Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

PannaEm u mnie z raz czy dwa taki się pociągnął a tak to sucho aż dziwnie... na początku pierwszej ciąży chyba miałam go więcej przed zrobieniem testu jakoś tak mi się przypomina....
Dziś cały dzień czuje podbrzusze w sumie jak i co dzień i głowa mi ćmi od rana....
Karolcia192 :/ ściskam mocno,musi być Ci ciężko.... ale minie pare dni i znów staniesz do walki,bądź silna! :*
Hildegarda jutro u Ciebie będzie 30dc?? Zrobisz test zrobisz? :-) czekam z niecierpliowścią.... ja zrobię w piątek i już.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny los wystawia nas na próbę. Nie możemy się poddawać, chociaż jest bardzo ciężko. Stres zżera od środka. Z każdym cyklem, plamieniem, okresem nadzieje maleją... Ale patrząc na to z drugiej strony starania są fajne :) musimy chyba tylko przestać myśleć. Wiem łatwo powiedzieć, bo też mam tak samo. Musimy być silne, a na pewno nam się uda!

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze dodam,że miałam wcZoraj raz,a dzisiaj z 3razy taki tzw metaliczny posmak w buzi,ja wiem że to też jakaś tam objaw ciąży ale bez przesady bo jak wyjdzie negatyw to moje ciało umie nieźle udawać serio :D zwariuje do piątku,dzieli mnie tylko jutro....poza tym Mój się dziś golił i użył tej wody po goleniu i była nadzwyczaj taka „ostra” że aż mi to przeszkadzało. Tyle.

Dobrej nocy! Jutro pobudka 4:40....

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
Jeszcze dodam,że miałam wcZoraj raz,a dzisiaj z 3razy taki tzw metaliczny posmak w buzi,ja wiem że to też jakaś tam objaw ciąży ale bez przesady bo jak wyjdzie negatyw to moje ciało umie nieźle udawać serio :D zwariuje do piątku,dzieli mnie tylko jutro....poza tym Mój się dziś golił i użył tej wody po goleniu i była nadzwyczaj taka „ostra” że aż mi to przeszkadzało. Tyle.

Dobrej nocy! Jutro pobudka 4:40....


Eh też się nie mogę przez Ciebie doczekać tego piątku. Trzymasz nas w takiej niepewności. Mam nadzieję że Ci się udało!

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
Jeszcze dodam,że miałam wcZoraj raz,a dzisiaj z 3razy taki tzw metaliczny posmak w buzi,ja wiem że to też jakaś tam objaw ciąży ale bez przesady bo jak wyjdzie negatyw to moje ciało umie nieźle udawać serio :D zwariuje do piątku,dzieli mnie tylko jutro....poza tym Mój się dziś golił i użył tej wody po goleniu i była nadzwyczaj taka „ostra” że aż mi to przeszkadzało. Tyle.

Dobrej nocy! Jutro pobudka 4:40....

oby te objawy były na II kreski
trzymam kciuki za piatek i czekam z niecierpliwoscia :)

Odnośnik do komentarza

Karolcia, PannaEm przykro mi, przytulam i trzymam kciuki za nowy cykl.
Hildegarda u Ciebie pewnie ta luteina wszystko wyhamowała, bo pisałaś, że aplikowalas, dlatego plamienie ustało, jeśli pojawią się dwie kreski, to dobrze, że ustało, ale jeśli jednak nie, to cykl może Ci się rozjechać przez to, al3 oczywiście trzymam kciuki, by jutro były piękne kreseczki ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, wiem, dawno mnie nie było, ale jakoś tracę wenę do wszystkiego.
Gratuluję wszystkim zakreskowanym w ostatnim czasie i trzymam kciukasy za testujące dzisiaj i w najbliższych dniach.
Chciałam zasięgnąć Waszej opinii, Dostawałam ostatnio @ w terminie, bolącą jak zawsze, ale bardzo skąpą jak na mnie, prawie wogóle skrzepów nie było i jakbym się uparła to w drugim dniu (wtedy zawsze mam najgorzej) obeszłabym się na dwóch podpaskach, test robiłam przed @ i był negatywny. Od tamtej pory mam jakaś masakre, ciągle mnie coś pobolewa, w zeszłym tygodniu czułam jakbym miała całe podbrzusze opuchnięte, w poniedziałek już nie dałam rady i wymyśliłam że to może zapalenie pęcherza i od poniedziałku jestem na furaginie , trochę pomogło, ale oprócz tego bolą mnie ciągle plecy -odcinek lędźwiowy, ledwie mogę wysiedzieć w pracy, do tego wszystkiego od początku cyklu na sama myśl o jedzeniu mnie skręca, wmuszam w siebie suche bułki, wczoraj koło 22 zjadłam parówkę na kolacje i nie mogłam spać do 24,30 bo tak strasznie mnie mdliło, i było mi zimno (ale to może z nerwów), teraz dalej mi niedobrze. Do tej pory myślałam że to mój wrzód na żołądku się odzywa ale kiedyś miałam problemy dopiero po jakimś czasie po jedzeniu a nie bezpośrednio po i nie mdliło mnie aż tak ciągle jak teraz.
I dzisiaj mi przyszło do głowy, czy to może być ciąża? Nie miałam testu w domu, mam zamiar kupić popołudniu, ale czy ciąża może dawać takie objawy? martwię się, bo na początku tego cyklu brała CLO, teraz furaginę i leki na żołądek. W poprzedniej ciąży nigdy mnie nie mdliło ani nic nie było, wtedy jakby nie test to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem. Dzisiaj 15dc i wczoraj zaczęła się pokazywać druga kreska na teście owu, wiec chyba raczej niemożliwe żeby to była ciąża, jak myślicie? już sama nie wiem co robić, czuje się taka zagubiona w tym wszystkim.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Niestety jedna kreska. Czekam na ten beznadziejny okres :( Już nie mam żadnych plamień, piersi bolą, a temperatura mi podskoczyła do 37st. Oby się szybko wyjaśniło.

MisKolorowy tak, możesz mieć rację, ale wzięłam tylko 3 dawki, dzisiaj już nie. Oby szybko mi spadł poziom progesteronu i pojawiła się @. Luteina niby bardziej działa na przysadke żeby swój hormon produkować, a duphaston to czysty hormon. Tak mi mówili, ale zobaczymy :)

A jak reszta? Jakieś objawy?

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Kasie zrób test dla spokojnosci. Z doświadczenia wiem, że okres okresowi nierówny. Mogłaś mieć skapy po prostu.

pAleksandra Na ciążę niby powinna być wyższa, ale nie mierzę codziennie, więc nie mogę się dokładnie do tego odnieść. Może jest jeszcze nadzieja, bo nie mam okresu, ale nie chcę się nastawiać. Boli mnie lewy jajnik. Mam nadzieję, że to nic pozamacicznego. Chcę już zacząć nowy cykl ze spokojem.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...