cukierków : olej z wiesiołka, clo, żelazo, Wit c, ovarin, dupek, magnez, teraz jeszcze miałam antybiotyk, masakra.
MisKolorowy tak badałam prolaktynę w Maju i była ok, ja przypuszczam że to przez Clo i dupka mam tak skąpe @teraz.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeeeeej,współczuje Wam..... Młode jesteśmy :p a już tyle lekarstw trzeba brać,ale jak trzeba to trzeba. :)
Mika o to życzę Tobie takiego prezentu :)) miło by było.
MisKolorowy :/ już na pewno wszystko przekreślone?
Masakra jakaś.

Ja już się coraz bardziej nakręcam :/ wmawiam sobie że wszystko będzie dobrze,że tym razem test wyjdzie dodatni,ujrzę te II kreski,a jak przyjdzie Ten dzień i zrobię test a tam jedna krecha. :| wtedy boli co....?

Buźka. Dobrej Nocy.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny na niezmiennie trzymam kciuki. Pojawiły się na forum Ju czerwcowe mamy a więc mam nadzieję że któraś z was napewni dołączy. Życzę wam tego aby jak najwięcej was się tam znalazło.
Buzka dla was i zdrówka

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

patunia :) a Ty jakoś w sobotę chyba miałaś robić test tak? Oj tam,delikatnie się pospieszyłaś :p ja sobie w tamtym cyklu nieźle objawy wkręcałam wręcz wyszukiwałem na sile,ale także tamten cykl był najdziwniejszy ze wszystkich dlatego pewnie tak. Teraz zostało mi 9 dni do @ a objawów 0. Póki co skupiam się jeszcze na tym pęcherzu żeby go dobrze wykurować.

Taaak,ja też zauważyłam że powstały już Mamy na Czerwiec ale to można sobie pomarzyć tylko...

Dzień dobry i miłego dnia.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Z tymi objawami dziewczyny to roznie bywa. Dwa cykle temu bym sie dala pokroic ze zaszlam. A tu cysta na jajniku i cykl bexowulacyjny. W poprzednim cyklu zero objawów niczego, bylam pewna ze owu nie bylo. Progesteron wyszedl jak marzenie i miesiączka jak w zegarku :) wiec chyba nie ma reguły. Ja w tym cyklu skupilan sie na objawach owulacji i szczerze to nie mam pojecia kiedy była, wiec nie wiem czy trafiłam :) teraz juz na pewno jestem po, wiec czekam na okres, ktory mam nadzieję nie nadejdzie :) w tym cyklu bylo najwięcej starań i chyba najwięcej spokoju w okresie okoloowulacyjnym, więc mam nadzieję, że się uda :) trxymam za Was kciuki

Odnośnik do komentarza

Flo mówi ze 15.10, ale moim zdaniem 10/11 bo chyba owu byla wczesniej i wg miich obliczen to bedzie cykl 28 dniowy. Testy nie wiem, zalezy jak bede sie czuła. Poki co nie czuje nic nadzwyczajnego :) to bylbyndla mnie idealny miesiąc na ciążę, nie ukrywam :) praca, zycie prywatne, wszystko by się zgrało. I nie musialabym rodzinie kupowac prezentow na święta xD to bylby prezent hahahha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...