Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Kasie a cóż tak Cię wzielo,aż taki ból? Dobrze,że poleżeć mogłaś :p mam nadzieje że już lepiej.....

Te starające się,mające teraz owu lub co miały niedawno,tak jak ja,dziękują za trzymanie kciuków i za dobre słowa :D oby dobre też okazały się testy za jakieś 2tyg...
My już na dzisja damy sobie spokój z przytulankami bo 5dni pod rząd robi swoje.. :D jest weekend,chce odpocząć :D
Dziś 16dc także jeszcze muszę poczekać do testu....

Miłego weekendu! U nas z rana padało ale już się rozpogodziło i jest ciepło,pod wieczór mamy zaplanowane ognisko dla rodziny. Buźka

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

kasie No a co z testem. Robiłaś albo planujesz. Z tym twrmoforem to nie przesadzaj bo jak to ciąża to żeby nie przedobrzyc. Ja ✊trzymam kciuki dalej. Dodam że ja do jakiego 12 tygodnia miałam bóle jak na @. Czasem się teraz zdarza ale sporadycznie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam kciuki, bo widzę, że jednak większość w trakcie działań, więc oby były owocne i niech czas do testowania szybko mija ;)

Kasie jak u Ciebie, to plamienie się rozwinęło w @? Wciąż zaciskam kciuki i Magdalena ma rację, na wszelki wypadek nie przesadzaj z termoforem ;)

U mnie 24dc, miałam jutro lub w poniedziałek zrobić test, bo jutro odstawiam dupka, no i tak mi się marzył prezent dla moich chłopaków, ale brzuch dziś od rana pobolewa, więc pani @ o sobie przypomina.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Tak już dzisiaj normalnej @ dostałam, boli mnie tak zawsze w pierwszy dzień, tak to widzę jakby endometrium nie mogło się zluszczyc bo jak trochę podgrzeje termoforem to zaczynam kapać i wtedy czuję ulgę. Robiłam test w 28dc i był negatywny,a możliwe żeby np przez przykładanie termoforu poronić? Ale tak strasznie mnie bolało, z pracy się zwalnialam i lezalam calusi dzień.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czytam Was codziennie i tak się zastanawiam nad liczeniem tych dni, testami owulacyjnymi, hormonami i innymi takimi. O połowie rzeczy nawet nie wiedziałam żeby mierzyć temperaturę czy sprawdzać dni owulacji i wtedy ciach... Ja rozumiem że każdy jest inny ale czy nie lepiej po prostu starać się codziennie po skończonym okresie przez około tydzien/półtora lub dwa? Rozumiem że to ciężka praca, bo sama przed chwilą to cwiczylam ale jakoś wydaje mi się to barsiej naturalne i mniej stresujące niż termoter przy łóżku czy testy w łazience. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

mona oczywiście masz rację, my i tak się kochamy często. Teraz zrobiłam cykl z mierzeniem temperatury i testami owu, gdyby nie to, to nigdy bym nie wpadła na to że owulację miałam około 20 dc. Chcę jeszcze potwierdzić czy na pewno była robiąc badanie progesteronu. Dni płodne się skończyły a my nadal współżyjemy. Nie robimy tego tylko na zawołanie w danym dniu. Chociaż może wtedy jest większy nacisk.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Mona894 nie wiedziałaś o tych wszystkich rzeczach, bo nie musiałaś zgłębiać tej wiedzy, miałaś to szczęście, że udało Ci się za pierwszym razem, teraz też dopiero zaczynacie starania. Jeśli starasz się długo i nie wychodzi, to zaczynasz sprawdzać co może być nie tak zaczynając od tego, czy na pewno trafiacie w dni płodne, później badania hormonów i inne. Ja o pierwsze dziecko starałam się rok, dokładnie 13 cykli, teraz o drugie już 15 cykl starań, oczywiście starania zaczynaliśmy od współżycia po prostu regularnie co 2-3 dni przez cały cykl, ale jeśli to nie poskutkowało, to trzeba szukać przyczyn.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra tak na szczęście wszystko dobrze dzidziuś jest serduszko też. Plamienie jest spowodowane polipem nie wiem kiedy się pojawił bo w czerwcu miałam kolposkopie i histeroskopie i wszystko było ok. Na szczęście jest umiejscowiony poza macicą i nie zagraża dziecku. Teraz czekam na datę usunięcia polipa i założenia szwu brzusznego bo chcą to zrobić za jednym zamachem. Dostałam też progesteron wieczorem jeden czopek. Mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży.

http://fajnamama.pl/suwaczki/p8k31qp.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam za miłe słowa! Też mam nadzieję że już to się nie powtórzy. Na szczęście mąż jest w domu to ogarnia córkę A ja się z nią tylko bawię bez noszenia. Jeszcze dwa tygodnie i wraca do pracy to wtedy będzie gorzej bo by sami mieszkamy. A z lozka trzeba corke wyciagac chyba ze juz do nornalnego łóżeczka pójdzie ale boję się że wypadnie w niego bo wierci się w nocy.
Domka na prenatalnych byłam 13+0 Ale wcześniejsze usg wskazywało 5 dni młodsza ciążę A na prenatalnych już idealne jak z om. Lekarz mówił że chłopak ale jeszcze nie na 100% bo może być tak że dziewczynka ma opuchnięte narządy i wyglądają jak u chłopca. Jednak już się nastawilam na chłopca. Teraz jak byłam u mojego gina to też nie było widać bo był plecami odwrócony a w szpitalu przeszlo mi po glowie pytac o plec ale uznalam ze nie wypada w takiej sytuacji . Modlilam się by tylko serduszko bilo :-)
Kasie nam udalo sie w 3 cyklu po drożności (miałam robiono laparoskopowo) i kobiecie co miała przede mną zabieg w tym samym dniu tak samo się udało i co najlepsze urodziła w tym samym szpitalu co ja kilka godzin później :-) Więc przynajmniej 3 cykli nie odpuszczaj po :D A i staralismy sie od razu po zabiegu (w sensie w tym samym cyklu) bo czulam sie dobrze a lekarz nie widzial przeciwskazan. Wierzę że Tobie też się uda !

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Anullka cieszę się, że wszystko w porządku, zdrówka w takim razie życzę i trzymam kciuki za zabieg.

Pena my mamy takie małe łóżeczko 140x70 z którego maluch sam wychodzi, co prawda Michaś rzadko tam sypia, bo ciągle z nami, ale na pewno stamtąd nie wypadnie.

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_78579.jpg

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy, też mi się wydaje że to @ tylko bardziej skromna po lekach.
Pena my podstawialismy zwykle krzesło do dużego łyżka żeby córka nie wypadła.
A wyszło Ci że masz drożne jajowody czy Ci przetykali? Strasznie się tego boję ale wiem że muszę, to jest moja ost szansa,
Mona jest jeszcze tak że jak mąż ma słabe nasienie to przez współżycie codziennie je dodatkowo osłabia, i lepiej wiedzieć kiedy ma się owu żeby męża trochę wyposcic i wzmocnić plemniki.
Anulka a ten polip wyszedł na USG ? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie mi wyszło że są drożne jajowody miałam tylko mała torbiel która usunęli. Ale już to że przepuscili przez nie płyn wydaje mi się że dużo dało i jajeczko miało łatwiejsza drogę do macicy. Będzie dobrze :-)
Dzieli dziewczyny! Fajne te Wasze łóżeczka. Na razie mam taki rozkładany fotel i będzie próba w nim spania jak mąż wróci do pracy. Jak się to nie sprawdzi to kupimy takie z barierką.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto pytał, ale dopiero odpowiadam, że wracam do pracy po macierzyńskim i załatwiam wiele spraw na raz, bo później już nie będę miała możliwości. Miałam w tym cyklu się dużo starać, a były tylko dwa razy przytulanka :( Nie wiem czy nie przegapiłam owu. Dzisiaj 16dc, owu apka wyznacza na jutro. Wczoraj miałam plamienie a nigdy wcześniej w okolicach owu nie miałam. Nie wiem czy takie plamienia występują przed czy po owu. Jakoś mało śluzu mam, albo się po prostu na tym nie skupiam zbytnio ;)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Hej Hildegarda chyba ja się pytałam :D :-) czyli teraz dużo na głowie....ale miejsce na przytulanki się znalazły :-)
Pena my jak rozłożyliśmy łóżeczko dla małego,a ma takie 2w1, to obok łóżka mu grubszy koc kładłam na wypadek gdyby zsunął się z łóżka w nocy,a było tak kilka razy że go zastawałam na podłodze :p choć przeważnie jest tak że zasypia u siebie ale w nocy i tak się przebudza i do rana już śpi z nami.

Dziewczyny,niby owu była 3dni temu ale dziś mam jakiś taki „dziwny” śluz znaczy rano był taki wodnisty,teraz odczuwam delikatnie podbrzusze i jajnik czasami zakłuje,to raczej nie jest jakaś przesunięta owulacja co? Bo w dniu owulacji inaczej się czułam śluz miałam rozciągliwy....
Już wymyślam i szukam przyczyny.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...