Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam się i ja! Często Was ostatnio podczytuję, ponieważ 2 miesiące temu podjęliśmy decyzję z mezem,ze zaczynamy starać się o drugie dziecko. To będzie moja 3 ciąża, pierwsza niestety zakończyła się poronieniem. Później długo celowalismy i nie było nic. Aż kupiłam testy owulacyjne i w pierwszym cyklu zaszłam. Mamy z tej ciazy synka. Teraz niestety już nie idzie tak prosto. 2 cykle z testami i nadal bez ciazy, mimo iz owulację pokazują i wszystko raczej mam regularne. Wiem,ze to nie są długie starania, ale i tak jakoś mnie to stresuje. Dziś mam owulację, zobaczymy jak w tym cyklu wyjdą nasze starania. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki!

Odnośnik do komentarza

czesc mamusie witam. Nie pisslam bo mialam duzo na glowie I slub meza brata I problemy rodzinne. Robilam kupe testow I nic. Okres po 72 dniach spoznienia sie dzisiaj pokazal tzn rozkreca sie.
Bylam raz u lekarza I powiedzial ze taka moja.natura kazal czekac az dostane .czeka wiec dostalam
Ogolem psychicznie troche jestem podlamana .nie dlugo bratowa rodzi . Drugiego brata tak samo
Widze duzo sie dzialo. Tym mamo cos sie udalo to gratyluje a tym co walcza trzymam kciuki za wytrwalosc

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

KiniaS witaj! Owocnych starań! Trzymam kciuki za Ciebie jak za każdą inną...starajcie się starajcie :-))
Zaneta30 jeeeeeej,współczuje takiego rozregulowania,nie jest łatwo,kurczę.bedziesz się badać u innego lekarza czy opierasz się na stwierdzeniu tego że taka Twoja natura?? Współczuje....

U mnie owulacja w czwartek ma być,jakoś boje się że będzie taka jazda jak miesiąc temu :D zobaczymy.
Miłej nocy. Ja padam. Niedawno co wróciliśmy do domu z W-wy...

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

KiniaS wczoraj, albo dziś miałam owulację. Wczoraj ciemną kreska na teście, dziś już nie było. Także testować będę za jakieś 2 tygodnie. Chyba że wcześniej okres dostanę. Mam nadzieję jednak że nie. To pierwszy cykl z testami owu. Wcześniej bez. A cykle po poronieniu bardzo mi się wydłużyły. Do 36 dni.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

@Patunia87 mi po pierwszym poronieniu tez się rozregulowało wszystko. Ale wróciło do normy po ok.5-6 miesiącach. Od tamtej pory mam wszystko regularne. Po porodzie jak karmiłam nie miałam miesiączki ale tez koło 8 miesiąca się pojawiła (2-3 nieregularne) a od tamtej pory znów jak w zegarku. Stara już jestem ;) ale mimo wszystko to dziwi mnie ten brak ciąży, pomimo iż ja owulację czuję na maksa. Wiem kiedy jest nawet bez testów wiec miałam jakąś nadzieję na szybkie zaowocowanie ;)

Odnośnik do komentarza

zaneta witaj szkoda że takiego ekarza spotkałas. Szukaj innego albo na własną rękę zrób sobie badania
Bo jak dla mnie to progesteron to ty masz niski. Niemozliwoscia są te dlugie cykle. Raczej nie jesteś w wieku menopauzalnym więc powinni Ci zrobić badania jakieś.
mika dziwnie to wygląda na twojej ręce. Daj znać po lekarzu. Moim zdaniem to nie uczulenie a pogryzienie przez muszę albo pająka. One niestety dużo obok siebie zostawiają śladów. I oczywiście pochwal się jak na weselu i po.

Dziewczynki trzymam kciuki ✊ za owocne starania i pozytywne testy. Nie wolno się poddawać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zaneta30 co to za lekarz? Już po 30-40 dniach powinien dam Ci coś na wywołanie @, duphaston lub luteine... A nie on Ci mówi, że takim twój urok, jak dla mnie porażka, szukała bym innego lekarza.

Czarna prenalen możesz, mi pomagał w ciąży, są tabletki do ssania na gardło i syrop, to są specjalne tabletki dla kobiet w ciąży, ostatnio nawet w rossmanie widziałam zdrówka życzę;)

Mika pochwal się jak wesele :)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Witam, mężem staramy się o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 23.07, ale z racji, że mam długi cykle kolejna powinna wystąpić 28.08 i nadal jej nie mam, nawet nie czuję żadnych objawów przepowiadających. Stosunki były: 05,07,12,16 i 21.08.
Od 13.08 do 24.08 miała strasznie bolesne piesi, nabrzmiałe i powiększone o jeden rozmiar, jednak od 23 ból miną, zrobiły się trochę mniejsze ale nadal twarde i takie jakby pełne. od 24.do26. miałam delikatne plamienie, takie różowe. Czytałam o plamieniu implantacyjnym, tylko że ono powinno trwać do 3 dni, a u mnie z przerwami trwało 4 (zaczęło się w sobotę około 14 i tego dnia delikatnie pobolewało mnie podbrzusze, niedziela bez bólu i delikatne plamienia przez cały dzień, poniedziałek tylko rano troszeczkę i we wtorek od południa do wieczora i koniec). Robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły negatywnie, ale liczę się z tym, iż mogło być po prostu za wcześnie. Dodatkowo od prawie 2 tygodni mam lekką biegunkę i trochę skudłam, poza tym czuję lekkie zmęczenie i rozdrażnienie, do tego doszła zgaga. Szyjka macicy jest wysoko i twarda. Ginekolog na wizycie powiedział mi że jest jeszcze za wcześnie na badanie USG i w sumie nawet nie chciał mnie wysłuchać po prostu mnie olał. Proszę o pomoc, czy to mogło być plamienie implantacyjne? Czy któraś z Was miała podobnie?

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Zaneta30 co to za lekarz? Już po 30-40 dniach powinien dam Ci coś na wywołanie @, duphaston lub luteine... A nie on Ci mówi, że takim twój urok, jak dla mnie porażka, szukała bym innego lekarza.

Czarna prenalen możesz, mi pomagał w ciąży, są tabletki do ssania na gardło i syrop, to są specjalne tabletki dla kobiet w ciąży, ostatnio nawet w rossmanie widziałam zdrówka życzę;)

Mika pochwal się jak wesele :)

Wesele przerosło nasze oczekiwania. Wszyscy świetnie się bawili, orkiestra tak rozbawiła gości ze gdyby ktoś szukał to polecam z czystym sercem ! Mieliśmy jeszcze poprawiny wiec i my się wybawilismy. :D goście zachwyceni i my tez ! A po ślubie myśle ze jest nawet lepiej niż przed :D

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

~Alaa
Witam, mężem staramy się o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam 23.07, ale z racji, że mam długi cykle kolejna powinna wystąpić 28.08 i nadal jej nie mam, nawet nie czuję żadnych objawów przepowiadających. Stosunki były: 05,07,12,16 i 21.08.
Od 13.08 do 24.08 miała strasznie bolesne piesi, nabrzmiałe i powiększone o jeden rozmiar, jednak od 23 ból miną, zrobiły się trochę mniejsze ale nadal twarde i takie jakby pełne. od 24.do26. miałam delikatne plamienie, takie różowe. Czytałam o plamieniu implantacyjnym, tylko że ono powinno trwać do 3 dni, a u mnie z przerwami trwało 4 (zaczęło się w sobotę około 14 i tego dnia delikatnie pobolewało mnie podbrzusze, niedziela bez bólu i delikatne plamienia przez cały dzień, poniedziałek tylko rano troszeczkę i we wtorek od południa do wieczora i koniec). Robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły negatywnie, ale liczę się z tym, iż mogło być po prostu za wcześnie. Dodatkowo od prawie 2 tygodni mam lekką biegunkę i trochę skudłam, poza tym czuję lekkie zmęczenie i rozdrażnienie, do tego doszła zgaga. Szyjka macicy jest wysoko i twarda. Ginekolog na wizycie powiedział mi że jest jeszcze za wcześnie na badanie USG i w sumie nawet nie chciał mnie wysłuchać po prostu mnie olał. Proszę o pomoc, czy to mogło być plamienie implantacyjne? Czy któraś z Was miała podobnie?

czyli miesiaczka teoretycznie byla 2 miesiace temu? mi sie wydaje, ze te plamienia to byl okres jednak i wtedy by wychodzilo, ze masz co miesiac normalnie @
skoro testy wyszly negatywne to watpie, zeby klamaly, ewentualnie idz na beta hcg wtedy juz bedziesz miala pewnosc, ale od ostatniej miesiaczki minelo naprawde duzo czasu, wiec raczej testy by wyszly pozytywne, jesli to ciaza

Odnośnik do komentarza

Hej kochane! Piszę żeby się trochę pochwalić ❤️ Ja już po wizycie i spełniło się nasze marzenie! Jest okruszek nasz, ma 7mm. Ciąża z usg 6tydzien4dzien a dziś niby mam 6tydzien6dzien także 2dni młodsza. Termin na 12maja. I patrzcie na zdjęciu jakie cudo, serduszko pięknie biło, widzieliśmy je. ❤️Pytałam o brak objawów to doktorka stwierdziła że spokojnie, jeszcze się rozkręca.
A najlepsze jest to serce na zdjeciu usg, a jest to ciałko żółte! Kocham to zdjęcie, gapie się w nie od 4godzin cały czas.
Życzę Wam staraczki cierpliwości i wytrwałości bo do każdej przyjdzie szczęście i wtedy Wy nie będziecie mogły oderwać oczu od swoich zdjęć, od swoich fasolek. 3mam za Was kciuki i dziękuję że bylyscie że mną!❤️

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_78437.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...