Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

MisKolorowy pewnie masz rację. Tylko mi się wydaje że sprowadzają seks do robienia dziecka utrudnia to zajście w ciaze, nie mówię o nie robieniu badań i nie braniu leków. Ale traktowanie tego jak obowiązek brzmi fatalnie niestety :(
Pena ja tak mialam w 9 tygodniu, poszlam sikac a tu siknela krew, poszłam się umyć zeby zobaczyć czy dalej leci i wyciagnelam sporo skrzepow, zadzwoniłam do ginki i od razu mnie przyjęła, sprawdziła że to nie z macicy ta krew tylko z naczynek na szyjce. Na szczęście wiedziałam o tym że mam takie delikatne naczynka które mogą peknac ale tej krwi było tak dużo że i tak się przerazilam. Dodatkowo u mnie jest konflikt wiec każde najmniejsze plamienie powinno zakończyć sie podaniem immunoglobuliny. Ale skoro to nie była krew z macicy to nie jechałam po zastrzyk.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Pena o rany, oby nigdy więcej takich przygód! Wcale się nie dziwię, że się przeraziłaś. Bardzo się cieszę, że jest wszystko dobrze. Staraj się odpoczywać jak najwięcej, choć wiem, że przy maluchu to niestety nie takie proste.
Magalena szkoda, że nic więcej się nie dowiedziałaś, ale najważniejsze, że z dzidzia wszystko dobrze:)

Nieustannie trzymam za Was wszystkie kciuki!:) Powodzenia dla testujących niebawem! Ja mam jutro wizytę;)

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
magalena super że z dzidzią wszystko dobrze,choć Twoja ciekawość na pewno nie została zaspokojona odpowiednio???

Dokładnie. Ciekawa jestem jak tam się rozwija ile mierzy itp. Niby lekarka sama wypalila że dziewczyna na jej oko ale tak na 50%. To wogole po co gadala. No ale i tak do brzuszka mówimy dzidzia albo maluszek. Córce nic nie mówiłam bi jak się zmieni to będzie że ja oszukałan.
Z rana muszę umówić się na polowkowe.

Dziewczy y dzialajcie dzialajcie. Nawet po owu. Bo zawsze mogło się coś jeszcze przesunąć.

MadziaK zgadza się z tą beta. Pamiętam jak ja w 4tyg zrobiłam a tam ponad 1tys gdzie odrazu pisalyscie że bliźniaki. Więc pewnie kilka dni wcześniej byłaby trochę mniejsza.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

pAleksandra ona tylko w zastęp ie za mojego gina bo trafił do szpitala. W listopadzie podobno ma wrócić. 16 pazdziernika mam jeszcze u niej wizytę na przedłużenie zwolnienia a na koniec października polowkowe.
A od listopada. Mam nadzieję na mojego gina.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja już zaczynam odpuszczać, poproszę jeszcze o zrobienie drożności u mnie a później dam spokój, nie będziemy się zabezpieczać ale też nie będę jeździć na monitoringi ani nie będę liczyć dni cyklu. Na klinikę nas nie stać narazie bo mamy raty za mieszkanie. Może po prostu jest mi pisana tylko jedna córka.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

kasie współczuję Ci tego oczekiwania tak długo ja miałam ponad 2.5 roku i już było ciężko. Więc wiem co czujesz. Ale może rzeczywiście jak zrobią drożność i będzie wsio ok to trzeba odpuścić. Jak i ja. Odpuściłam niby dostałam dupka ale odpuściłem. Bo i do przedszkola córką itp. I wkoło coś się działo. Nawet nie wiedziałam że mogło zaskoczyć.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

pAleksandra widzę jesteśmy na tym samym etapie. Wczoraj myślałam że to cykl bezowu, a tu wieczorem ból jajnika dzisiaj rano już tylko delikatnie bolał. Pojechałam szybko po testy owulacyjne i druga krecha była wyraźna ale troszkę bladsza od testowej. Pewnie gdybym zrobiła test wczoraj wieczorem to byłaby ciemna jak zwykle podczas takiego bólu. Starania dzisiaj były na szybko przed pracą, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Ineska i tej dziewczynki Wam życzę.
pAleksandra Tobie też życzę udanych starań!
Ja dziś mam doła. Dłuży mi się cykl w nieskończoność. Nic tylko czekać. A ja lubię zawsze wszystko wiedzieć tu i teraz, strasznie mnie to męczy. Chyba odpuszczę sobie testy owu i mierzenie temperatury. Ogólnie nie wiem co myśleć bo mam niską temp. ciała. Przed owu w okolicach 36,1- 36,2 później spadek 35,9 po teście owulacyjnym 36,4 - 36,48. Czy to jest normalna temperatura? W poniedziałek mam zamiar zrobić progesteron. Będzie koło 7-8 dni po owu.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Trzymam kciuki za owocne starania a testuje któraś na dniach? Bo tak was dużo że już nie pamiętam.

kasie jak sytuacja u ciebie? Plamienie się rozwinęło? Oby nie

✊✊✊

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Powodzenia dziewczyny co teraz mają owu ☺️ oby były owocne, w później zybscie reszte zarazily 'wiruskami'.
Ja plamilam wczoraj tylko trochę ale brzuch tak strasznie mnie bolał że nie mogłam chodzić i lezalam z przyłożonym termoforem, nawet przeciwbólowy i rozkurczowy tabs nie pomógł.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Patunia, Twoje temp są ok. Ja mam podobne, ale pomiar jest bardzo trudny. Różnica miedzy 6:30 a 7 rano, potrafi byc nawet o pol stopnia. Czasem nawet po owu zdarza mi sie jakies spadki zanotować, wtedy panikuję, ze cykl był bez owu, ale badanie progesteronu pokazalo, ze bylo go wówczas calkiem sporo :) przyznam szczerze dla mnie najwiecej info daje temperatura wueczorem, kiedy klade sie do lozka. Przed owu mam ok 36,7 a po owu 36,9-37,3 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...