Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

poziomka tule i ja mocno. Oby wam się szybko wszystko ppukladalo i żebyście wrócili do starań.

elis gratulacje. Wow w pon 1.6 a w śróde 14.6doskonaly przyrost. Chyba ci się jakieś bliźniaki szykują. Zdrówka życzę i moim zdaniem 2 październik to też za wcześnie na usg i gin bo jedynie to zbada i poczuje ciążowa macice. Ale jak tak ładnie beta rośnie to może już będzie duża. I będzie coś widać. Trzymam kciuki ✊

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Poziomka ajjjj wielkie szkoda :/ ściskam mocno....mam nadzieje że ta zmiana pracy i zamieszkania dobrze wpłynie na Wasze rozmnażanie :p choć troszkę odgonisz myśli od tego wszystkiego,skupianiu się na tym. Jednak będzie co robić przy przeprowadzce. Powodzenia we wszystkim!
Elis może faktycznie tak jak jak napisała Magalena,może to bliźnięta :p jakby nie było,wszystkiego dobrego i gratuluje!

Czy Was przy owulacji też czasami kłuje w szyjce??

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie nie było, ale niedługo wracam do pracy, więc mam masę rzeczy do załatwienia :) Byłam u gin i wszystko ze mną dobrze jeśli chodzi o narządy rodne. Jutro idę na pobranie krwi. Czy możecie mi powiedzieć czy TSH i prolaktyne mogę zrobić w 13dc? A kiedy się robi progesteron? Czy muszę być na czczo? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

No to ostatnia próba. Chyba tak się wczulam, że dużo emocji chciałam wstawix i dlatego emotk. Czytam was od jakiegoś czasu, bo znowu z mężem staramy się o dzidzie. Mamy już synka 1,5 roku i udało się wtedy za pierwszym razem. Niestety pierwszy cykl zakończony @ ale liczę że teraz się uda. Dzisiaj owulacja a my już od tygodnia się staramy tzn zaraz po zakończonym okresie zaczęliśmy ostatnio się to sprawdziło. Wlansie czułam dość tkliwe sutki, ale może sobie wkrecam. Mam pytanko czy gdyby okazało się że udało się teraz a za tydzień mam wyjazd służbowy i niestety lot samolotem to może on zaszkodzić dzidzi? Wiem że to wcześnie i może głupie pytanie ale ogólnie jestem panikara. Ciesze się że tu jesteście : -)

Odnośnik do komentarza

Hej Hildegarda dawno nie pisałaś :-) co do badań to nie pomoge bo ja nie w temacie,myśle że koleżanki pomogą ;-) odzywaj się częściej,co to za przerwa była w robocie że wracasz...???
Mona hej hej. Ja myśle że to chyba jeszcze ciut za wcześnie na jakieś objawy wczesno ciążowe kiedy dzisiaj masz owulacje....w sumie to prawie tak samo jak ja,podobnie jedziemy na tym wózku ;-) trzymam kciuki za owocne.... co do lotu samolotem myśle,że raczej można lecieć choć na 100% pewna nie jestem....

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

U mnie chyba sie @ rozkreca. Bo plamienie ciut ciemniejsze . Ale dalej jedna plamka na caly dzien . W.sobote moze test zrobie . A maz dalej pociaga nosem maly marudny bardzo wieczorem zwlaszcza .
A mnie niewiem boli brzuch ale nic.wiecej piersi nie bolal .tylko chcice mam na slodkie I na przytulanki. Tylko maz nie chce

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Ancia mi po poronieniu się cykl wydłużył także owulacja była w 21 DC. Szczerze gdyby nie testy to bym nie wiedziała. Starałam się od razu ale jak na razie nie wychodzi. Miałam zabieg.
Hildegarda progesteron chyba powinno się zrobić w okolicy 8-10 dnia po owu. Prolaktynę chyba można w każdym dniu cyklu, tylko dzień przed bez przytulanek, naczczo, po lekkiej kolacji bo może zaburzyć wynik.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...